מעקות זכוכית

תפקידו של המעקה הוא להסב בטיחות למשתמשים בו ולמנוע את נפילתם. ובשנים האחרונות המעקה נהיה לאלמנט דקורטיבי חשוב בבית המתכתב עם המראה העיצובי של הבית ומשפיע עליו. מעקות זכוכית הם טרנד לוהט שעונה על קריטריון הבטיחות ומספק עיצוב קליל, מושך ואטרקטיבי. אם גם אתם רוצים להצטייד במעקה זכוכית למרפסת, לגרם המדרגות או לחדר האמבטיה, חברת יעד שיפוצים ושירותים כללים, מתמחה בעבודות זכוכית כבר מעל ל-30 שנה.

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית – המדריך השקוף

הנה כל מה שעליכם לדעת על מעקות זכוכית:

  • עמידות – זכוכית נחשבת לחומר איכותי, משובח, עמיד ובעל תוחלת חיים ארוכה. בשונה מחומרים אחרים, הזכוכית עמידה בפני תנאי מזג אוויר שונים, התבלות או שחיקה ואינה זקוקה לתחזוקה רבה כדי לשמור על המראה המבריק והיפה שלה.
  • יוקרה – הזכוכית משדרת יוקרה, אלגנטיות ושיק ומשדרגת את הקו העיצובי של הבית. אופציה נהדרת לחובבי עיצוב מינימליסטי, נקי וחלק.
  • עיצוב ידידותי לכיס – מחירם של מעקות זכוכית הם מחירים סטנדרטיים משתלמים לכיס.
  • שקיפות מרהיבה – מעקה זכוכית בבית ייצור תחושה עיצובית קלילה, נקייה ונעימה שלא תעמיס על קו העיצוב הביתי (לעיתים המוסיף יכול לגרוע), אלא תשלב באלגנטיות. בנוסף, אחד מהיתרונות החשובים הוא ששדה הראייה של העולה במדרגות יהיה פתוח. מעקה זכוכית מסביב למרפסת יאפשר ליושב במרפסת להרגיש תחושת חיות מלאה, הודות לשדה הראייה הנקי דרך הזכוכית שיאפשר לו להשקיף על הנוף, ולהרגיש חלק ממנו. לשבת בבית, אבל להרגיש בטבע.

 

טיפים לבחירת מעקות לבית

כאשר אתם בוחרים מעקה לבית, אתם יוצאים מנקודת הנחה שמדובר בבחירה חד פעמית שתשרת אתכם למשך המשך שהותכם בבית. לכן, חשוב לבצע בחירה מושכלת. עליכם לבחור בחברה מקצועית שתתקין את המעקה במלוא הזהירות והיסודיות. מטרת המעקה היא לגרום לבני הבית להרגיש בטוחים, לכן זוהי אחת הבחירות החשובות ביותר. את מעקה הזכוכית תוכלו להתאים לסגנון העיצובי של הבית תוך בחירה בשילוב חומרים נוספים, מידות שקיפות שונות ואפילו צורות מעקה שונות. אם אתם מעדיפים סגנון עיצובי מודרני, תוכלו לשלב את מעקה הזכוכית עם נירוסטה או ברזל. אם אתם מעדיפים סגנון עיצובי כפרי חמים וביתי, תוכלו לשלב את מעקה הזכוכית עם עץ.

 

 

 

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail