מסגרייה

במסגריה ניתן לייצר מגוון רחב של מוצרים, עבודות מסגריה כוללות בעיקר פרזול ושיטות שונות של ריתוך, כיפוף, השחזה, גלוון, צביעה בתנור וכדומה. כמו כן בעבודות מסגריה משתמשים בעיקר מתכת ואלומיניום עבור יצירת מגוון מוצרים שימושיים.

במסגריה ניתן לייצר סורגים, מעקות ברזל עבור מדרגות, מרפסות וכדומה, שערים וגדרות, מדרגות וכדומה. מרבית הבתים בישראל מתקינים סורגים על חלונות ופתחים נוספים בבית. מטרת הסורגים הינה לספק הגנה מפני פריצות וכן בכדי למנוע מילדים קטנים לצאת מפתחי הבית. יש לסורגים חשיבות רבה בהגנה ושמירה על הבית. כיום ניתן למצוא סורגים במגוון עיצובים מרשימים שמהווים פתרון פונקציונלי ואסתטי כאחד. חשוב לדעת שניתן להזמין סורגים נפתחים או סורגים קבועים.

עבודות מסגריה צריכות להתבצע על ידי צוות עובדים מקצועי ומיומן, כמו כן חשוב לבדוק גם את סגנון העיצוב של העבודות, מומלץ לבקש לצפות בתיק עבודות או ליצור קשר עם לקוחות קודמים על מנת להתרשם מאיכות העבודה, ישנה חשיבות רבה לקבלת מוצר ברמת גימור גבוהה וכן מוצר איכותי, יציב ועמיד לאורך שנים.

ישנן תקנות המחייבות בחוק להתקנת מעקות ברזל, חשוב שיהיה רווח בין המעקה לרצפה, המטרה היא להגן מפני סכנת נפילה ולכן יש לוודא שהמסגרייה ממנה אתם מזמינים את המעקה מייצרת את מוצריה בהתאם לתקן הישראלי שקובע כי מעקה מדרגות צריך להיות בגובה של 105 ס"מ לפחות והרווח בין מוטות המעקה צריך להיות כ-10 ס"מ.

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מתמחה במגוון רחב של שיפוצים ותיקונים כלליים, כמו כן החברה מספקת שירותי מסגריה, נגריה, עבודות זיגוג, עבודות גבס, תיקון וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים בתנור, סיוד וצביעת בתים, תיקון וחידוש מטבחים, עבודות איטום ועוד. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה בכל שאלה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button