חלונות אלומיניום בנהריה

על מאפייני ויתרונות חלונות אלומיניום בנהריה

אם תבחנו את ביתכם תגלו שאלומיניום מככב במרכיבים רבים בתוכו, מהמטבח לפרגולות ועד דלתות ומעקות. בין היתר מוצר זה מבוקש עבור חלונות אלומיניום בזכות קשת רחבה של יתרונות שיש לו לספק. עם חברת יעד שיפוצים תזכו בהתקנת חלונות אלומיניום בנהריה. מדובר בהתקנה מקצועית ואיכותית, המותאמת במדויק לצרכים שלכם ומסופקת עבור מחיר הוגן וכדאי. לפניכם סקירה קצרה של תכונות האלומיניום ויתרונות עיקריים של חלונות אלומיניום.

על אלומיניום ותכונותיו

בכדי להבין את היתרונות שיש לחלונות אלומיניום כדאי להבין תחילה מה זה אלומיניום ומן תכונותיו:

 • מאפייני אלומיניום- אלומיניום, המכונה בעברית חמרן, הינו סוג מתכת נפוצה ביותר  הידועה בעמידותה בפני חמצון, ברמת צפיפות נמוכה ועמידות גבוהה. זוהי מתכת קלה ורכה, עם רמת צפיפות נמוכה בשליש מזאת הקיימת במתכות אחרת כמו נחושת או פלדה. כמו כן מדובר במתכת פשוטה לריקוע וחישול שניתן לגבש אותה ולעצבה בקלות. ברק האלומיניום מתקבל בזכות מעטה דק קשה ועמיד של אלומינה, הנוצרת בגין חשיפה לאור. כחומר טהור לאלומיניום רמת מתיחה לא גבוהה ולכן מקובל לערבבו עם עוד מתכות. את האלומיניום מוצאים בטבע בתוך מכרות של בוקסיט, שהינו סוג של מינרל המכיל בתוכו את המתכת.
 • השימוש באלומיניום בעבר- באלומיניום עשו שימוש עוד בימי יוון ורומא העתיקה בעיקר כחומר לצביעה וכן כחומר רפואי המפסיק דימום שכונה מלח אלומיניום. למעשה רק במאה השבע עשרה התגלו תכונות המתכת של האלומיניום והחלו ניסיונות לבודדו. המוצר הראשון שנעשה מאלומיניום היה רעשן שיוצר עבור בנו הפעוט של נפוליאון השלישי אשר גילה עניין במתכת זו ותמך בניסיונות הפקתה בעיקר למטרות ייצור ציוד צבאי. התייעלות הליכי הפקת אלומיניום התרחשה במאה התשע עשרה באמצעות הליכי אלקטרוליזה המקובלים עד היום. כמו כן בתחילת המאה העשרים גילו את האפשרות לערבב את האלומיניום עם מתכות אחרות ליצירת סגסוגת עמידה ובכך הגדילו את טווח השימושים והמוצרים הניתנים להפקה.
 • אלומיניום בתעשייה- החלו להפיק את המתכת באופן מסחרי רק בתחילת המאה העשרים עם דגש רב על מחזור מוצרי אלומיניום קיימים החוסכים בעלויות הפקתה. תכונות מתכת האלומיניום מאפשרות הכנת מוצרים חזקים, עמידים וקלי משקל. כפועל יוצא מכך מדובר במתכת מבוקשת שנעשה בה שימוש בתעשיות רבות ושונות בארץ ובעולם. למעשה מדובר במתכת השנייה בתפוצתה בתעשייה, המופקת מידי שנה בכמויות של עשרות מיליוני טונות. יחד עם זאת, במקרים רבים נעשה שימוש בסגסוגת של אלומיניום המכילה עוד סוגי מתכות כמו צורן, נחושת, מגנזיום או אבץ. בעיקר נעשה שימוש באלומיניום למוצרים הנדרשים להציג קלות משקל ויכולת עמידה בעומסים מכאניים בינוניים. בין היתר אלומיניום משמש בייצור מראות, עבור תעשיית רכב, שייט ותעופה, יצור פסי רכבת, טילים, כלי מטבח, פחיות שתייה, גופי קירור, ניירות עטיפה, ולייצור מסגרות לחלונות.

