צביעת רהיטים באמצעות תנור

יוקר המחיה מוביל לכך שיותר ויותר אנשים עוברים לפתרונות יצירתיים כדי לעצב את ביתם או לשנות את העיצוב. צביעת רהיטים בתנור היא אפשרות נהדרת למעוניינים לחדש את הריהוט הביתי מבלי להוציא הון עתק על ריהוט חדש. חברת יעד שיפוצים ושירותים כללים המספקת שירותי צביעה וחידוש רהיטים, תסייע לכם לשמר את הרהיטים האהובים עליכם הודות לעבודתם המקצועית, היסודית והמוקפדת. לא בכדי חברת יעד פעילה בשוק כבר מעל ל-30 שנה ומשרתת באופן מסור את לקוחותיהם הנאמנים.

צביעת רהיטים באמצעות תנור

צביעת רהיטים באמצעות תנור – לחדש את הישן במהירות

אם טרם התוודעתם או שמעתם על צביעת רהיטים באמצעות תנור, הנה מדריך קצר:

 • מהו התהליך? אין מדובר באפיית רהיטים בתנור עד שיתפחו ויתחדשו כפי שהשם המטעה גורם לנו לחשוב. צביעת רהיטים ב"תנור", היא למעשה תהליך המתבצע בחדר מבודד המחומם בחום גבוה.
 • אילו רהיטים ניתן לצבוע בתנור? כל רהיט שתרצו לחדש אותו, החל מארונות מטבח וכלה בפסנתרים. בדרך כלל מדובר בריהוט גדול.
 • יתרונות התהליך:
  • תהליך מהיר – הצביעה בתנור נועדה לזרז את זמן הצביעה ואת תהליך הייבוש. צביעה ידנית בדרך כלל אורכת זמן רב יותר.
  • צביעה אחידה וחזקה – הצביעה בתנור נועדה לשמר את איכות הרהיט ואיכות הצביעה. צביעה בתנור נעשית עם צבע אפוקסי ייחודי המוביל לצביעה מוקפדת עם גימור מרהיב, עשיר גוונים, חזק, בולט ואחיד.
  • גימור מיוחד- בתהליך הצביעה בתנור ניתן לבחור במגוון רחב של גוונים, צבעים ואפקטים שונים שישוו לרהיט מראה חדש מיוחד או "עתיק" בדיוק לטעמכם האישי.
  • תיקון ומילוי סדקים – רהיטים נוטים להישחק ולהתבלות בדומה לכל דבר אחר בחיים. לכן, גם הם נוטים לסבול מסדקים, קילופים, שריטות או פגמים אחרים. הצביעה מאפשרת לשחזר את הרהיט, לתקן אותו ולאטום את הפגמים.

 

איך לבחור חברת צביעת רהיטים?

צביעת רהיטים באמצעות תנור דורשת ציוד טכני משוכלל, מיומנויות הולמות וניסיון, משום שלא מדובר בתהליך של מה בכך. צביעת ריהוט בעץ חייבת להיות מותאמת למאפייני העץ. לכן, חשוב לבחור בחברה מקצועית, מיומנת ובעלת ניסיון רב בתחום כדי שתוכל לאבחן את מצבו של הריהוט ולהתאים לו את הטיפול הטוב ביותר.

 

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail