חידוש מטבח בקריות

הכל על חידוש מטבחים בקריות

גרים בקריות והמטבח שלכם כבר מיושן, דהוי ומתפרק? הבנתם שהגיע הזמן לשדרג את אותו אבל חוששים מפני ההוצאה הגבוהה הכרוכה בקניית מטבח חדש? כדאי שתדעו שבמקום להשקיע הרבה מאוד כסף במטבח חדש, אתם יכולים לפנות לחברת יעד שיפוצים לקבלת שירות מלא עבור חידוש מטבח בקריות. החידוש כולל כל עבודה נדרשת לרבות עבודות נגרות, צביעת קירות, החלפת ריצוף וחיפויי קירות, עבודות חשמל ואינסטלציה, פוליש רצפות ועוד. כל זאת עם שירות מקצועי, תוכנית עבודה מסודרת ועבור מחירים כדאיים.

מה כולל חידוש מטבחים בקריות

חידוש מטבחים בקריות מסופק על ידינו בכל רמה של מורכבות ועיצוב בהתאם לבקשות ולצרכים שלכם, מצב המטבח ומסגרת התקציב. בין היתר עבודות אלו עשויות לכלול:

  • עבודות נגרות ופרזול- לרבות חידוש וצביעה של דלתות המטבח ו/או החלפת דלתות והחלפת ידיות, חידוש פנים ארונות, החלפת מגירות, התקנת מדפים, חידוש שולחן אוכל וכסאות, תיקון ו/או שיפור עבודות פרזול.
  • עבודות חשמל- כולל בין היתר תיקון והוספת גופי תאורה, החלפת תשתיות חיווט והוספת נקודות חשמל.
  • עבודות אינסטלציה- לרבות תיקון ו/או החלפת כיור, החלפת ברזים, הוספת נקודות, תיקון תשתיות אינסטלציה ועוד.
  • ריצוף- כולל בין היתר החלפת ריצוף בחדש, תיקון וחידוש ריצוף קיים ועבודות פוליש ווקס לריצוף לשם חידוש חזותו והברק שלו.
  • חיפויי קירות- תיקון או החלפת חיפוי קירות במטבח עם חומרי גלם שונים.
  • צביעת קירות- צביעה יסודית ואיכותית של הקירות בכל גוון וטקסטורה מבוקשת.
  • עבודות נוספות- כדוגמת התקנת סורגים, החלפת משטחי עבודה או החלפת זכוכיות בחלון המטבח.

חומרים לחידוש מטבח

את המטבח שלכם בקריות תוכלו לחדש עימנו באמצעות קשת רחבה של חומרי גלם בהתאם לסגנון מבוקש והגדרות תקציב. חשוב לדעת שכיום בזכות התפתחות הטכנולוגיה ותחום עיצוב הבית, גם חומרי גלם יחסית זולים כמו פורמייקה מסופקים באיכות מאוד גבוהה, בשלל עיצובים עכשוויים ועם עמידות ארוכת טווח. בנוסף, אם אתם מוגבלים בתקציב אינכם חייבים להחליף את משטח המטבח לשיש ויש כיום מגוון רחב של חומרים חלופיים שהינם אסטטיים,עמידים ולא יקרים היכולים לשמש למטרה זו. בעת בחירת חומרי גלם למטבח יש להתאימם לסגנון מבוקש. כך למשל, למטבח בסגנון כפרי יתאימו יותר חומרי גלם מעץ או דמוי עץ היוצרים אווירה חמימה וביתית. זאת בעוד שלמטבח מודרני יותר יתאימו חומרי גלם בעלי חזות חלקה, אחידה ו/או מבריקה כמו מתכת או זכוכית.

צבע שעושה את כל ההבדל

אחד האמצעים היעילים עבור חידוש מטבח בקריות, בעלות לא גבוהה ועם תוצאות מרהיבות, הינו צביעת ארונות וקירות המטבח. צביעת ארונות מתמקדת בדלתות שלהם וכוללת עבודות חידוש וצביעה איכותית בתנור, מה שמאפשר לקבל כל גוון מבוקש באיכות גבוהה ועם עמידות ארוכת שנים. כמו כן ניתן לצבוע את קירות המטבח עם עבודה יסודית הכוללת הסרת צבע ישן,  סתימת חורים, עבודות טיח והשמת שכבת צבע חדשה ואיכותית על הקירות, עמידה בפני כתמים שונים ולטווח ארוך. את גווני ארונות וקירות המטבח מומלץ להתאים לסגנון ואווירה מבוקשים בחדר, בין אם שקט וסולידי, יוקרתי, קלאסי מודרני, צעיר או אחר. כמו כן, במידה והמטבח פתוח לפינת אוכל וסלון חשוב לבחור בצבעים המתאימים לאלו הקיימים בשאר החללים ומאפשרים יצירת מרחב אחיד והרמוני. אנו נדאג לבחור בצבע המתאים לסוג החומר ממנו עשויים ארונות המטבח בין אם עץ, פורמייקה, MDF או אחר. מעבר לכך, צביעת מטבחים מוצעת על ידינו בסגנונות שונים של גימורים, כגון גימור נקי ואחיד, גימור מחוספס ומגורען.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button