חלונות אלומיניום בקריות

על חלונות אלומיניום בקריות

לחלונות יש תפקיד חשוב בחלל הבית בהיותם מעניקים קישור בין המרחב החיצוני לפנימי. בשוק מוצעים חלונות אלומיניום המספקים מענה פרקטי ואסטטי לצורכי קישור בין מרחב פנימי לחיצוני, התורמים לשיפור איכות חיינו. החלונות מוצעים בקריות עם מגוון סוגים של פרופילים, בשלל צורות פתיחה, גדלים, סגנונות עיצוב וגוונים. עם חברת יעד שיפוצים תזכו לשירותי התקנת חלונות אלומיניום בקריות ברמת ביצוע וגימור מושלמת, באופן העונה במדויק לרצונות ולצרכים שלכם.

הכירו את האלומיניום

הכרת חלונות אלומיניום מתחילה מהכרת חומר הגלם שהם עשויים ממנו:

 • תפוצה- האלומיניום הינו סוג מאוד נפוץ של מתכת ולכן היא גם אחד מסוגי המתכות היותר זולות בשוק, שנעשה בה שימוש בתעשיות רבות ברחבי העולם.
 • עמידות- אלומיניום הינה מתכת המגלה כושר עמידות גבוה ביותר בפני התחמצנות בגין שכבה של חמצן המקיפה אותה ומונעת השפעה של גורמים חיצוניים כמו חלודה ומשמרת את חזותה המבריקה. כמו כן האלומיניום מציג עמידות גבוהה בפני פגעי הזמן, מזג אוויר וסביבה.
 • משקל- צפיפות מתכת אלומיניום הינה נמוכה יחסית למתכות אחרות ולכן מדובר במתכת מהיותר קלות משקל שפשוט לשנעה ולעבוד עימה.
 • עיבוד- תכונות של חוזק, קלות משקל וגמישות, הופכות את האלומיניום למתכת קלה לעיבוד בשלל צורות חיתוך, כיפוף, חריטה וכיפוף. שלא כמו מתכות אחרות הנדרשות בחום רב לשם עיבודן, מתכת זו ניתן לעצב גם בטמפרטורה נמוכה וכך לחסוך בזמן ומשאבי עבודה.

היתרונות של חלונות מאלומיניום

בחירה בחלונות אלומיניום לדירה שלכם בקריות מעניקה שורה ארוכה של יתרונות, הכוללים בין היתר:

 • חוזק ועמידות- אלומיניום הינו חומר גלם חזק במיוחד עמיד לאורך זמן ללא שינוי בצורתו ואיכויותיו. כמו כן אלומיניום עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר לרבות גשם, רוח, קרינת וחום שמש ושינויים קיצוניים במזג האוויר. בנוסף, שלא כמו עץ אלומיניום גם עמיד בפני מזיקים שונים.
 • אינו מחליד- שלא כמו סוגי מתכות אחרות אלומיניום אינו מחליד וכך עולה רמת עמידותו וחוזקו לאורך זמן.
 • קלות משקל- מסגרות אלומיניום הינן חומר גלם קל משקל שקל לשנע ולהעביר אותו ממקום למקום ואשר מקטין את המשקל הכולל של החלון.
 • איטום ובידוד- חלונות אלומיניום מספקים רמה טובה של אטימות מפני מים והם גם מספקים בידוד תרמי ובידוד אקוסטי.
 • כמות אור- בזכות תכונותיו של האלומיניום, כמות האוויר והאור החודרים דרך חלון סגור לדירה אינם באים על חשבון יכולות בידוד ואיטום של החלון, וניתן ליצור חלונות עם מסגרות דקות המחדירות הרבה אור ועדיין לשמור על רמת בידוד ואיטום גובהה של החלון.
 • עיצוב- בהיות אלומיניום חומר גלם גמיש וחזק ניתן לעצבו במגוון צורות וסגנונות שונים.

אפשרויות עיצוב של חלונות אלומיניום

כאמור, בזכות איכות, חוזק, קלות משקל וגמישות החומר, חלונות אלומיניום בקריות מוצעים בשלל אפשרויות עיצוב. בין היתר ניתן לתכנן חלונות אלו עם סוגים שונים של פרופילים וצורות עיצוב, בין אם כמסגרת המקיפה את חלקו החיצוני של החלון, או בין אם כפרופיל בלגי המאפשר חלוקה פנימית מעניינת וייחודית של החלון למספר פתחים, באופן סימטרי ואסימטרי. בנוסף את האלומיניום ניתן לצבוע בכל גוון מבוקש וכך להתאימו באופן מדויק לצבע השולט בחלל הבית. כמו כן ניתן לתכנן עם אלומיניום כל סוג, צורה וגודל של חלון מבוקש.

סוגים שונים של חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום בקריות מוצעים במגוון גדול של סוגים הנבדלים אחד מהשני בסוג החלון, סוג פרופיל האלומיניום שלו וסוג הזכוכית. מרכיבים אלו משפיעים על חזות החלון, התכונות שלו וכמובן מחירו. ההבדל ניכר גם באופן פתיחת החלון. בין היתר ניתן למצוא בשוק את סוגי חלונות האלומיניום הבאים:

 • חלונות כנף עם ציר- חלונות אלומיניום עם פתיחה קלאסית המורכבת משני חלונות כנף הנפתחים על גבי ציר לרוב לתוך חלל החדר. החלונות מתאימים לפתחים בגודל ממוצע של עד שמונים ס"מ. מצד אחד הם עלולים להפריע למרחב הפנימי ומצד שני קל ופשוט לנקותם.
 • חלונות הזזה- חלונות בטוחים ופשוטים לשימוש, הכוללים שתי יחידות הנעות הצידה בהסטה על גבי מסילה. יחד עם זאת שיטה זו של פתיחת חלונות אינה מאפשרת פתיחה מלאה של החלון ותמיד יחידה אחת תישאר סגורה. אולם מצד שני היא לא נוטלת מקום בחלל החדר כאשר החלון פתוח.
 • חלונות הזזה עם כיס- יש כיום בשוק גם חלונות הזזה מאלומיניום המוסטים לתוך כיס מובנה בתוך הקיר. בשיטה זו ניתן לקבלת פתיחה מלאה של המפתח. מאידך, אין זה פשוט לנקות את החלון באופן יסודי משני צידיו.
 • חלונות קיפ- סוג נוסף של חלונות אלומיניום הנפתחים בשיפוע על גבי ציר תחתון ומספקים פתיחה בזווית מוגבלת וכך שמורים על פרטיות. ככאלו הם בעיקר מתאימים לחדרי רחצה ושירותים.
 • חלונות דריי קיפ- חלונות אלומיניום המשלבים תכונות של חלונות כנף עם ציר לבין חלונות קיפ. הם ניתנים לפתיחה מלאה כמו חלונות ציר או פתיחה בשיפוע כמו חלונות קיפ.
 • חלונות נוספים- לרבות חלונות הרמה וחלונות מג'יקליל.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button