הנדימן בחיפה

שירותי הנדימן בחיפה כוללים תיקונים במגוון רחב של תחומים כגון שירותי תיקונים כלליים, שירותי אינסטלציה, תיקון תריסים וחלונות, פירוק והרכבה של ריהוט, התקנה של מערכות חשמליות כגון התקנת מערכות תאורה,  התקנת טלוויזיה הכוללת חיבור ותלייה לקיר, עבודות נגרות, תיקון רהיטים, עבודות סיוד, עבודות צבע ועוד.

מדוע יש צורך בשירותי הנדימן?

כאשר יש צורך בכמה תיקונים בבית או התקנה של תאורה מומלץ להזמין שירותי הנדימן, מומלץ לעשות סיור קצר בבית ולהכין רשימה של כל התיקונים הנדרשים בדירה ורק לאחר מכן מומלץ לפנות להנדימן בחיפה. הנדימן יוכל לבצע מגוון רחב של עבודות כגון תליית מדפים, חבל כביסה, התקנת גופי תאורה ועוד. כאשר פונים לשירות הנדימן בחיפה מומלץ לבצע השוואת מחירים על כל העבודות הנדרשות לביצוע בדירה, ייתכן שלא ישתלם להזמין הנדימן עבור מעט מאד תיקונים.

שירותי הנדימן

תליית חפצים או אביזרים, הנדימן יכול לתלות מגוון רחב של אביזרים כגון מדפים, תמונות, וילונות, מכשירי חשמל כגון טלוויזיות המצריכות תלייה עם וו מיוחד המתחבר לקיר. כמו כן הנדימן מספק שירותי הרכבת רהיטים, במידה והלקוח הזמין שידה או ארון ספרים ויש צורך בהרכבתו בבית הלקוח, הנדימן,  יכול לבצע הרכבה מקצועית של ריהוט, אין צורך להסתבך עם הוראות הרכבה מסובכות, הנדימן יוכל לבצע את ההרכבה בקלות ובפשטות.

כמו כן הנדימן מבצע שירותי תיקון צבע וסיוד, תיקוני טיח, שפכטל ועוד. במידה ואחד הקירות בבית נסדק או נשבר, ישנו טיח שמתקלף מן הקירות וגורם לקיר להיראות מוזנח, הנדימן יכול לתקן את המצב. בנוסף לתיקוני צבע, הנדימן מבצע גם תיקוני נגרות הכוללים תיקון של רהיטים, תיקון ידיות, תיקון שולחן שאינו יציב ועוד.

הנדימן עוסק גם בשירותי תיקון כלליים, כגון עבודות גבס, הדבקה של אריחים שנפלו באמבטיה או במטבח, התקנת דלתות, התקנת חלונות, מגוון רחב של עבודות אינסטלציה וחשמל, הכולל תיקון צנרת, פתיחת סתימות, התקנת נקודות חשמל, איתור ותיקון של קצר חשמלי בבית, הדבקת טפטים, חיפויים לקיר, חיפוי פסיפס ועוד.

יש לקחת בחשבון שבמידה ומזעיקים את ההנדימן בשעות לא סבירות כגון שעות הלילה לצורך החלפת מנעול שנשבר וכדומה, עלות הביקור תהיה גבוהה יותר. לכן במידה ולא מדובר במקרה המצריך תיקון מיידי מומלץ להמתין לשעות הבוקר או הצהריים, בזמנים נוחים יותר.

איך לבחור שירותי הנדימן?

כמו כן יש לוודא שהצעת המחיר שמספק ההנדימן אכן תואמת את המחיר המקובל בשוק. כמו כן יש לוודא שההנדימן אכן יודע לבצע את כל העבודות הנדרשות בדירה, מומלץ לבדוק את מידת המקצועיות שלו, את הוותק והניסיון שלו בתחום.

הנדימן שאינו מקצועי מספיק עלול לגרום לנזק ולהוצאה כספית מיותרת. מסיבה זו יש לבדוק שאכן מדובר באדם מקצועי שיספק עבודה איכותית במחיר הוגן. מומלץ לבקש אחריות על ביצוע העבודה, כך שגם אם תיווצר בעיה כלשהי, יש ללקוח תעודת אחריות שמכסה את העלות של התיקון החוזר.

יש לוודא שההנדימן מכיר את סוג העבודה הנדרשת וכי יש לו את הכלים או הציוד הטכנולוגי שנדרש לביצוע העבודה בצורה מקצועית. למשל איתור נזילה במטבח מצריך מכשור טכנולוגי מתקדם המאפשר לאינסטלטור לא לגרום נזק לריצוף הבית, מדובר על ציוד טכנולוגי מיוחד שמשתמשים בו כדי לאתר את המיקום המדויק של הנזילה. ישנם תיקונים פשוטים יותר שמצריכים שימוש במקדחה או מברגה.

איך למצוא הנדימן בחיפה?

הנדימן מכונה גם "תיקונצ'יק, למעשה הנדימן מכיר את כל סוגי התיקונים, מדובר על איש מקצוע שיש לו ידע במגוון רחב של תחומים. נשאלת השאלה איך מוצאים איש מקצוע שמכיר את כל סוגי התיקונים? כדי למצוא הנדימן בחיפה מומלץ לבצע מספר פעולות על מנת לאתר הנדימן מקצועי ואמין.

על מנת למצוא הנדימן מקצועי, מומלץ לפנות לאתרי אינטרנט, פורומים ורשתות חברתיות שבהם יש חוות דעת וביקורות חיוביות על השירות, היחס האישי שההנדימן מספק ללקוחות, האם יש הקשבה לצרכי הלקוח, כמו כן ניתן לקבל מידע על הצעת מחיר משתלמת, על המקצועיות ועוד. בנוסף לחיפוש ברשת, מומלץ לפנות לקרובי משפחה או לחברים כדי לבקש המלצה על הנדימן.

כמו כן יש לבצע שיחת טלפון ראשונית עם ההנדימן, יש לוודא השיחה מהי ההכשרה שלו, מה תחום ההתמחות שלו, האם הוא מכיר את כל סוגי התיקונים הנדרשים לביצוע בדירה, האם יש לו וותק ושנות ניסיון כדי לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר.

חשוב לדעת שיש מצבים שבהם מומלץ להזמין הנדימן במקום להזמין בעל מקצוע שעוסק בתחום ספציפי, מאחר שכמה תיקונים הנדרשים בבית יהיו עסקת חבילה זולה בצורה משמעותית בניגוד להזמנת כל איש מקצוע בנפרד. אם למשל מעוניינים  בתיקון ברזים בבית והתקנת מדפים או הרכבה של שידת ספרים, ייתכן שהלקוח יקבל הצעת מחיר משתלמת יותר עבור כלל העבודות הנדרשות לביצוע לעומת הזמנה של אינסטלטור עבור ביצוע תיקון הברזים בלבד.

אולי תתעניין גם ב:

·         מסגרייה בחיפה

·         תיקון רהיטים

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button