זגג בנהריה

עבודת זגגות הינה הגדרת מקצוע לעבודות זכוכית שונות ומגוונות. הזגג מתקין מחיצות זכוכית עבור שימושים שונים, כמו כן הזגג מבצע חיתוך של זכוכית לתוך תבניות ומסגרות שונות. זגג מכין מגוון רחב של מוצרים כגון מחיצות זכוכית, מראות, שמשות, חלונות ועוד.

זגג מומלץ בנהריה מייצר מגוון רחב של מוצרים מזכוכית, חלונות שונים בבית, חיפוי זכוכית, מחיצות ועוד. עבודת הזגגות היא למעשה עבודת אמנות שכן היא מצריכה שילוב של טכניקה ויצירתיות יחד על מנת לייצר מוצר ברמת גימור גבוהה שיש לו פונקציונליות עבור הלקוח. עבודות זכוכית שונות מתבצעות על ידי הוספת עיטורים, חיתוכים שונים, העבודה מצריכה ידע, ניסיון ומומחיות כמו גם עבודת יד מדויקת במיוחד.

מדוע יש צורך בזגג?

אם מעוניינים בעבודות זכוכית מורכבות שלא ניתן לרכוש אותן בחנויות רהיטים ושי צורך בהכנה מיוחדת , יש לפנות לזגג מקצועי ומומלץ בנהריה כדי לבצע את עבודת הזכוכית בהתאם לדרישות הלקוח. זגג מקצועי ומומלץ בנהריה מכיר את כל סוגי עבודות הזכוכית ויצירה של מוצרים מקוריים וייחודיים כגון חיפויים מזכוכית בקירות הבית, התקנת מחיצות זכוכית, דלתות למקלחונים, התקנת מראות על פי טעמו האישי של הלקוח.

סוגי זכוכית

זגגים בנהריה עובדים עם מגוון סוגים של זכוכיות עבור הכנת המוצרים. חשוב לבחור את הזכוכית המתאימה עבור המוצר שאותו מעוניינים לייצר. יש לכל זכוכית את התכונות המיוחדות שלה ולכן יש חשיבות בבחירת זכוכית המתאימה למטרה ולאופן השימוש בה.

זכוכית שקופה – מדובר על זכוכית סטנדרטית שנחשבת פופולרית במגוון רחב של מקומות, הזכוכית מגיעה בעובי משתנה כגון 2 עד 20 מ"מ.

זכוכית מחוסמת – מדובר על זכוכית שיש לה חוזק משמעותי מול זכוכיות מסוגים אחרים, זכוכית מחוסמת עוברת תהליך חימום של יותר מ-1000 מעלות למשך כמה דקות ולאחר תהליך קירור שנמשך כמה דקות, מתקבלת זכוכית מחוסמת די עבה, מדובר בזכוכית איכותית ועמידה במיוחד מפני התנפצות ושבירה לרסיסים.

זכוכית אקסטרה קליר – מדובר בזכוכית מיוחדת בצבע ירוק, היא מיועדת לשימוש בעיקר עבור חיפוי לקיר, יצירת מדפי זכוכית, חפצי נוי וכדומה.

זכוכית מסוג PVB  – מדובר על זכוכית  שעשויה משתי שכבות מודבקות בעובי מסוים, בין שתי שכבות הזכוכית מניחים יריעת פלסטיק מסוג PVB , מה שמיוחד בה שהיא אינה מתנפצת כאשר היא נשברת.

זכוכית מסוג אנטי סאן – זכוכית מיוחדת שמאפשרת כניסה של אור, היא נחשבת לזכוכית המאפשרת שמירה על טמפרטורת החדר, בנוסף לכך היא צבעונית.

זכוכית בידודית – מדובר בזכוכית עם שתי שכבות ובניהן מרווח אלומיניום בעובי משתנה של 4 עד 30 מ"מ, הזכוכית מספקת בידוד תרמי ובידוד אקוסטי (מניעת חדירה של רעש לחלל), כמו כן היא שומרת על טמפרטורת החדר. זכוכית בידודית מיועדת לשימוש בחלונות ודלתות לצורך הגנה מקסימלית.

מקלחונים מזכוכית

כיום השימוש בזכוכית הפך להיות טרנד פופולרי בעיצוב בתים בישראל. ניתן למצוא מגוון זגגים בנהריה שמבצעים עבודות זכוכית איכותיות ומקוריות. חדר האמבטיה הינו חלל שבו ניתן לשלב אלמנטים מזכוכית כחלק מהפונקציונליות של החדר. כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים להתקין  מקלחונים מזכוכית במקום אמבטיות, מדובר על מגמה שהלכה והתרחבה עם השנים מטעמי נוחות, חיסכון במקום ופונקציונליות. במקום להציב אמבטיה שתופסת שטח גדול מחלל החדר.

מקלחונים מזכוכית מקנים לחדר האמבטיה יתרון עיצובי משמעותי. בטיחות מקלחון זכוכית הינה חשובה במיוחד ויש צורך בהתקנה מקצועית של זגג מומלץ בנהריה. חשוב לבחור במקלחון זכוכית שיתאים גם עבור שימוש של ילדים קטנים, מסיבה זו מומלץ לבחור בזכוכית עבה ובטיחותית כאשר מזמינים את המקלחון.

חשוב לדעת שמקלחונים מזכוכית מהווים יתרון משמעותי על שימוש באמבטיה, ניתן לנקות אותם בקלות רבה, כמו כן הם מאפשרים ניצול מירב של חלל חדר האמבטיה מאחר שניתן להוסיף ארונות לאחסון, ולאפשר מרווח גדול יותר בין האלמנטים בחלל, יצירת מרחב גדול יותר בחדר האמבטיה הופכת אותו למקום שנעים לשהות בו ובכל משתפרת איכות החיים של דיירי הבית.

איך לבחור זגג מומלץ בנהריה?

על מנת לבחור זגג מקצועי ומומלץ בנהריה יש לבחון את מידת המקצועיות וכמה שנות ניסיון יש לזגג בביצוע עבודות הזכוכית הנדרשות. כמו כן יש לבקש לראות תיק עבודות  על מנת לוודא שהלקוח מתחבר לסגנון העיצוב של המוצרים המיוצרים אצל הזגג. כמו כן יש לבקש המלצות מחברים או מקרובי משפחה ששכרו בעבר את שירותי הזגג. יש לוודא שהזגג מומחה בסוג העבודה הנדרשת. כאשר מתאמים פגישה עם הזגג יש לבקש הצעת מחיר כדי לוודא שהמחיר שהוצע ללקוח הוא כפי שמוקבל בשוק, יש לוודא מה כוללת הצעת המחיר, לאחר מכן יש לבצע השוואת מחירים מול מתחרים.

ניתן לבדוק מחירים על ידי חיפוש ברשתות חברתיות, קבוצות, קהילות שונות בפורומים או בבלוגים. חשוב לבחור בזגג מומלץ בנהריה, המספק שירות מקצועי ואדיב ללקוחות והצעת מחיר הוגנת ללקוחות.

 אולי תתעניין גם ב:

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button