תיקון זכוכית

הזכוכית קיבלה את שמה מהמקרא הודות להיותה זכה (מהשורש 'זך'). הזכוכית היא חומר שקוף הנחשב לחומר אלגנטי משובח ויוקרתי המסמן אלגנטיות. על אף שמדובר בחומר חזק ועמיד, גם היא יכולה להיהרס תחת לחץ מסיבי. שירותי תיקון זכוכית מתבצעים בידי זגגים. תיקון והתקנת זכוכית היא מומחיותה של חברת יעד שיפוצים ושירותים כללים שעוסקת במקצוע בהצלחה ובהנאה מרובה כבר מעל ל-30 שנה.

תיקון זכוכית

תיקון זכוכית – תפריט השירותים

זכוכית היא חומר נפוץ ופופולארי המככב בכל בית, משרד, עסק או ארגון. אלו ממוצרי הזכוכית שעשויים להזדקק לשירותי תיקון זכוכית מעת לעת:

  • חלון זכוכית – קיימים סוגים רבים של זכוכית בעובי ובשקיפות שונה. לחלונות ישנם שימושים רבים כאשר העיקרי הוא לספק אור לבית ובכך להקטין את ההוצאות הכלכליות על תאורה. הזכוכית יכולה גם להגן מפני קרינת השמש, לווסת את כמויות האור והחום ובכך להוביל לבידוד תרמי (תחושות קרירות ונעימות בקיץ), וגם לבידוד אקוסטי. חלונות זכוכית ענקיים משמשים כמקור אור נהדר וגם כאלמנט עיצובי מיוחד המאפשר לשוהה בבית להרגיש כחלק מהטבע הודות להצצה מלאה על המתרחש בחוץ.
  • דלת זכוכית – דלתות זכוכית פוגשות אותנו בבית בדרך כלל באינטימיות חדר האמבטיה אך גם בעסק. דלתות זכוכית נהיו לטרנד עיצובי נהדר עבור העסק, הודות לכך שהן מאפשרות לראות את הקהל.
  • ויטרינת זכוכית – ויטרינת זכוכית נחשבת לעמדת תצוגה מפוארת המהווה מעין כרטיס ביקור יוקרתי. בוויטרינה בדרך כלל נמקם את החפצים האהובים עלינו, החל מסט הקרמיקה האהוב שקיבלנו במתנה ועד לבובות חרסינה קסומות.
  • מעקות זכוכית – הטרנד העיצובי הנהדר גלש גם לתחומי הבטיחות. מעקה זכוכית מספק הגנה למתהלכים בגרם המדרגות, אך גם משחק שקיפות ותאורה נהדר.

 

זכוכית –  העבר השקוף של החומר

הזכוכית מיוצרת במשך אלפי שנים, אך ישנן עדויות לכך שבני האדם השתמשו בתצורות זכוכית שונות כבר בתקופת האבן כאשר סותתו סכינים וראשי חיצים. הזכוכית הגולמית המודרנית נוצרת בתהליך כימי שבו מחממים את כל רכיבי התערובת (חול, סודה וסיד) בכור היתוך בטמפרטורה גבוהה מאוד. מהזכוכית הגולמית מפיקים מגוון רחב של סוגי זכוכית שונות. את תכונות הזכוכית ניתן לשנות על ידי הוספה של מרכיבים שונים. למשל, ניתן ליצור זכוכית צבעונית בגווני כחול באמצעות הוספת תחמוצת של נחושת.

 

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail