חידוש רהיטים

לרהיטים ישנם תפקידים רבים בבית, החל מתפקיד פונקציונלי ועד לתפקיד דקורטיבי. רהיטים, כחלק מתהליך טבעי, נשחקים, מתבלים ויוצאים מכלל שימוש. ועדיין, אין צורך "להספיד" את הרהיט ולקנות חדש. חידוש רהיטים יאפשר לכם להמשיך ליהנות מהרהיטים האהובים עליכם בבית. יעד שירותים ושיפוצים כללים מתמחה בחידוש רהיטים, ותשמח להחיות את הרהיטים שלכם בבית כדי שתמשיכו ליהנות מהם למשך השנים הבאות.

 

חידוש רהיטים – איך מתבצע תהליך החידוש?

חידוש רהיטים מאפשר לכם ליהנות מרהיטים "חדשים" בבית ללא ההוצאה הכלכלית הרחבה. דרך נהדרת להחיות רהיט עתיק או לחדש את הסגנון העיצובי של הבית מבלי לבזבז הון עתק. תהליך החידוש מתבצע כך:

  • תיקון פגמים – כדי להאריך את תוחלת חיי הרהיט, יש לבצע תיקון יסודי של פגמים כמו תיקון ידיות הרהיט, חיזוק בסיס הריהוט, איתור ברגים רופפים ועוד. לשם כך, איש המקצוע יסרוק את הרהיט באופן יסודי, יאתר את כל הפגמים, התקלות, השחיקות ברהיט ויבצע תיקון מוקפד.
  • ניקוי הריפוד או התקנת ריפוד חדש – אם מדובר בריהוט הנועד לישיבה, כמו ספות או כיסאות, ניתן לנקות את הריפוד או להתקין ריפוד חדש אם הריפוד כבר יצא מכלל שימוש.
  • שיוף וניקוי – חשוב לשייף את רהיט העץ כדי להסיר שכבות צבע ישנות ולבצע תהליך ניקוי מוקפד, החל מניגוב במטלית לחה ועד לייבוש מוחלט. אם מדובר ברהיט מתכת, איש המקצוע יבחן אחר חלודה ויסיר אותה ולאחר מכן ינקה את הריהוט בהתאם.
  • צביעה יסודית – חשוב להעניק לרהיט שכבת צבע אחידה כבסיס למראה החדש.
  • התזת השכבות – לאחר שכבת היסוד, מתחילים להתיז שכבות צבע חדש בזהירות. לאחר התזה של שכבת אחת, מחכים בזהירות עד שתתייבש ומתיזים שכבה נוספת כדי להעשיר את הגוון.
  • שכבת לכה סופית – כדי לשמר את הצבע, מבצעים גימור באמצעות התזת שכבת הלכה.

 

חידוש רהיטים עתיקים

 

למי מתאים לחדש את הרהיטים?

אם יש לכם ערך סנטימנטלי עז כלפי הרהיט, אם אתם גרים בדירה שכורה ואתם משתמשים ברהיט באופן זמני, או אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות מופרזות הנלוות לקניית ריהוט חדש, חידוש רהיטים יאפשר לכם לחסוך בעלויות מבלי להתפשר על איכותם.

 

 

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail