זגג בקריות

זגג בקריות

עבודות זגגות הן רבות ומגוונות. זגג מקצועי בקריות יכול לבצע מגוון רחב של עבודות עם זכוכית כגון התקנת חלונות וויטרינות מזכוכית, בניית ריהוט מזכוכית, מעקות למרפסות מזכוכית, מקלחונים, בלוקים ומחיצות מזכוכית ועוד. יש חשיבות רבה לבחירה בחומרי גלם איכותיים, יש לבחור בקפידה את סוג הזכוכית.

בחירת סוג הזכוכית

בחירת הזכוכית נעשית בהתאם לצורך, ישנן סוגים שונים של זכוכיות חלקן חזקות יותר ומתאימות עבור מטרות מסוימות (למשל זכוכית מחוסמת). כמו כן ישנן זכוכיות עדינות יותר. זגג מקצועי בקריות יודע לבחון איזו זכוכית תתאים עבור מטרת המוצר שבו מעוניין הלקוח.

מומלץ לבדוק כמה היבטים חשובים כגון חוזק הזכוכית, מה רמת העמידות שלה, מה מטרת השימוש, עד כמה היא בטיחותית ובמידה והיא מתנפצת האם היא עלולה לגרום לפציעות ופרמטרים נוספים במידת הצורך. כמו כן זגג מקצועי בקריות יודע כיצד להתאים את סוג הזכוכית בהתאם לצורך.  

יש לקחת בחשבון שמומלץ לבחור בזכוכית עבה על מנת לקבל הגנה טובה יותר, כמו כן ההמלצה היא לבחור בזכוכית מחוסמת, שעוברת כמה תהליכים של שינויים בטמפרטורה עד לקבלת זכוכית עבה במיוחד. התהליך הייחודי שהזכוכית עוברת גורם לה להיות חזקה ועמידה יותר.

תהליך ייצור הזכוכית

זכוכית מורכבת מצורן שהוא סוג של סיליקון וחמצן שנקרא סיליקה. חומר הגלם הבסיסי בזכוכית הוא למעשה חול. הזכוכית היא חומר עמיד וקשה ללא צורה מוגדרת. ניתן להכין מגוון רחב של מוצרים באמצעות זכוכית, כגון שמשות לרכב, מקלחונים שברוב המקרים עשויים מזכוכית מחוסמת.

הזכוכית נחשבת לחומר גלם זמין ומתאים במיוחד לתעשייה. הזכוכית היא חומר יעיל במיוחד, הזכוכית עשויה בעיקר מחול, בנוסף לכך מוסיפים לה גיר, סודה וסיד. בתחילה מערבבים את חומרי הגלם והם מועברים לחימום של 1500 מעלות צלזיוס. לאחר תהליך החימום, הזכוכית הופכת לנוזל אחיד. השלב הבא הוא עיבוד של הנוזל. ישנן שיטות שונות לתהליך עיבוד הנוזל. לאחר מכן הנוזל מועבר לקירור. הקירור מאפשר לנוזל הזכוכית להתקשות ולהפוך למוצק. לאחר מכן צובעים את הזכוכית.

טיפים לניקוי זכוכית

  • זכוכית הינה קלה מאד לניקוי אך מצריכה תחזוקה שוטפת, מאחר שהיא מתלכלכת מהר מאד.
  • על מנת לנקות חלונות, יש צורך לערבב שתי כוסות מים  עם מעט חומץ  וסבון כלים, מערבבים את החומרים יחד וטובלים עם מטלית לחה, לאחר מכן מנגבים את החלונות עד להעלמת הסימנים והכתמים שנוצרו על החלון. יש לנקות את החלק הפנימי של החלון קודם, לאחר מכן עוברים לחלק החיצוני שצובר את רוב הלכלוך.
  • לגבי ניקיון של מקלחונים או אמבטיות בהן שבהן מותקנת דלת זכוכית או מחיצה מזכוכית, עלולים להופיע כתמים של עובש ולכן מומלץ לנקות את הדלתות לעיתים קרובות. מומלץ לאוורר את חדר האמבטיה כדי לאפשר לאזור להתייבש. ההמלצה היא לנקות את חדר האמבטיה לפחות פעם אחת בשבוע.

בחירת זגג מקצועי בקריות

על מנת לבחור זגג מקצועי בקריות, יש צורך בקבלת המלצות וחוות דעת חיובית מחברים או מקרובי משפחה ששכרו בעבר שירותי זגגות בקריות והיו מרוצים מן התוצאה הסופית. חשוב לוודא שהזגג נחשב אמין ומקצועי ומספק שירות אדיב ללקוחות, נותן הצעת מחיר הוגנת המשקפת את אופי העבודה. כמו כן מומלץ לצפות בתיק עבודות במידה וישנו כדי לבחון האם העבודה מוצאת חן בעיני הלקוח ויש חיבור לסגנון העיצוב. כדאי לבקש הצעת מחיר ולעשות השוואה מול מתחרים. עבודות זולות הן לא בהכרח מומלצות, ייתכן שזגג שיציע מחיר נמוך במיוחד, אינו מקצועי מספיק, לכן הצעת מחיר הוגנת, שקיפות ויחס אישי ללקוח הם הפרמטרים החשובים שצריכים להנחות את הלקוח בבחירת זגג בקריות.  

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button