איטום גגות בקריות

Tramadol Ultram Online http://businesseastsussex.org.uk/venue/the-cumberland-hotel/ על איטום גגות בקריות והסביבה

enter site עם בוא עונת הגשמים מגלים רבים מתושבי הקריות שגג ביתם דולף בגין בעיית איטום, ממנה עלולים לסבול כל סוגי הגגות שטוחים ומשופעים. כך למשל, גג רעפים עלול לסבול מבעיית איטום עקב תזוזה או שבירה של רעפים. בכל מקרה, בעיית נזילת מים מהגג דורשת טיפול כמה שיותר מהיר על מנת להקטין את מידת הנזק הנגרם לגג ולמבנה ולמזער את מורכבות ועלויות עבודות האיטום הנדרשות.

http://saubraz.ch/agendas/13-conseil-general-2?date=2016-12-15-20-15  

Cheap Tramadol Next Day Delivery את בעיית הנזילה והאיטום ניתן לפתור בדרכים שונות בהתאם לסוג הגג והחומרים ממנו עשויות תשתיות איטום קודמות שיש על גביו. יחד עם זאת, יש לציין כי טיפול בבעיית איטום בעונה הגשומה עלול להיות יותר מסובך במידה ועבודות האיטום לא הספיקו להתייבש. לכן ההמלצה הגורפת הינה לבצע בדיקות איטום של גגות בתים בקריות כבר בעונת הקיץ, בטרם בוא הגשמים. את הבדיקה מומלץ לבצע בכל קיץ על ידי חברה מומחית בתחום, המספקת שירות מקצועי ואמין, כמו חברת יעד שיפוצים.

see url see לא כדאי לחכות לרגע האחרון

http://sowhatif.co.uk/apple-touch-icon-120x120.png עבודות של איטום גגות בקריות, בין אם בבנין מגורים או בית פרטי, מומלץ לבצע טרם בוא החורף. זאת בגין מספר סיבות מרכזיות:

 

 • איכות עבודות איטום- בכדי שעבודות של איטום גגות יתפסו ויצליחו הן נדרשות להתבצע גם על מצע יבש וגם להתייבש היטב לאחר השמתן. לכן במקרים של בעיות איטום בגג המתגלות במהלך החורף יש קודם כל לחכות להפוגה בגשמים ולקוות שהן לא ישובו במהלך העבודות ובטרם עבודות האיטום התייבשו. במידה ועבודות האיטום לא הספיקו להתייבש איכותן עלולה להיפגם ולא אחת יש צורך בביצוע חוזר שלהן. כמו כן, אם העבודות בוצעו על גבי גג רטוב, הרטיבות תיכלא למעשה בין הגג לשכבת האיטום ותחמיר בעיות של לחות ורטיבות במבנה.
 • תרומה לבידוד תרמי של הבית- מלבד איטום בפני חדירת מים, עבודות איטום הכוללות גם פעולות הלבנה מסייעות בשמירת בידוד תרמי של המבנה. כך למעשה הן תורמות כבר בעונה החמה לצינון פנים הבית והורדת הטמפרטורות שלו. כפועל יוצא מכך עבודות איטום בקיץ גם מסייעות בהקטנת הוצאות של צריכה אנרגטית עבור מיזוג וקירור הבית. בנוסף, בעונה הקרה בית אטום ומבודד מסייע גם בשמירה על חום המבנה, החוסכת בהוצאות הסקה עבורו.
 • זמינות אנשי מקצוע- ככל שתתקרבו יותר לעונה הגשומה כך תמצאו פחות חברות איטום פנויות לביצוע עבודות של איטום גגות בקריות. בייחוד תתקשו למצוא חברה מומלצת הפנויה לביצוע העבודות במועד שנוח לכם. לא אחת, ככול שמתקרבת עונת החורף והביקוש לעבודות איטום עולה, כך גם היכולת לשאת ולתת על עלות העבודות יורדת וסביר להניח שתשלמו עבורן מחיר גבוה יותר מאשר בעונת הקיץ.
 • להימנע מנזקי גשם- אם תתעכבו יותר מידי יתכן בהחלט שגשמי הסתיו יפתיעו אתכם בטרם הספקתם לאטום את הגג. חשוב להבין כי גם גשמים ראשונים היורדים על גבי גג שאינו אטום עלולים לגרום לנזקים ובכך להפוך את עבודות האיטום ליותר מורכבות ויקרות.

