הנדימן בעתלית

הנדימן מומלץ בעתלית מספק מגוון רחב של שירותים שונים עבור הלקוח. הנדימן נקרא גם "תיקונצ'יק, בשונה משיפוצניק הוא מבצע עבודות תיקון פשוטות בבית הלקוח. היתרון בהזמנת הנדימן מומלץ בעתלית הוא שהוא יבצע עבור הלקוח עבודות במחיר מוזל יותר מאשר הזמנה של כמה בעלי מקצוע שונים עבור מספר תיקונים נדרשים. למשל אם יש נזילה בברז שנמצא בכיור האמבטיה, יש צורך בהתקנת כמה גופי תאורה חדשים ויש צורך בהרכבה של רהיט חדש שזה עתה נקנה, במקרים אלו יש עדיפות עליונה להזמין שירותי הנדימן מומלץ בעתלית.

הנדימן מקצועי יוכל לבצע את כלל העבודות הללו מבלי שיהיה צורך להזמין אינסטלטור, חשמלאי ואת שירותי ההרכבה של הרהיט החדש, אלא יש מי שמבצע את כל העבודות בעת ביקור אחד ובמחיר משתלם במיוחד. הזמנה של כל בעל מקצוע בנפרד יכולה להגיע לאלפי שקלים.

שירותי הנדימן יכולים לחסוך ללקוח זמן וכסף, מומלץ לפנות להנדימן בעתלית במידה ויש כמה תיקונים קטנים הנדרשים בבית, כמו כן אם הלקוח יצטרך בעתיד שירותי תיקונים הוא יידע למי לפנות, יש חשיבות רבה לבחירה בהנדימן המספק שירות אדיב ויחס אישי ללקוח. כמו כן אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן הם ערכים חשובים לא פחות ויש לשים עליהם את הדגש בעת בחירת הנדימן עבור תיקונים שונים בבית.

הנדימן מבצע מגוון רחב של עבודות שונות כגון:

תיקון ריהוט – תיקון דלתות וארונות מטבח, ארונות בגדים ושידות, כולל החלפת צירי הדלת, החלפת צילינדרים כיוונון דלתות, תליית מדפים, החלפת ידיות, תיקון דלתות מכל מיני סוגים כגון דלתות הזזה וכדומה. תיקון ספות, תיקון רגליות ספה שנשברו, תיקון מושבים שקועים כולל מילוי, תיקון וצביעה של ספות עור.

תיקון חלונות– החלפת צירים לחלונות, תיקון מסילות, תיקון תריסים, תליית וילונות ותלייה של חבל כביסה.

תליית טלוויזיה –תליית טלוויזיה על הקיר כולל וו תלייה או זרוע מתכווננת.

תיקון ריצוף ואריחים –הדבקת אריחים בחללים שונים בבית כגון שירותים, אמבטיה, מטבח או מרפסת. כמו הדבקת האריחים מתבצע בצורה מקצועית תוך חיזוק האריחים אל הקיר.

תיקוני חשמל –תליית גופי תאורה, החלפת נורות, תיקון והתקנה של שקעים חדשים.

עבודות אינסטלציה – תיקון צנרת המים, תיקון נזילות, פתיחת סתימות בכיורים, תיקון ברזים ועוד.

פתרונות אחסון – הנדימן יכול להציע ללקוח גם פתרונות לסידור מחדש של המחסן בבית, ארגון חפצים וסידור מחדש, כיצד ניתן לייעל את המיקום של החפצים, תלייה של אביזרים מסוימים על מנת לחסוך מקום וכדומה. בנוסף לכך, כיום ישנו שירות מיוחד של סידור הבית לאחר מעבר דירה. במקום להזמין שירות שמספקת חברה מסוימת, ניתן לפנות להנדימן שיוכל לסייע בסידור הדירה מחדש, כמו כן יוכל לספק ללקוח מגוון פתרונות שונים לאחסון וסידור הדירה החדשה, מבלי לוותר על עיצוב ופונקציונליות כאחד.

איך לבחור הנדימן מומלץ בעתלית?

על מנת לבחור הנדימן מקצועי בעתלית, יש לוודא שהוא עבר את ההכשרה המתאימה לסוג התיקון הנדרש. במקרים מסוימים להנדימן יכול להיות ידע בסיסי בתיקונים, אך אם יש תיקון שהוא אינו מכיר ויודע לבצע בצורה הטובה ביותר לא מומלץ לשכור את שירותיו, לכן אם יש צורך בתיקוני חשמל חשוב לוודא שהוא מכיר ויודע כיצד לתקן בעיות במערכת החשמלית.

חשוב לבדוק מול ההנדימן האם הוא מגיע עם כלי העבודה הנדרשים, במידה ויש צורך בהחלפה של רכיב מסוים, האם זה כלול בתשלום עבור הביקור או שהלקוח יצטרך לשלם על הרכיב המסוים בתשלום נוסף.

לגבי המחיר, מומלץ לבצע שיחת טלפון שבה מקבלים הצעת מחיר על העבודה הנדרשת ומה היא כוללת, כמו כן יש לבצע השוואת מחירים מול הנדימנים נוספים באזור כדי לקבל מושג על המחירים המקובלים בשוק. דבר נוסף וחשוב הוא לוודא כיצד ההנדימן גובה את התשלום האם עבור סוג העבודה או עבור מספר השעות שעבד בבית הלקוח. אלו הן הנקודות החשובות שיש לבדוק עם ההנדימן לפני ששוכרים את שירותיו.

כמו כן לא מומלץ לבחור בהנדימן שמציע את המחיר הנמוך ביותר, ייתכן שמדובר בהנדימן שאינו מקצועי מספיק ולכן הוא גובה מחיר זול באופן משמעותי מהמתחרים שלו.

על מנת לאתר שירותי הנדימן מומלץ בעתלית יש לחפש ברשת האינטרנט, רשתות חברתיות, פורומים, בלוגים ועוד שיש בהם סקירות וחוות דעת על בעלי מקצוע מומלצים באזור המגורים של הלקוח. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם קרובי משפחה וחברים ששכרו בעבר את שירותי ההנדימן והיו מרוצים מהשירות ומהעבודה שבוצעה.

חיסכון בזמן ובכסף

הנדימן בעתלית מספק כמה שירותי תיקונים שבעל הדירה אינו יכול לבצע באופן עצמאי. כמו כן הנדימן מומלץ בעתלית גובה מחיר משתלם במיוחד עבור מספר תיקונים שמתבצעים בעת ביקור אחד, יש לכך יתרון משמעותי של חיסכון בזמן ובהוצאות כספיות. לעומת הזמנה של כל אחד מבעלי המקצוע בצורה נפרדת יכול לגזול הרבה מאד זמן וגם הרבה יותר כסף.

אולי תתעניין גם ב:

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button