היתרונות של חלונות מאלומיניום

הסיבה שיש ביקוש גבוה עבור חלונות אלומיניום בנהריה וסביבתה לעיצוב הבית, נובעת משורה ארוכה של יתרונות הכוללים בין היתר:

 • עמידות- חלונות אלומיניום עמידים לאורך זמן בפני פגעי סביבה ומזג אוויר. כמו כן ושלא כמו חומרים אחרים הם אינם מחלידים, אין להם נטייה להתנפח, להיסדק, להתקלף או להירקב. חלונות אלומיניום גם חסינים בפני אש והם אינם מושפעים מחום וקרינת שמש ו/או משינויי טמפרטורה קיצוניים.
 • עיבוד- אלומיניום הינו חומר גלם שפשוט לעבד בזכות תכונות של קלות משקל, גמישות, חוזק ועמידות. שלא כמו מתכות אחרות ניתן לעבד מתכת זו בטמפרטורת החדר למגוון צורות ועיצובים.
 • עיצוב- תכונות האלומיניום מאפשרות ליצור עימו חלונות בקשת רחבה של צורות ועיצובים בשלל סגנונות ובכל גוון ומרקם מבוקש, לרבות מסגרת חלון מט או מבריקה, אלגנטית או מודרנית ועוד.
 • מגוון סוגי חלונות- ניתן למצוא בשוק מבחר עשיר של חלונות אלומיניום בשלל סוגים ואפשרויות פתיחה לרבות חלונות ציר, חלונות הזזה, חלונות הזזה לתוך כיס בקיר, חלונות הרמה, חלונות קיפ וחלונות דריי קיפ.
 • חדירת אור- בהיותו חומר גלם חזק וגם קל משקל ניתן ליצור מסגרות אלומיניום יחסית דקות סביב חלונות גדולים וכך למקסם את כמות חדירת האור לחלל.
 • תחזוקה- שלא כמו חומרים אחרים כמו עץ או ברזל, חלונות אלומיניום כמעט ואינם נדרשים בתחזוקה מכיוון שהם אינם מחלידים ושומרים על חזותם המקורית לאורך זמן. כמו כן, פעולות תחזוקה של חלונות אלומיניום הינן בסיסיות וכוללות ניקוי מאבק. אחת לכמה שנים יתכן ויהיה צורך לתקן את החלון או לצבוע אותו בשנית.
 • חיסכון אנרגטי- חלונות אלומיניום מציגים רמה יחסית גבוהה של בידוד תרמי, המונע בריחת חום או קרירות מחללים סגורים ותורם לחסכון אנרגטי בהוצאות חימום ומיזוג של הבית.
 • רעשים- אלומיניום גם מספק בידוד יעיל בפני רעשים ולכן הוא תורם לבידוד אקוסטי של הבית.
 • אטימות- חלונות אלומיניום גם אטומים בפני חדירת רטיבות, מים וגשמים. יחד עם זאת יכולות אלו מושפעות מטיב עבודות ההתקנה. לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית, מנוסה ואמינה להתקנת חלונות אלו.
 • ידידותי לסביבה- אלומיניום הינו חומר גלם מועדף למחזור מכיוון שעלות מחזורו הרבה יותר זולה, יעילה ונקייה מהפקתו מהטבע.

מחירים-  יחסית לפתרונות אחרים, עלויות התקנת חלונות אלומיניום אינה גבוהה. כמו כן בזכות קשת רחבה של אפשרויות וסוגי חלונות, פרופילים וזכוכיות, כל אחד יכול להזמין חלונות אלומיניום המתאימים למסגרות התקציב שלו.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button