Tramadol Online הכירו את מושגי עולם האיטום

עולם האיטום מורכב משורה ארוכה של ביטויים שכדאי להכיר, כדוגמת הביטויים הבאים:

 • הרבצה- שכבה העשויה חול מלט וסוגים שונים של דבקים. נעשה בה שימוש על גבי הגג טרם הנחת שכבת איטום.
 • רולקות- נקודות חיבור שבין קירות הגג לגג עצמו בהן נהוג ליצור פעולות איטום מיוחדות המונעות הצטברות וחדירה של מים לתוך המבנה.
 • הלבנה- פעולה המבוצעת על גבי סוגים שונים של שכבות איטום, המיועדת למנוע התחממות של הגג בעונת הקיץ, בדרך כלל מיושמת באמצעות סיד.

follow url מרכיבי בדיקת אטימות הגג

בדיקת אטימות הגג המקדימה פעולות של איטום, מורכבת מבחינה כוללת של הגג ואיתור מפגעים העלולים לגרום להצפתו כמו חסימה של מערכת ניקוז ומרזבים. כמו כן מומחה איטום יבדוק את טיב שכבות האיטום הישנות שיש על הגג ובאם הן נדרשות בחיזוק, תיקונים או בהוספה של שכבה חדשה. לעיתים הבדיקות כוללות הצפה של הגג במטרה לבחון בזמן אמת אם הגג אטום ואם יש או אין בו נזילות. הבדיקה דורשת לאטום פתחי ניקוז, מילוי גג הבניין במים והשארתם למשך פרק זמן של בין יומיים לארבעה ימים. מומלץ לבצע בדיקות אלו על ידי גורם מקצועי ואמין, שלא ינסה לסחוט מכם עבודות איטום שאינן נחוצות. במידה ויש צורך בעבודות איטום חדשות, איש מקצוע ידע מהו חומר האיטום המתאים ביותר עבור הגג שלכם.

http://gohaidagwaii.ca/images/uploads/content-images/10433081_576976052419139_3559810082061346739_n.jpg הכנת גג לעבודות איטום

כל עבודת איטום בהתאם לחומר ושיטת היישום שלו, נדרשת בעבודות הכנה מתאימות. יחד עם זאת, יש מספר הנחות בסיסיות הנכונות עבור מרבית שיטות האיטום:

 • פינוי הגג- יש לפנות את הגג מכל פריט לא חיוני ומכל מרכיב שניתן להסיר המאפשר גישה והשמה יותר נוחה ויעילה של שכבת האיטום וכן בכדי למנוע נזק לפריטים שונים. כך למשל, יש להרים למקום יותר גבוה מנועים של מזגנים וקולטי שמש.
 • ניקיון- יש לנקות את הגג היטב ובאופן יסודי מאבק, עצמים ולכלוך, בדגש על ניקוי פינות ונקודות בהן לכלוך ואבק יכולים להצטבר. הניקיון מבטיח הצמדות יותר מוצלחת של חומרי האיטום.
 • תיקון נקודתי- במידה והתגלו בגג ליקויים נקודתיים כמו סדקים או התרופפות קצוות של יריעות ביטומניות ישנות, יש לפעול על מנת לתקנם באופן יסודי ויעיל. כמו כן יש לשים דגש על נקודת המפגש בין הקיר לגג המכונות רולקה, היותן תקינות ולא מאפשרות הצטברות של מים.
 • שכבת יסוד- במרבית המקרים בטרם השמת שכבת האיטום יש להקדימה בשכבת יסוד המכונה גם פריימר. את השכבה יש למרוח על כל פני הגג לרבות המעקות, והיא משמשת כמקשרת בין תשתית הגג או שכבת איטום ישנה לבין שכבת איטום חדשה. כך יכולת ההצמדות של שכבת האיטום גדלה באופן ניכר ומאריכה את יעילות העבודות. סוג חומר היסוד תלוי בחומר של שכבות האיטום ותשתיות הגג. כמו כן, יש להמתין לייבוש מלא של שכבת היסוד טרם השמת שכבת איטום על גביה.

follow site סוגים שונים של חומרי איטום

השוק מציע סוגים רבים ושונים של שיטות וחומרים לאיטום גגות. בין היתר תוכלו למצוא בשוק את סוגי ושיטות האיטום הבאות:

