עבודות זכוכית

עבודות זכוכית הן רבות ומגוונות, עבודות זכוכית נדרשות כאשר משפצים את הבית או כאשר בונים בית חדש, ישנם סוגים שונים של עבודות זכוכית כגון התקנת דלתות זכוכית, מחיצות זכוכית, גגונים, מעקות זכוכית, חיפויים, התקנת מקלחונים וכדומה. כיום התקנת זכוכית עבור מגוון שימושים הפכה להיות טרנד פופולרי בהרבה מאד בתים בישראל. זכוכית מעניקה לבית מראה אסתטי, נקי ומרשים.

זכוכית היא חומר גלם חזק ועמיד לאורך שנים, ישנם כמה סוגים של זכוכיות והשימוש בהם משתנה בהתאם לצורך. למשל זכוכית בידודית, מדובר בזכוכית הבנויה משני חלקים שביניהם יש מרווח. סוג נוסף של זכוכית הוא זכוכית שקופה המתאימה לחלונות, כמו כן ניתן להתקין גם זכוכית שקופה מחוסמת, מדובר בזכוכית מיוחדת המיוצרת בתנאי חום גבוהים ולאחר מכן עוברת קירור, תהליך ייצור ייחודי זה מקנה לה את חוזקה. קיימים סוגי זכוכית נוספים כגון זכוכית משוריינת, מדובר על זכוכית עם תוספת של פולימרים המקנים לה חוזק ועמידות גבוהה, זכוכית אנטי סאן, מגנה מפני קרני השמש, הזכוכית מספקת הצללה על גבי חלונות שעליהם היא מותקנת.

חשוב להתאים את סוג הזכוכית לסוג השימוש. קיימים שימושים שונים המצריכים עבודות זכוכית מקצועיות, למשל התקנה של גדר לבריכת שחייה, התקנת חלונות ודלתות מזכוכית בבתים פרטיים ומשרדים, התקנת מחיצות זכוכית, מעקות למדרגות או למרפסות וכדומה. מומלץ לפנות לחברה מקצועית, אמינה וותיקה בתחום עבודות הזכוכית, על מנת ליהנות ממוצר איכותי ועמיד לאורך שנים.

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מספקת מגוון רחב של שיפוצים ותיקונים כלליים, כמו כן החברה מספקת שירותי נגריה, מסגריה, עבודות זיגוג, עבודות חשמל ואינסטלציה, צביעה וסיוד בתים, תיקון וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים בתנור, עבודות איטום מגוונות ועוד. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button