נגריה בנשר

נגריה בנשר

אם מעוניינים לשדרג או לחדש את המטבח או הסלון, באמצעות פנייה לנגריה בנשר ניתן להזמין עבודות נגרות מקצועיות בהתאם לדרישת הלקוח. עבודת נגרות דורשת ידע וטכניקה המתבצעת על ידי נגר המומחה בתחום. חשוב לדעת שישנם תחומי התמחות שונים בנגרות.

עבודות נגרות בנשר

 יש נגרים שעוסקים בעבודות תכנון ועיצוב של רהיטים, שיפוצים ותיקונים של ריהוט או שניתן למצוא נגרים שעוסקים בעבודות נגרות באזורים החיצוניים של הבית כגון התקנת פרגולות, ריהוט גן וכדומה. על מנת למצוא נגר מקצועי שיש לו ידע והתמחות במגוון סוגי עבודות הנגרות, כגון תיקן וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים בתנור, תיקוני צבע, תיקוני שידות, ארונות, דלתות, החלפת צירים, ארונות, מדפים וכדומה.

כיום ישנם חידושים רבים בעולם העיצוב וניתן לספק מגוון רחב של פתרונות פונקציונליים על ידי יצירת ריהוט מעץ. המקצוע נגרות אולי שייך לעולם הישן אבל מדובר בתחום שעבר שדרוג עם השנים וכיום ישנם טרנדים רבים בתחום עיצוב וחידוש רהיטים מעץ. ניתן למצוא מבחר אתרי אינטרנט ובלוגים שעוסקים בתחום עיצוב הבית על ידי ריהוט שעשוי מעץ. חשוב לדעת שקיימים הבדלים בין סוגי העצים השונים, כמובן שגם המחיר משתנה בהתאם לאיכות ולסוג העבודה הנדרשת.

עיצוב הבית 

היתרון הבולט של עיצוב הבית על ידי עבודות נגריה בנשר, הוא שניתן לבצע התאמה לצרכי הלקוח, הרהיט יהיה בדיוק בהתאם למדידה מדויקת וכן בחירה בעיצוב מסוים, התוצאה המתקבלת היא רהיט מקורי וייחודי שאינו ניתן לרכישה ברשתות הרהיטים המוכרות.

במסגרת עבודת הנגרות, כאשר בונים מטבח חדש, ניתן גם לשנות את צבע העץ, למרות שקיימת תפיסה כי מומלץ להישאר עם צבע העץ הטבעי, במידה ומעוניינים לשנות את הצבע מומלץ להתייעץ עם נגר בנשר.

עץ האיפאה הוא עץ איכותי במיוחד והוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר, אינו נפגם בקלות, אך מחירו נחשב ליקר יותר מרוב סוגי העצים. עץ המייפל נחשב לסוג נפוץ יותר בעיצוב מטבחים. ישנם עוד סוגים של עצים שבהם משתמשים לעיצוב מטבחים, בחירת העץ צריכה להתבצע בהתאם לסגנון העיצוב שבוחרים ובהתאם להעדפה אישית של הלקוח, כמו כן יש לקחת בחשבון שעץ יקר יותר הוא איכותי ויחזיק מעמד שנים רבות יותר.

בנוסף לעיצוב והתקנת מטבחים, בנגריה בנשר ניתן גם לבצע תיקונים של ריהוט הבית, ניתן לחדש רהיטים ישנים, להחליף ריפוד לספות, כורסאות, צביעת ריהוט בתנור, תיקוני צבע, תיקוני דלתות חדרים ודלתות כניסה לבית, החלפת צירי דלתות ועוד.

איך בוחרים נגריה בנשר?

כאשר בוחרים נגר בנשר, מומלץ לבחון את תיק העבודות שלו, האם סגנון העיצוב תואם את הטעם האישי של הלקוח, האם הוא עובד במקצועיות, תוך שימוש בכלים וציוד הנדרש, התוך כמה זמן הרהיט יהיה מוכן. כמו כן אם נדרש תיקון של הרהיט, גם כאן חשוב לוודא שהלקוח מקבל את הרהיט בדיוק כפי ראות עיניו ובהתאם לדרישות שלו, החלפת הריפוד, שיוף, צבע ופרמטרים נוספים שיש לתאם מראש מול הנגר, על מנת לקבל את התוצאה הסופית האיכותית ביותר. חשוב לבדו שאנשי הצוות בנגריה הם עובדים מקצועיים ומיומנים.

לעבודת הנגרות יש תפקיד מהותי בעיצוב מטבחים, יש חשיבות רבה לשימוש בחומרי גלם איכותיים כמו כן בחירה בסוג העץ חשובה גם כן. יש צורך בהבנה מה כל אחד מסוגי העצים מקנה עבור עיצוב המטבח, למשל עץ גושני הינו עץ מלא ולכן נחשב איכותי יותר, הוא מספק מראה חמים ומתאים לעיצוב כפרי של מטבחים. עץ טיק מספק מראה יוקרתי ומרשים במיוחד, בנוסף לכך הוא עמיד במים ולכן מתאים למטבחים.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button