 • זיפות גגות – זיפות גגות הינה אחת משיטות האיטום היותר נפוצות וותיקות בשוק שעדיין עושים בה שימוש ואשר יעילותה ממשיכה להיות מוכחת וכדאית. עבודות איטום מבוצעות בעיקר באמצעות זפת מוצקה שיש לחממה לטמפרטורה של כמאה שמונים מעלות טרם השימוש בה ובכך להפכה לנוזלית. כמו כן נעשה שימוש גם בזפת קרה שהינה חומר גלם משחתי מדולל המיועד בעיקר כשכבת יסוד לעבודות בזפת וחומרי איטום נוספים מאותה משפחה. זהו חומר בעל כושר ספיגה גבוה בתשתיות גג מבטון. בכדי לחזק את עבודת האיטום ניתן ליצור שכבת ביניים של רשת מפיברגלס.
 • הלחמת יריעות ביטומניות- שימוש ביריעות ביטומניות הפך בעשורים האחרונים לשיטת איטום נפוצה ומקובלת. מדובר בחומר גלם חזק, גמיש ועמיד, על בסיס תרומפלאסטי אורגני, בעל הרכב הדומה לזה של הזפת. החומר עשוי מרצועות של ביטומן עם פולימרים מסוג SBS ומסוג APP. זהו חומר היוצר שכבת איטום אחידה עם רמת אטימות מלאה למים. את היריעות נהוג לרתך לגג וכך להבטיח את יציבותן ועמידותן לאורך זמן. כמו כן הן מצופות בשכבה של אגרגט לבן, החוסך את הצורך בפעולות הלבנה כנגד חום השמש.
 • חומרי איטום פולימרים או אקריליים- חומרי איטום על בסיס של מים, המסופקים כחומר משחתי לבן החוסך פועלות נוספות של הלבנה. כמו כן מדובר בחומרי גלם בעלי יכולת יחסית מהירה להתייבש, הנחשבים ידידותיים לסביבה. יחד עם זאת הם פחות מומלצים לשימוש בגגות שטוחים בהם קיים חשש להיקוות של מים. חומרי איטום אלו מיושמים במריחה או התזה, בדרך כלל עם שתי שכבות שביניהן מקובל לפרוס שכבה של אינטרגלס.
 • חומרי איטום פוליאורטנים משחתיים- חומרי איטום חזקים, עמידים כנגד חומרים כימיים, בעלי רמה גבוהה של גמישות, מתאימים לאיטום גגות מרוצפים וגגות משופעים. מדובר בחומר לבן שאינו נדרש בפעולות של הלבנה כנגד חום וקרינת השמש.
 • חומרים ביטומניים משחתיים- חומרי איטום ייעודיים לעבודות איטום בהיקף קטן ונקודתי. חומרים אלו דורשים פעולות של הלבנה וניתן ליישמם במריחה או בהתזה.
 • יריעות איטום- עשויות מחומרי גלם שונים כמו  TPOאו  EPDMומפי.וי.סי. את היריעות מניחים על גבי גגות שטוחים ללא הצמדה מלאה אלא רק על ידי הדבקת קצותיהן. מדובר בחומרי גלם גמישים ועמידים לאורך זמן, אולם יכולת האחיזה שלהם אינה גבוהה.
 • גאקופלקס- חומר על בסיס סיליקון, גמיש ואטום, המשמש גם להלבנת הגג. חומר זה מציג עמידות גבוהה בפני מים לרבות מים עומדים. הוא מתאים למרבית סוגי הגגות ומציג יכולות הצמדות חזקות ביותר, לצד עמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים. כמו כן מדובר בחומר ידידותי לסביבה, שאינו פולט חומרים רעילים, המסייע בשמירת בידוד תרמי של הבית בכל עונות השנה.

watch בחירה נכונה של חומרי איטום

מתוך מגוון חומרי האיטום הקיימים בשוק חשוב לבחור בחומרים מתאימים ואיכותיים עבור עבודות איטום גגות בקריות. הבחירה מושתתת על מספר כללי יסוד:

 • חומרי גלם איכותיים- חומרי האיטום שיש בשוק מסופקים על ידי יצרנים שונים והם נבדלים לא רק במאפייניהם וסוגם אלא גם באיכותם, כאשר הכלל הבסיסי ביותר לבחירת חומר איטום איכותי הינו היותו עומד בדרישות תו התקן הישראלי.
 • תשתיות איטום שעל הגג- חשוב שסוג חומר האיטום הנבחר יתאים לסוג תשתיות הגג או שכבות איטום ישנות שיש על גביו. ההתאמה מתחילה מהיות חומר האיטום מאותה משפחה של חומר איטום קודם, דבר המבטיח יכולת קישור טובה בין שתי שכבות האיטום. כך למשל, על גבי שכבת זפת ניתן להניח שכבת איטום חדשה של יריעות ביטומניות השייכות לאותה משפחת חומרים כימיים כמו הזפת. מנגד, על גבי שכבת זפת אין ליישם שכבה אקרילית מכיוון שאין קשר כימי בין שני חומרי האיטום ויכולת ההצמדות שלהם חלשה.
 • הורדת שכבת איטום ישנה- במידה ואתם בכל זאת מעדיפים לעבור לשכבת איטום חדשה מחומר שאינו קשור לשכבת האיטום הישנה, יש להסיר את שכבת האיטום הישנה באופן יסודי ונכון. כך תבטיחו את הצלחת עבודת האיטום, תמנעו מצבים בהם שכבת איטום חדשה מתנתקת ותחסכו לכם עלויות נוספות של עוד עבודות איטום.

click תחזוקת גג הבניין

גם אם גג הבית או הבניין שלכם לא נדרש בשכבת איטום חדשה, עדיין כדאי לבצע בו עבודות תחזוקה תקופתיות המסייעות בשמירת איכות ועמידות תשתיות איטום קיימות. עבודות התחזוקה כוללות ניקוי הגג מלכלוך ופרטים העלולים לגרום להיקוות מים או עלולים לגרום נזק לשכבת האיטום. לא אחת יש לבצע גם תיקונים וחיזוקים מקומיים בשכבת איטום קיימת או לחדש שכבת הלבנה על גבי שכבת האיטום

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button