סורגים בחיפה

IMG-20160602-WA0023

עברתם דירה לחדשה או שהחלטתם שצריך לחדש את הסורגים לבית, או אפילו להתקין מעקה נגד נפילה, פנו למתקין סורגים מקצועי ואמין. מתקין סורגים בחיפה חייב להיות מקצועי ומיומן שכן, אין ו תקן מסודר ומחייב וכול אחד יכול לטעון שהוא יודע להתקין סורגים. בדקו את האדם או החברה שממנה אתם מזמינים שירות, חפשו המלצות, מחירים, אחריות ושירות טוב ואדיב.

למה בכלל צריך סורגים:

  • הגנה מגיבות: יש פתגם שאומר "פרצה קוראת לגנב" ובמקרה של חלונות ופתחים ללא סורגים, זה נכון. סורגים הם אמצעי יעיל נגד גנבות וכמובן שצריך לדעת להתקין אותם כמו שצריך והשתמש בחומר חזק.
  • בטיחות: סורגים גם נועדו למנוע נפילות ולשמור על הבטיחות. אם יש לכם ילדים קטנים, אתם צריכים סורגים שמא הילד יתקרב לחלון, יוציא את הראש, יתכופף וייפול.
  • דקורציה: יש כול מיני סוגי סורגים, בצורות ומחומרים שונים. אם העיצוב החיצוני של הבית חשוב לכם, יש להתחשב בסוגים השונים של הסורגים על מנת לתת לבית מראה יפה גם מבחוץ.

סוגי התקנות סורגים:

.התקנה צמודה : התקנת הסורג בצמוד לחלון או לדלת. מתאימה יותר לדלתות אך אפשר כמובן להתקין סורג בצמוד לחלון.

התקנה סורגי בטן: מדובר על התקנה לא צמודה למי שרוצה קצת מרווח בין הסורג לחלון. פחות מתאימה לדלתות.

לסיכום:

התקנת סורגים מתייחסת בעיקר לדלתות וחלונות, אך גם מעקים שונים נחשבים לסורגים. ההחלטה על סורג נובעת בעיקר מהצורך בהגנה ובטיחות ויש לוודא שהמתקין מקצועי ואמין. אם אתם גרים בחיפה או באזור אז סורגים בחיפה מזמינים מיעד בריח. חברה מקצועית , אמינה ובעלת ניסיון בתחום. חפשו המלצות ובדקו מה האחריות שאתם מקבלים וכמובן שהמחיר יהיה ראלי ולא נמוך או גבוה מדי.

 

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail