חידוש רהיטים עתיקים

ריהוט עתיק אינו מוסיף רק נוי וחן לחלל החדר, אלא גם לוקח אותנו לתקופה היסטורית קדומה יותר. משום כך אנשים רבים מזמינים שירותי חידוש רהיטים עתיקים, הם מנסים לשמר את ההיסטוריה של משפחתם שעברה מדור ודור. כך שמדי פעם תוכלו למצוא שידות צרפתיות עתיקות מהמאה ה-18 או שולחן איפור עתיק מסין. הצוות של חברת יעד שיפוצים ושירותים כללים ישמח לעזור לכם לשמור על הריהוט העתיק, לחדש אותו עבורכם ולהעניק לו ברק ייחודי.

 

חידוש רהיטים עתיקים – למי זה מתאים

חידוש רהיטים עתיקים

שירות של חידוש רהיטים עתיקים יכול להתאים למגוון רחב של מקומות. אלה כמה מבין הנפוצים שבהם:

  • מוזיאונים – במקומות אלה רהיטים עתיקים משמשים כמיצגים היסטוריים ואמנותיים. בעלי מוזיאונים רבים דואגים לשמר את הפריטים ולהעניק להם מראה אותנטי עד כמה שניתן. משום כך, נגרים ובעלי מקצוע נוספים עובדים בכל עת כדי לשפץ בעדינות את הרהיטים ולחדש את מראם עבור המבקרים הפוקדים את המוזיאון.
  • מוסדות ציבוריים – ישנם מוסדות אשר אוהבים להוסיף לחללי החדר רהיטים עתיקים. רהיטים אלה מוסיפים חן ויופי למקום, אך יש צורך לתחזק אותם. אז גם אם אין אדם שישב על הכיסא העתיק בפינה שליד המזכירות במשך שנים רבות, עדיין חשוב לבדוק אותו מדי תקופה ולשפץ.
  • בתים פרטיים – ישנם אנשים שאוהבים להחזיק בביתם רהיטים עתיקים. אלה יכולים להיות כיסאות שקיבלו במתנה מהדורות הקודמים או שידה ויקטוריאנית המשתלבת להפליא עם שאר הרהיטים שבסלון (כדברי מעצב הפנים). כך או כך, לעתים יש צורך לחדש את הרהיטים האלה, להחליף את הריפוד ששלהם ולכסות אותם בציפוי מגן.

לחדש או לא לחדש – זו השאלה

תחום כמו חידוש רהיטים עתיקים דורש מיומנות ומקצועיות, ולכן לעתים בעל הרהיט העתיק מתלבט אם יש צורך לחדש את הרהיט הישן. מצד אחד, החידוש עצמו עלול לפגוע במראה האותנטי של הרהיט, מצד שני – אם הרהיט לא יעבור חידוש, הוא עלול להיהרס. חברה מקצועית המבצעת תיקון וחידוש של רהיטים עדינים במיוחד, משתמשת בחומרים מיוחדים כדי לשמר את הרהיט ועדיין לשמור על הברק שלו המסמל תקופה היסטורית של ימים עברו.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail