עבודות זגגות

זגג הוא איש מקצוע המתמחה בעבודות זכוכית כגון התקנה של מחיצות זכוכית, התקנת חלונות ודלתות מזכוכית, מראות, מקלחונים ועוד. כמו כן זגג מקצועי ומנוסה יוכל לייצר עבורכם מוצרים מזכוכית כגון מדפים, ויטרינות, ויטראז'ים, חיפוי זכוכית למטבח, מעקות זכוכית לבריכה, למרפסות ועוד.

עבודות זיגוג מצריכות ידע וניסיון מקצועי, כמו כן עבודות אלו מצריכות יצירתיות בשילוב עם טכניקה מתקדמת. זגג מקצועי יודע כיצד לבחור את סוג הזכוכית המתאימה עבור המוצר שבו הלקוח מעוניין.

קיימים סוגים שונים של זכוכיות עבור שימושים שונים. כל זכוכית שונה מן האחרת בעובי, ברמת החוזק שלה, בצבע ובפרמטרים נוספים. למשל זכוכית מחוסמת הינה זכוכית המיוצרת בתהליך מיוחד בטמפרטורה גבוהה ולאחר מכן עוברת תהליך קירור מה שמקנה לה רמת חוזק ועמידות גבוהה.

כמו כן ישנה זכוכית אטומה שמאפשרת אטימה של צד אחד, דרכו לא ניתן לראות את ההשתקפות. זכוכית אקרילית מתאימה במיוחד לחדרים שיש בהם רטיבות ולחות, מאחר שהיא אינה צוברת אבנית עם הזמן. ישנה זכוכית בידודית, מדובר בזכוכית מיוחדת שעשויה משני לוחות זכוכית עם מרווח המאפשר הפרדה ביניהן כמו כן ישנם סוגים נוספים של זכוכיות למטרות שונות.

קיימת חשיבות רבה לבחירה בזגג מקצועי ואמין, טרם הזמנת איש מקצוע מומלץ לבקש לצפות בתיק עבודות כדי להתרשם מסגנון העבודה.

 

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מתמחה במגוון עבודות שיפוצים ותיקונים כלליים, כמו כן החברה מספקת שירותי נגריה, מסגריה, עבודות זיגוג, אינסטלציה וחשמל, עבודות גבס, בנייה וחידוש מטבחים, תיקון רהיטים, צביעת רהיטים, עבודות איטום ועוד. שירות לקוחות מן השורה הראשונה, התאמה לצרכי הלקוח במחירים משתלמים. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button