חלונות אלומיניום בחיפה

על התקנת חלונות אלומיניום בחיפה

גרים בחיפה ועומדים לשפץ את הדירה? מבקשים להחליף חלונות ישנים בחדשים? חושבים על התקנת חלונות אלומיניום לסלון, חדר שינה ולמטבח?  כדאי שכירו את היתרונות שיש לחלונות אלומיניום לספק ולבחור בחברה מקצועית ואמינה עבור התקנתם. חברה כדוגמת יעד שיפוצים מתמחה בהתקנת חלונות אלומיניום בחיפה ופועלת בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות, שירות, ביצוע וגימור.

חלונות אלומיניום לבית

בשנים עברו חלונות לבית בחיפה היו מוקפים בעיקר במסגרות של עץ. מסגרות אלו היו עשויות מחומר טבעי שהושפע ממזג האוויר ונטה להיהרס ולהירקב. כמו כן רמת הבידוד של החלון הייתה על חשבון עובי המסגרת וככל שהחלון היה יותר מבודד כך היה צורך במסגרת עץ יותר עבה. בימינו המצב שונה לחלוטין ואת מסגרות העץ מחליפות מסגרות מאלומיניום. הסיבה שרבים בחיפה וסביבתה בוחרים באלומיניום כחומר גלם עבור חלונות חדשים בביתם נובעת משורה ארוכה של יתרונות שמוצר זה מציג. היתרונות מתחילים בחוזק ועמידות האלומיניום, ממשיכים לכמות אור רבה שהוא מחדיר לחלל, שלל אפשרויות עיצוב ופתיחה שהוא מספק ומגיעים עד למחירו המשתלם.

העדפת אלומיניום בענף הבנייה

אלומיניום הינו חומר מועדף בענף הבניה עבור התקנת חלונות ומוצרים נוספים כמו תריסים ודלתות, בזכות יתרונות רבים שהוא מציג:

 • מזג אוויר- אלומיניום עמיד בפני כל פגעי מזג אוויר לרבות חום וקרינת שמש, רוחות, גשמים, שינויי טמפרטורות קיצוניים, לחות ויובש.
 • איטום ובידוד – אלומיניום הינו חומר אטום למים, בעל רמת בידוד טובה, המסייע בשיפור רמת בידוד תרמי בבתים וחוסך בעלויות הסקה ומיזוג.
 • מפגעי רעש- אלומיניום גם מבודד בפני רעשים וכך מונע חדירת רעשים לא רצויים לתוך המבנה.
 • משקל- אלומיניום הינו חומר קל משקל, שאינו מכביד על תשתיות הבית, שקל לשנעו להעבירו ממקום למקום.
 • חוזק- לצד היותו קל משקל, אלומיניום הינו גם חומר חזק במיוחד. כך למשל, למרות השימוש בפרופיל דק של אלומיניום הוא יכול לשאת את משקלה הכבד של הזכוכית. כפועל יוצא מכך השימוש בפרופיל אלומיניום חוסך את הצורך בחלוקה פנימית של החלון ומגדיל חדירת אור ונוף לתוך הבית.
 • ירוק- אלומיניום הינו חומר גלם הניתן למחזור והפסולת ממנו לא מושלכת לפח אלא חוזרת לתעשייה, בין היתר בגלל שעלות מחזורו זולה יותר מעלות הפקתו ממשאבים טבעיים.
 • אלומיניום בשילוב עם זכוכית- אלומיניום מציג תכונות מעולות כפרופיל לזכוכיות. ככזה הוא משמש בימינו מרכיב מרכזי לייצור חלונות מסוגים שונים. זאת לצד מוצרים נוספים המשלבים חומרי גלם אלו לרבות דלתות, ויטרינות ומקלחונים.

מאפייני חלונות אלומיניום

יתרונות של אלומיניום בענף הבניה ניכרים גם בחלונות מאלומיניום בהיותם מציגים את כל היתרונות של חומר הגלם. בין היתר חלונות אלומיניום הינם קלי משקל, גמישים, חזקים, עמידים לאורך זמן בפני כל פגעי מזג אוויר לרבות חלודה, קרינת שמש, גשם, חום וקור. כמו כן אלו הם חלונות מבודדים אשר שלא כמו עץ אינם מתכווצים או מתרחבים בעת שינוי בטמפרטורה. כתוצאה מכך הם תורמים לאיטום ובידוד הבית, לאיזון טמפרטורות וחסכון אנרגטי. ואם לא די בכך הם גם מספקים בידוד אקוסטי בפני רעשים וכמעט ואינם נדרשים בתחזוקה. בנוסף מדובר בחומר גלם גמיש שניתן לעצב עימו מסגרות לחלונות בצורות שונות. עם השנים ועם התקדמות הטכנולוגיה, לצד הכרות מעמיקה יותר של יצרנים עם חומר גלם זה, חלונות אלומיניום הפכו ליותר איכותיים, עם מסגרות יותר דקות ועם מגוון אופציות לעיצוב וצביעה. בין היתר ניתן למצוא חלונות אלומיניום סטנדרטיים או בעיצוב בלגי, וכן חלונות זזה, חלונות הזזה לתוך כיס, חלונות כנף קיפ וחלונות דריי קיפ.

בחירת חברה להתקנת חלונות אלומיניום

בעת בחירת חברה עבור התקנת חלונות אלומיניום בחיפה יש לבדוק היטב את ספק השירות שלכם על פי מספר קריטריונים בסיסיים:

 • ניסיון – כמו בתחומים מקצועיים רבים אחרים, גם למידת הניסיון של חברה המתקינה חלונות אלומיניום יש חשיבות רבה במידת יכולתה לספק פתרונות איכותיים ולבצעם על הצד הטוב והיעיל ביותר.
 • המלצות- חשוב לבחור בחברה מוכרת ומעורכת, הידועה כספק שירות אמין ואחראי, העומדת מאחורי ההתחייבויות שלה, מחויבת לאיכות המוצר והשירות המסופק, עומדת בלוחות זמנים שסוכמו מראש ואחראית על איכות העבודות שלה ותיקונן במידת הצורך. את איכות החברה ניתן לבחון על ידי יצירת קשר עם לקוחות לשעבר שלה או איתור חוות דעת באתרים רלוונטיים ברשת.
 • היקף שירותים- יש להעדיף חברה המספקת שירות כמה שיותר מקיף. השירות כולל לא רק התקנה של חלונות אלא גם ייעוץ בבחירת חלונות, תכנון מפורט של התקנת החלונות ובמידת הצורך תיקון חלונות אחרי התקנתם. כמו כן יש יתרונות לחברה כמו יעד שיפוצים המעניקה שירותי שיפוץ נוספים כמו תיקון וצביעת קירות, עבודות מסגרות וזכוכית ועוד.
 • מחיר- מבין החברות המקצועיות, המנוסות והאמינות כדאי לערוך השוואת מחירים ולבחור באלו המציעות את שירותיהן עבור המחיר המשתלם ביתר. כמו כן יש לבדוק לא רק את עלות העבודות אלא גם את היקף האחריות שמספקים, אורכה ומרכיביה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button