צביעת רהיטים בתנור

צבעם של רהיטים מתקלף והופך דהוי עם השנים בגלל הרבה גורמים שונים, מבלאי תקופתי ונזקי אקלים ועד חיות בית ומזיקים שונים. מלאכת צביעת רהיטים בכלל ומלאכת צביעת רהיטים בתנור בפרט היא עבודה של מיומנות ומקצועיות, כדי להחזיר לכם את הרהיט האהוב בצבע המושלם והטבעי ביותר, כמו חדש.

איך עובד התהליך:

לא מדובר בהכנסת הרהיט לתנור חימום מיוחד אלה מדובר בטכניקה מיוחדת וחדישה אשר נעשית בחדר מבודד  אשר מחומם בחום גבוה. מטרת חום והבידוד היא לשמור על איכות הצבע וייבושו בזמן קצר. הצבעים לרוב יהיו צבעים  אפוקסים אשר יחזקו את הצביעה וישמרו על שכבה אחידה, מבריקה ויפה והרהיט יוצא כמו חדש.

יתרונות:

  1. איכות הגימור: צביעת רהיטים בתנור נראית לעין , בזכות הגימור המושלם היפה, האסתטי והמרשים. יש עוד סוגי צביעת רהיטים אך התוצאות של צביעה בתנור עולים על כולם.
  2. זמן: לצבוע ידנית או בסוגי טכניקות אחרות לוקח זמן רב. בצביעה בתנור הזמן מתקצר ומאפשר לכם לקבל את הרהיט בחזרה באיכות הטובה ביותר ובזמן הקצר, מהרגע שנתתם אותו לתיקון ועד החזרה הביתה.
  3. סדקים: צביעה בתנור גם יכולה לשחזר רהיטי ענתיקה שמלבד הצבע שדהה עם השנים יש דגם סדקים, קילוף ושריטות. העבודה נעשית באותו חדר והתוצאות מעולות.

איזה מקומות משתמשים בטכניקה הזו:

אין הרבה מקומות שיש להם את הידע או הציוד הנדרש לבצע צביעת רהיטים בתנור. בין המקומות שכן עושים יש לוודא מה רמת המקצועיות והניסיון שלהם, מה ההבנה בסוגי העץ השונים ובסוגי הרהיטים השונים. בדקו המלצות, אחריות וכו'. יעד תיקון רהיטים אשר עובד בכול הארץ, לוקח ומחזיר את הרהיטים מוכנים אליכם הביתה, הוא המוביל בתחום צביעה בתנור ואפשר לבקר באתר שלהם ולראות המלצות וליצור קשר.

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail