איטום גגות

איטום גגות יכול להתבצע במגוון דרכים, ישנו איטום גגות על ידי שימוש ביריעות ביטומניות, איטום גגות על ידי שימוש בזפת וקיימים חומרים נוספים המשמשים לאיטום גגות. איטום גגות מיועד כאשר ישנם ליקויים או כשלים באיטום הגג, במצבים בהם יש נזילות ודליפות של מים המחלחלים לתוך הבית, כמו כן יש לבצע פעולות איטום הגג כאשר ישנה רטיבות והקירות מעלים עובש שגורם לסכנה בריאותית של ממש וכן לריחות לא נעימים.

איטום גגות צריך להתבצע בהקדם האפשרי, כדי למנוע נזקים עתידיים שיכולים לפגוע ברכוש, ככל שעובר הזמן הנזק עלול להיות גדול יותר וכן להיות יקר יותר,  לכן מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לחברה מקצועית המבצעת איטום גגות כדי לטפל בנזק בעודו מזערי.

כאשר מעוניינים לבצע איטום גגות חשוב שהיא ייעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובעלי הכשרה מקצועית בתחום. השלב הראשון באיטום גגות הוא ניקיון יסודי של שטח הגג, לאחר מכן יש לשטוף אותו ולייבש היטב. לא ניתן לבצע את פעולת האיטום על גבי משטח שאינו יבש לחלוטין.

השלב השני הוא מריחה של שכבת פריימר, מדובר בחומר יסוד שמטרתו לבצע הדבקה טובה יותר של חומר האיטום. מומלץ לבחור בפריימר מסוג איכותי על מנת לקבל תוצאה טובה של איטום הגג. כמו כן חשוב לפנות לחברה מוכרת, המעסיקה צוות עובדים מנוסה ומקצועי.

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מתמחה במגוון רחב של עבודות שיפוצים ותיקונים כלליים, כמו כן החברה מספקת שירותי נגריה, מסגריה, עבודות זיגוג, עבודות חשמל ואינסטלציה, ריצוף, תיקון וצביעת רהיטים, עבודות גבס, בניית מטבחים, איטום חלונות ואיטום גגות ועוד. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה. 

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button