חלונות אלומיניום בעתלית

התקנת חלונות אלומיניום בעתלית

חלונות עם מסגרת אלומיניום הפכו לנפוצים ומבוקשים בבתים רבים בעתלית. הביקוש לסוג זה של חלונות נובע משורה ארוכה של יתרונות שהם מציגים החל מיכולות איטום ובידוד, לרמה גבוהה של עמידות בפני חלודה ופגעי סביבה ומזג אוויר, ועד לשלל אפשרויות עיצוב עם קשת רחבה של מחירים נוחים.

אם גם אתם רוצים לעבור אל חלונות אלומיניום בעתלית כדאי שתצרו קשר עם החברה המוערכת יעד שיפוצים, המספקת שירותי התקנה מקצועיים ברמה גבוהה של שירות וביצוע עבור מחירים הוגנים. זאת לצד שירות אישי לכל לקוח המתאים עבורו את סוג החלונות החיוני עבורו מבחינת גודל, סגנון עיצוב, צורת פתיחה, סוג פרופיל וסוג זכוכית.

מאפייני ועלויות התקנה

התקנת חלונות אלומיניום בעתלית אינה אחידה והיא מוכתבת על ידי מספר גורמים מרכזיים הכוללים בין היתר את מידות החלון וצורתו, סוג ועובי הזכוכית, סוג ועובי פרופיל אלומיניום, צורת פתיחה של החלון ובאם יש לצבוע את הפרופילים. כמו כן עבודות התקנת חלונות אלומיניום מגלמות בתוכן גם עלות של חומרים, הובלה ומשך העבודה. עבור עבודות התקנה של חלונות אלומיניום בעתלית תקבלו גם אחריות, הנעה לרוב על תקופה של בין שנה לשנתיים. יש לציין כי אחריות זו הינה רק עבור הפרופיל ועבודות ההתקנה ולא עבור הזכוכית.

פרופילים מתאימים לחלונות אלומיניום

כאמור, בחירת חלונות אלומיניום בעתלית נקבעת על ידי גורמים שונים, ביניהם סוג הפרופיל הנבחר עבור החלון. הפרופיל משפיע על חזות וסגנון העיצוב של החלון וגם על איכותו ורמת הבידוד והאטימות שלו. סוגי פרופילים נפוצים הקיימים בשוק כוללים:

 • פרופיל סטנדרטי- פרופיל אלומיניום במידות ומבנה סטנדרטי, בעל מבנה יחסית רחב עם קו נקי וישר. מחירו מהיותר זולים בשוק והוא מסופק בגוון בסיסי לבן, אשר ניתן בתוספת תשלום לצבעו בשלל גוונים נוספים.
 • פרופיל בלגי- פרופיל אלומיניום יחסית יקר, מעודן, דק ואלגנטי, המציג חזות הדומה לפרופיל ברזל. מועדף על ידי מעצבים ואדריכלים רבים בזכות התאמתו לסגנונות עיצוב שונים ועכשוויים. כמו כן פרופיל בלגי יכול להתאים לחלונות הזזה וחלונות ציר במידות שונות.
 • פרופיל מבודד- פרופיל אלומיניום הבנוי עם כיס אוויר בתוכו, המעלה את רמת הבידוד של החלון.

זכוכיות מתאימות לחלונות אלומיניום

בחירת זכוכית לחלונות אלומיניום נקבעת בהתאם לדרישות וצרכים ותנאי שטח. כך למשל, מי שגר ליד כביש הומה ייתכן וחשוב לו לבחור בזכוכית מבודדת רעשים, אחר יבקש זכוכיות עם רמת בידוד טובה נגד קור. כמו כן יש מי שירצה זכוכית שאינה מתנפצת הבטוחה בסביבת ילדים ויש מי שירצה דווקא חלון שיקטין את כמות האור והחום החודרת דרכו. למטרה זו קיימים בשוק סוגים שונים של זכוכיות המתאימים לחלונות אלומיניום לרבות:

 • זכוכית  סטנדרטית- הזכוכית המקובלת במרבית חלונות האלומיניום הינה זכוכית שקופה רגילה. מספקת רמה בסיסית של בידוד ונשברת בקלות.
 • טריפלקס – זכוכית בטוחה, עשויה משני משטחי זכוכית שביניהם יריעה של פי.וי.סי. מבנה ייחודי זה של זכוכית מונע התנפצות לרסיסים ובעת שבירה היא נסדקת או נחלקת לפיסות גדולות.
 • מחוסמת- זכוכית עם רמת חוזק גבוהה במיוחד, המעלה באופן ניכר את רמת בטיחותה בפני שבירה. כמו כן בעת שבירה, הזכוכית אינה מתנפצת אלא נסדקת.
 • בידודית- זכוכית בעלת רמת בידוד תרמי גבוהה הנוצרת בזכות מבנה מיוחד של שני משטחי זכוכית שנותר ביניהם מרווח של אוויר.
 • אנטי סאן- זכוכית שקופה ומיוחדת, בעלת יכולת לסנן קרינת וחום שמש, מעולה למקומות מאוד מוארים בבית.
 • חלבית- זכוכית שאינה שקופה אלא בעלת גוון חלבי המעביר אור אך אינו מאפשר לראות את המתרחש בחדר. נזכוכית מתאימה לחדרים בהם יש חשיבות רבה לפרטיות כמו חדרי אמבט או שירותים.

אפשרויות פתיחה של חלונות

חלונות אלומיניום נבדלים אחד מהשני גם בהתאם לצורת הפתיחה שלהם המשפיעה גם על סוג ועובי פרופיל האלומיניום שניתן לעשות בו שימוש. בין היתר ניתן להזמין חלונות כנף עם ציר הנפתחים לתוך חלל החדר, או חלונות הזזה הנעים לאורך הקירות וחלונות הזזה עם כיס המובנה בתוך הקיר המאפשר פתיחה מלאה של החלון. כמו כן ניתן להזמין חלונות עם פתיחת הרמה כלפי מעלה, פתיחת קיפ משופעת או פתיחת דריי קיפ המשלבת תכונות של חלון ציר עם אלו של חלון קיפ.

עוד מוצרי זכוכית ואלומיניום

מלבד חלונות, עבודות אלומיניום וזכוכית כוללות גם מוצרים נוספים כדוגמת:

 • דלתות- דלתות אלומיניום וזכוכית שקופות או חלביות נפוצות בעיקר בבתי עסק כמו חנויות או בתי קפה, אך גם בבתים ודירות פרטיות למשל כדלת כניסה ראשית מרשימה או כדלת אחורית לגינה או מרפסת.
 • ויטרינות- ויטרינות עם מסגרת אלומיניום משמשות לא אחת למטרות חציצה בין מרחב חיצוני לפנימי וכן ליצירת חללים שקופים בתוך משרד או כחלון ראווה לחנויות.
 • מקלחונים- מקלחונים רבים, לרבות כאלו בהתאמה אישית, מורכבים מלוחות זכוכית המחוזקות על ידי פרופילים של אלומיניום. מתקנים אלו מספקים מרחב נוח ויעיל לרחצה העמיד בפני מים, שקל לנקותו ומונע הרטבות חדר האמבטיה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button