בניית אי במטבח

בניית אי במטבח הינו טרנד פופולרי כבר שנים רבות, מדובר בפתרון אופטימלי המספק מקום אחסון ומשטח עבודה יעיל עבור מטבחים ביתיים, מסחריים ותעשייתיים. בניית אי במטבח יכולה לכלול גם מקומות ישיבה עם כיסאות בר ובכך להפוך את האי למקום אסתטי לעין וכן פונקציונלי עבור מגוון העבודות במטבח. חשוב לתכנן את האי מראש באופן שיתאים למטבח.

חשוב לבחור את הגודל הרצוי של האי ואת סגנון העיצוב שלו. ברוב המקרים האי מורכב מפלטת שיש והחלק התחתון שלו עשוי מעץ או מחומרים אחרים. ישנם כמה פרמטרים שחשוב לבדוק לפני הזמנת האי, כגון גישה למים, ניתן להזמין אי למטבח המכיל גם כיור. חשוב שמשטח השיש יהיה איכותי ומאסיבי ויתאים עבור מגוון עבודות המטבח כגון, חיתוך, קיצוץ, ושניתן יהיה להניח עליו כלי אוכל חמים כגון סירים ומחבתות. חשוב לתכנן את גודל האי באופן שיתאים בצורה פרופורציונלית לגודל המטבח, טרם הזמנת האי יש לבצע את המדידות הנדרשות.

חשוב שהאי ישתלב בצורה טובה עם צבעי המטבח. ניתן לבחור בשני צבעים מנוגדים על מנת לקבל מראה מרשים ויוקרתי. למשל בחירה בשיש בהיר וארונות כהים, גם בחירה בארונות בהירים ושיש בצבע כהה יכולים להיות מתאימים. כמו כן מומלץ להתאים את צבע ארונות האי לצבע הארונות במטבח כדי לקבל מראה הרמוני וייחודי.

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מספקת מגוון רחב של שיפוצים ותיקונים כלליים, כמו כן החברה מספקת שירותים כגון מסגריה, נגריה, עבודות זיגוג, תיקון וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים בתנור, עבודות איטום ועוד. בחברה מועסקים צוות עובדים מקצועי ומיומן, שירות לקוחות מן השורה הראשונה והתאמה לצרכי הלקוח. נשמח לתת מענה לכל שאלה.

 

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button