צביעת רהיטים

מעוניינים לחדש את הבית מבלי להוציא הון עתק בקניית רהיטים חדשים או שיפוץ נרחב? צביעת רהיטים תאפשר לכם לשנות את הסגנון העיצובי של הבית, להחיות את הרהיטים "המזדקנים" וליהנות מזריקות צבע שיעוררו את האנרגיה הביתית של דיירי הבית. לשם כך, תוכלו לפנות לחברת יעד שיפוצים ושירותים כללים, המתמחה בחידוש ובצביעת רהיטים שתעניק לכם רהיטים "חדשים" במחירים של משומשים.

צביעת רהיטים

צביעת רהיטים – היתרונות של החידוש

אנשים מבוגרים טוענים שאת מה שעובד, אין צורך לזרוק ורצוי לשמר. וזה נכון גם לגבי רהיטים. אם הריהוט שלכם תקין ביסודותיו, ואך ורק סובל משחיקה או התבלות של שכבות הצבע, צביעת רהיטים תפתור את הבעיה:

  • חיסכון בעלויות – קנייה של מערכות ריהוט חדשות לבית היא קנייה יקרה הדורשת הון לא קטן. אנשים המעוניינים לחסוך בעלויות גבוהות יוכלו לצבוע את הרהיטים מבלי לגרום לחור חמור בכיס, משום שמחירי הצביעה הם מחירים ידידותיים ומשתלמים לכיס.
  • פיתוח חזון אישי – אם תמיד נהניתם לשחק בסימס ולעצב את הבית ורהיטיו, או אם מסתתר בכם מעצב פנים בפוטנציה, ואתם מעוניינים להפוך למציאות את החזון העיצובי שלכם, צביעת רהיטים מקצועית תגשים לכם את החלום.
  • רהיטים "חדשים" – התוצאה של תהליך הצביעה מקנה לכם רהיטים "חדשים" בתהליך מהיר ונוח וחוסכת לכם את כל המלווה לתהליך קניית רהיטים, החל מיציאה לחנות הרהיטים ועד לפירוק, הובלה והרכבה.
  • שינוי העיצוב בבית – שיפוץ הבית הוא תהליך יקר וארוך. אם אתם מעוניינים לשנות את העיצוב מבלי להשקיע זמן וכסף, תוכלו לצבוע את הרהיטים שלכם מחדש ולהעניק זריקת צבע שתחייה את הבית. זה בדיוק הזמן לבצע שינויים בלתי-שגרתיים ומיוחדים שינעימו את עיניכם ואת השהות שלכם בבית.

 

תפריט הצבעים

ישנן מגמות וטרנדים רבים בעיצוב ובצביעת רהיטים. חובבי העיצוב הכפרי, יוכלו לבחור בצביעת רהיטי העץ שלהם בשכבות לכה או בצבע שיחייה את המרקם הייחודי של העץ. חובבי הצבעים העזים, יוכלו לבחור בריהוט צבעוני בשלל צבעים שייתן זריקת צבע עזה. מעוניינים "ליישן" את הריהוט? קיימת היום אפשרות לבצע צביעה שתקנה לריהוט שלכם מראה עתיק ומיוחד. מבחינת תפריט הצבעים, נראה כי השמיים הם הגבול (כן, תוכלו לצבוע את הריהוט גם בצבעי שמיים, למקרה שתהיתם).

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail