נגר בנהריה

הבחירה המתבקשת עבור נגריה בנהריה

מחפשים שירותי נגר מומלץ בנהריה? הכירו את חברת יעד שיפוצים המוערכת, המספקת שירותי נגריה בנהריה מקצועיים ומקיפים עבור מגוון עבודות בבית, בין אם עבור תכנון, עיצוב ובניית מוצרים ורהיטים לפי הזמנה, ובין אם עבור חידוש רהיטים.

שדרוג הבית בהתאמה אישית מלאה

המטבח בביתכם כבר שחוק? רהיטי הסלון כבר בלויים ומתפרקים? רוצים לחדש ולרענן את חזות רהיטי הבית שלכם בנהריה? עומדות בפניכם שתי אופציות. האפשרות הראשונה היא לפנות לחנויות רהיטים לרכישת ריהוט חדש, אופציה הדורשת מעבר בין חנויות ריהוט שונות בנהריה וסביבתה במטרה לאתר פריטים כמה שיותר מתאימים מבחינת גודלם, סגנונם ומחירם. החיפוש לא אחת ידרוש מכם להתפשר על דרישה אחת או יותר שלכם, בין אם בסוג החומר של הרהיט, התאמת המידות למיקום מבוקש, גווני הרהיט, עלותו ועוד.

מנגד, ישנה אופציה נוספת של פניה אלינו לקבלת שירותי נגריה בנהריה, המאפשרים התאמה אישית מלאה של הרהיט לצרכים, רצונות והעדפות שלכם. ההתאמה הושגת בפגישה עמכם במהלכה נבין מהו סוג, סגנון ומאפייני הרהיט המבוקש בהתאם לצרכים והעדפות אישיות. כמו כן, אנו נדאג להגיע לביתכם למדוד את השטח המיועד לרהיט, לבחון את התשתיות עבורו ולייעץ לכם אודות סגנון עיצוב מתאים. בנוסף, בהתאם להגדרות תקציב, נבחר בסוג חומרי גלם עבור הריהוט המבוקש. כל זאת ועוד יבטיח קבלת פריט ריהוט ייחודי שיתוכנן ויעוצב במיוחד עבורכם.

שירותי חידוש רהיטים

אם מסגרת התקציב שלכם אינה גדולה או אם אתם אוהבים או קשורים לפריט ריהוט ישן או עתיק, אנו מציעים לכם גם שירותי חידוש רהיטים. השירות כולל עבודות של תיקון רהיטים כמו חוסר יציבות, סדקים, שברים, החזרת ברק לרהיט, החלפת דלתות וידיות של ארונות וכדומה, וכן ביצוע עבודות צביעה מתקדמות בתנור ועבודות פוליטורה. השירות מוצע עבור סוגים שונים של רהיטים לרבות חידוש מטבחים, פינות אוכל, דלתות פנים וכניסה, מעקות, חדרי שינה, רהיטי הסלון, מזנונים ועוד.

פריטי ריהוט מקוריים וייחודים

מלבד התאמה אישית מלאה של פריט הריהוט לביתכם, עמנו תזכו גם ברהיטים מקוריים וייחודיים בהתאם לסגנון מבוקש והעדפות אישיות. אלו פריטי ריהוט שתוכננו על ידי נגר בנהריה מקצועי ומיומן, שאין שני להם ושלא תמצאו מוצר זהה להם בחנויות. המקוריות ניכרת בכל היבטי הרהיט, החל בסגנון וצורת עיצוב, מידות הרהיט, חומרי הגלם, חלוקה פנימית של ארונות, גוון מבוקש וכו'.

שירות מקצועי לכל לקוח

כל לקוח של חברתנו זוכה לשירות מקצועי בסטנדרטים גבוהים ביותר. המקצועיות ניכרת בין היתר במאפיינים הבאים:

  • רמת עבודות- בזכות ניסיון רב שנים בתחום, ציוד מתקדם וצוות מיומן, יש לנו את האמצעים לספק עבודות נגרות בנהריה ברמה גבוהה ביותר של תכנון, עיצוב, ביצוע וגימור, לשביעות רצונכם המלאה.
  • יחס אישי- כל לקוח של חברתנו זוכה ליחס וליווי אישי אדיב וקשוב לכל אורך העבודות, מפגישה ראשונית ועד להתקנת הרהיט בבית ואחריו. אנו נייעץ בבחירת סוג עבודות בהתאם לצרכים, העדפות והגדרות תקציב.
  • שירות יעיל ואמין- שירותינו מוצעים ברמה גבוהה של זמינות ובשקיפות מלאה לכל אורך התהליך. כמו כן בכל פרויקט שאנו נוטלים על עצמנו העבודות ינוהלו באופן מקצועי ומאורגן, החל מבניית תוכנית עבודה מפורטת ועד לעמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש.
  • מחיר ואחריות- אנו מספקים אחריות מקיפה עבור עבודתנו. כמו כן שירותנו מוצעים עבור מחירים הוגנים ומשתלמים ביותר המסופקים בהתאמה מלאה למסגרות תקציב נתונות וללא חריגה מהן. המחירים נקבעים בהצעת מחיר המפרטת את כל מרכיבי העבודות לרבות עלות חומרי גלם, עבודות צביעה, התקנה וכו'.
  • עבודות שיפוצים נוספות- מלבד בניית וחידוש רהיטים אנו מספקים גם שירותי שיפוץ מקיפים לצרכים שונים. בין היתר אנו מספקים עבודות איטום, עבודות אלומיניום, וכן שירותי מסגריה ועבודות של תיקון והחלפת זכוכיות.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button