סיוד בתים/דירות

סיוד דירות בצבע לבן, מקנה לבית תחושה מרעננת ונקייה. סיוד בתים מתבצע כאשר הקירות בבית מתקלפים, כאשר יש סדקים בקירות, או כאשר יש הצטברות של לכלוך וכתמים. קיימת חשיבות רבה לסיוד הדירה כל 3 עד 5 שנים, הסיוד מקנה לבית מראה אסתטי ונקי. צביעת קירות הבית בצבעים שונים מלבד צבע לבן תוכל להעניק לבית מראה ויזואלי חדשני ומרענן. כמו כן כיום סיוד בתים ודירות בצבעים נועזים ובשילוב של טקסטורות הפך להיות טרנד פופולרי לשדרוג הבית.

ניתן לצבוע את הבתים והדירות במגוון רחב של צבעים בשילוב של טקסטורות מיוחדות כגון צבעי אקריל, אבקה או גרגירים, הוספת טקסטורות ותבליטים על הקיר וכדומה. בחירת הצבעים לסיוד הבית צריכה להיעשות בהתאם לעיצוב הקיים בבית. כמו כן ניתן לשלב בחלל הבית יותר מצבע אחד, למשל, ניתן לבחור בצבע לבן ולשלב קיר אחד או שניים בצבע חול, שמנת, אפור וכדומה. לבחירת הצבעים יש חשיבות רבה בהתאם לגודל החלל. צבעים בהירים מקנים תחושה של מרחב ואילו צבעים כהים משיגים את האפקט ההפוך, הקטנת החלל.

סיוד בתים מוצע במגוון מחירים אטרקטיביים, מומלץ לעשות השוואת מחירים מול חברות מתחרות, כמו כן חשוב לפנות לאיש מקצוע מנוסה וותיק בסיוד בתים, כך שתתקבל התוצאה הטובה ביותר. כמו כן ניתן לחפש המלצות וביקורות באינטרנט וברשתות חברתיות על אנשי מקצוע בתחום סיוד בתים ודירות.

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מתמחה במגוון שיפוצים ותיקונים כלליים. כמו כן החברה מספקת מגוון שירותים כגון מסגריה, נגריה, עבודות זיגוג, עבודות חשמל ואינסטלציה, תיקון וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים בתנור, איטום גגות ועוד. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button