חידוש מטבח בחיפה

הצורך בשיפוץ וחידוש מטבחים בחיפה

בחיפה יש הרבה בתים ובניינים ישנים ששנותיהם ניכרות בסגנון עיצוב ובמצב מרכיביו של המבנה. הדבר נכון גם עבור מטבחי בתים שלא אחת הינם מיושנים ולא מתאימים לאורך חיים עכשווי מודרני. בנוסף לכך, גם מטבח שהתקנו בעצמנו לאחר עשור ויותר יכול להיות מיושן, דהוי, לא תקין ולא מתאים לצרכים עכשוויים. במקרים אלו, במקום להשקיע הון עתק במטבח חדש, ניתן פשוט לשפץ ולחדש את המטבח. חידוש מטבחים בחיפה מספקת חברתנו באופן יעיל, איכותי ומקצועי ועבור מחירים משתלמים במיוחד.

חדר רטוב ופעיל שנדרש לחידוש

המטבח הינו חדר רטוב ואחד החללים היותר פעילים בבית, בו אנו מבשלים, שוטפים כלים ואוכלים. פעולות רבות שמתרחשות בחדר כוללות מים, חום, שמנים, חיתוכי סכין, כתמי אוכל, שימוש אינטנסיבי בארונות ועוד, ולכן מרכיבי המטבח נוטים בדרך כלל להתבלות בקצב מהיר יותר מרהיטים בחדרים אחרים בבית. כך שגם אם התקנתם מטבח איכותי מחומרים עמידים ביותר, עם הזמן הוא עלול לסבול מתקלות, בלאי, שריטות ודהייה. כך למשל, מגירות וארונות המטבח יכולים עם הזמן להיות מוכתמים ושרוטים ולא להיסגר היטב, משטח העבודה יהיה סדוק ושרוט, מערכת האינסטלציה רקובה והכיור במצב ירוד, והריצוף כבר מלוכלך ושחוק. במצבים אלו ונוספים ניתן לחסוך בעלויות ולשפר את מצבו של המטבח על ידי חידושו.

הרצון במטבח חדשני ומתאים לצרכים עכשוויים

מלבד שחיקה טבעית של המטבח, הצורך בחידוש מטבחים בחיפה עולה גם בגין סיבות אסטטיות ומכיוון שעיצוב המטבח כבר מיושן ולא מתאים לסגנון עכשווי. כמו כן, בהיות המטבח חלל מרכזי שפעמים רבות פתוח לסלון הבית, יש חשיבות רבה להיותו מעוצב ואופנתי באופן התואם את שאר חללי הבית. בנוסף, עם השנים משתנים הצרכים והרגלי הבישול שלנו. כך למשל, יתכן שתכננו את המטבח עבור משפחה עם ילדים וכעת כשהם גדלו ועזבו את הבית נרצה לעצבו מחדש באופן המותאם לצרכי זוג אנין טעם המרבה לארח. לחילופין, יתכן ותכננתם את המטבח כזוג צעיר וכעת כשיש לכם ילדים הוא לא מותאם לצרכי המשפחה המורחבת. גם במקרים אלו, במקום להשקיע סכומי עתק על מטבח חדש ניתן לרענן ולשנות את עיצוב ומאפייני המטבח על ידי חידושו.

המקום הנכון לחידוש מטבח בחיפה

חברתנו הפועלת בתחום כבר מעל לשלושים שנה, מחזיקה בכל הניסיון, הידע והכלים הנדרשים עבור חידוש מטבח בחיפה. זאת בהיותנו מומחים בתחומי הנגרות, תיקון וצביעת רהיטים, עבודות אינסטלציה וחשמל, צביעת קירות, ריצוף וחיפוי, החלפת זכוכיות ועבודות פוליש. כלים אלו מאפשרים לנו לבצע עבודות שיפוץ וחידוש של מטבחים בחיפה באופן איכותי, יעיל ומהיר, עבור כל סוג והיקף של עבודות ועבור מחירים אטרקטיביים, וברמה גבוהה של זמינות.

מגוון אפשרויות לשיפוץ וחידוש המטבח

כשזה מגיעים לחידוש מטבחים בחיפה אנו מציעים ללקוחותינו קשת רחבה ביותר של אפשרויות בשלל חומרים, מרכיבים וסגנונות. זאת בהתאם למצב המטבח, הצרכים והרצונות שלכם והגדרות תקציב. כך למשל, במטבח במצב טוב ניתן לבצע רק שיפוץ קוסמטי חיצוני הכולל החלפה או צביעה של דלתות, ארונות המטבח והחלפת ידיות, צביעת קירות והחלפת ברזים בכיור. מנגד, ניתן לבצע שינוי יותר רציני על ידי הוספת עוד ארונות, שיפור עבודות פרזול בתוך הארונות, שינוי גופי תאורה, החלפת חיפוי קירות, החלפת כיור וכדומה. במידה ומדובר במטבח הסובל מבעיות תשתית, השיפוץ יכלול גם עבודות אינסטלציה וחשמל מקיפות. כמו כן אנו יכולים לחדש מטבחים בשלל סגנונות עיצוב בין אם מודרני, כפרי, וינטאג' ועוד, כאשר הסגנון יתבטא בסוג חומרי הגלם של המטבח, צורתם וגוניהם.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button