הנדימן בנשר

אם הנורה בבית נשרפה, מדף הספרים נפל ויש צורך בתיקון מתג חשמלי, ייתכן שהאופציה הטובה ביותר לתקן את מכלול הבעיות הללו היא על ידי פנייה להנדימן בנשר. הנדימן הוא למעשה מי שמכיר את כל סוגי התיקונים.

סוגי תיקונים

הנדימן בנשר מכיר ויודע לתקן בעיות אינסטלציה, כגון החלפת צנרת, תיקון ברזים וכיורים, בעיות במערכת החשמלית או בעיות פשוטות יותר כגון החלפת נורות, התקנת גופי תאורה חדשים, החלפת מתגים, הוספת נקודות חשמל ועוד. כמו כן הנדימן בנשר מכיר את סוגי תיקונים בבית כגון תיקון ריהוט שנפגם, למשל מדף שנפל, תיקון ספות, ארונות, עבודות נגרות וכדומה, ביצוע עבודות גבס, צביעה, סיוד הבית בצורה מקצועית ועבודות שיפוצים שונות.

חיסכון כספי

הנדימן בנשר יכול לחסוך הרבה מאד כסף וזמן מכיוון שהוא מבצע מגוון רחב של עבודות בבית הלקוח, במקום לפנות לבעל מקצוע כגון אינסטלטור, נגר, חשמלאי, שיפוצניק ועוד.

תיקונצ'יק או הנדימן בנשר יכול לבצע מגוון עבודות תיקונים בבית, מדובר בעבודות שנחשבות פשוטות יחסית ולא עבודות מורכבות. הנדימן יכול לבצע גם עבודות שיפוצים כגון התקנת אריחים לחדרי האמבטיה או למטבח, תיקוני טיח וכדומה. חשוב לדעת שהזמנת איש מקצוע בתחום עבור עבודה שנחשבת פשוטה באופן יחסי עלולה לעלות מחיר יקר יותר, לכן מומלץ להזמין הנדימן.

איך לבחור הנדימן?

מומלץ לבדוק עם ההנדימן בנשר באילו תחומים הוא מבצע תיקונים, במידה וההנדימן בנשר מהסס או לא מכיר את סוג העבודה זה צריך להדליק נור אדומה אצל הלקוח ומומלץ לפנות להנדימן אחר שמכיר את סוג העבודה ויבצע אותה בצורה מקצועית.

לפני שמזמינים הנדימן מומלץ לחפש באינטרנט וברשתות חברתיות המלצות על הנדימן שיש לו חוות דעת וביקורת חיובית. כמו כן כדאי לבקש המלצות מחברים או מקרובי משפחה ששכרו בעבר שירותי הנדימן בנשר. לא מומלץ לפנות למי שמציע את ההצעה הזולה ביותר, לא בהכרח מדובר באיש מקצוע המספק שירות מקצועי או שאין לו את הניסיון הנדרש בסוג העבודה הנדרשת.

יש לוודא שההנדימן מגיע עם הציוד הנדרש לצורך ביצוע העבודה ואם יש צורך בחומרים כגון חומרי איטום או חומרים לפתיחת סתימה בכיור, צבע לצורך סיוד הבית וכדומה, יש לוודא שההנדימן מגיע עם החומרים הנדרשים. כמו כן זה צריך להיות כלול בהצעת המחיר.

 

חשוב לשאול את ההנדימן כיצד נקבעת הצעת המחיר. יש שתי אפשרויות ברוב המקרים תמחור העבודה מתבסס על שעות עבודה או על סוג העבודה, בכל מקרה מומלץ לוודא את זה מראש ולבקש הצעת מחיר. לאחר מכן, יש לבצע השוואת מחירים מול מתחרים.

אילו סוגי תיקונים הנדימן מבצע?

הנדימן מבצע מגוון רחב של עבודות בבית הלקוח, כגון:

תיקון דלתות – כולל החלפת צירי הדלת החלפת צילינדרים ומנעולים, תיקון דלתות פנים, תיקון המרווח בין הקצפה לדלת, כיוון דלתות, הוספת מדפים, החלפת ידיות, תיקון דלתות הזזה ועוד.

תיקון חלונות הבית – החלפת צירים לחלונות, תיקון המסילה של החלון, תיקון או החלפה של תריסים, החלפת שלבים בתריסים, החלפת מנגנון התריס, החלפת ידיות ועוד, כמו כן הנדימן בנשר מבצע גם התקנת וילונות.

התקנת מדפים – הנדימן בנשר מתקין את כל סוגי המדפים בבית הלקוח, מדפים מעץ, זכוכית, מתכת וכדומה. כמו כן הוא מתקין גם מראות, תמונות, חפצי נוי שנתלים על הקיר ועוד.

התקנה ותלייה של טלוויזיה – הנדימן מתקין טלוויזיות כולל טלוויזיה שנתלית על הקיר, התקנת זרועות לטלוויזיה ועוד.

תיקון ריצוף ואריחים – הנדימן מתקן ריצוף וכן הדבקה של אריחים במטבח או בחדרי השירותים והאמבטיה.

תיקוני חשמל – תיקוני חשמל כוללים עבודות כגון התקנת גופי תאורה, התקנה והחלפה של נורות כולל תליית גופי התאורה בקיר או בתקרה. כמו כן הנדימן בנשר מתקין נקודות חשמל חדשות.

עבודות אינסטלציה – הנדימן מתקן עבודות הקשורות לצנרת המים בבית, כגון פתיחת סתימות בכיורים, תיקון נזילות, תיקון ברזים למטבח , ברזים לאמבטיה, החלפת גומיות ועוד.

תיקון רהיטים – הנדימן מכיר שיטות לתיקון ספות, כגון תיקון רגליות ספה שנשברו או החלפה שלהן, תיקון או החלפה של ריפוד הספה, תיקון ידיות וכדומה.

עבודות נגרות– הנדימן מכיר עבודות נגרות שונות, כגון תיקונים של רהיטים שונים, חידוש רהיטים שכולל שיוף וצביעת רהיטים, כך שהם ייראו חדשים לגמרי, כמו כן, הנדימן מבצע תיקון של ארונות מטבח, ארונות בגדים, הכוללים החלפת ידיות, תיקון מסילות, תיקון מיטות, שידות  ועוד.  

קיימת חשיבות רבה לבחירה בהנדימן מקצועי המספק שירות אדיב ללקוחות, מאחר שתיקונים בבית נדרשים מעת לעת, במידה ומוצאים איש מקצוע המספק שירות מקצועי ואמין ועם זאת הוא אדם חביב ומספק יחס אדיב ואישי ללקוחות, בכל פעם שיהיה צורך בתיקון הלקוח יידע למי עליו לפנות ולא יבצע את תהליך חיפוש ההנדימן בנשר בכל פעם מחדש. חשוב לדעת שיש הנדימן שמגיע לבית הלקוח לצורך תחזוקה שוטפת בבית הלקוח ולא רק עבור תיקונים ספציפיים.

אולי תתעניין גם ב:

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button