איטום

איטום גגות נדרש כאשר ישנן נזילות או דליפות של מים, כמו כן חשוב מאד לזהות את מקור הבעיה. מומלץ לפנות לקבלן איטום מקצועי שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. נזילות או דליפות מתרחשות כאשר שינם ליקויים בעבודות איטום קודמות, כאשר מים חודרים מתוך הצנרת ויש לטפל בבעיות בהקדם האפשרי על מנת למנוע נזקים לרכוש ולקירות הבית ובכדי ולחסוך בהוצאות כספיות.

חשוב לדעת שטיפול בנזילות ודליפות של מים הינו קריטי וחשוב, כאשר מזניחים את הבעיות הללו, עלול להיווצר בקירות עובש או פטרייה שחורה שעלולה לגרום לנזק בריאותי ולריחות לא נעימים של טחב. איטום קירות ואיטום גגות מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים שעברו את הכשרה וקיבלו תעודה מקצועית לעסוק באיטום.

חשוב לנקות היטב את השטח לפני תחילת פעולת האיטום, לאחר מכן שוטפים את השטח ומייבשים אותו היטב. השלב השני הוא מריחת שכבת היסוד, שכבה זו נקראת פריימר, מדובר בחומר יסוד שמבצע הדבקה טובה של האיטום על פני השטח. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומר איטום איכותי ועמיד לאורך שנים. מומלץ לבצע איטום גגות כל 5 שנים על מנת למנוע חדירה של מים לתוך הבית. כמו כן עבודות איטום מחזיקות מעמד בטווח של 5 עד 7 שנים ולכן כדאי להקדים ולבצע את פעולות האיטום הנדרשות כדי למנוע נזקים עתידיים.  

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מתמחה במגוון שיפוצים ותיקונים כלליים, כמו כן החברה מספקת שירותי נגריה, מסגריה, עבודות זיגוג, עבודות חשמל ואינסטלציה, תיקון וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים בתנור, איטום גגות ועוד. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button