עבודות טיח

עבודות טיח בפנים הבית או מחוצה לו מצריכות ידע ומיומנות. על מנת להתחיל בעבודה יש צורך בהכנת הבסיס לטיח, הוא מורכב ממים ומלט. הכנת תערובת בצורה נכונה חשובה כדי שהטיח יחזיק מעמד לאורך שנים. כמו כן חשוב שהעבודה תתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה.  

טיח הינו מרכיב חשוב בתהליך שיפוץ הבית, מאחר שהוא מהווה את שכבת היסוד השומרת על המבנה לטווח ארוך. הטיח מכסה את הקירות החיצוניים והפנימיים של הבית, בין אם משפצים את הבית או שבונים בית חדש. כיום ישנם אמצעים חדשניים לשימוש בטיח, כמו כן קיימים כמה סוגים שונים של טיח כגון טיח פלסטי, טיח תרמי, אקוסטי, דקורטיבי ועוד. כאשר משפצים את הבית ניתן לשדרג את המראה הוויזואלי של הקירות החיצוניים והפנימיים כאחד.

טיח שמורחים על הקירות החיצוניים של המבנה מיועדים לצורך בידוד ואיטום. הטיח מספק הגנה מפני מזג אוויר משתנה. טיח שמורחים בתוך קירות הבית מורכב משלוש שכבות ומורחים אותו על קירות, תקרות, עמודים וכדומה. שלוש השכבות שמורחים מורכבות משכבת היסוד, שכבת היישור ולאחר שכבה המיועדת לצביעת הקירות.

חשוב שעבודת הטיח תתבצע בצורה מקצועית, ישנה חשיבות רה לרמת האסתטיקה והאיכות של הטיח. כמו כן הטיח אינו רק מיועד לצרכים אסתטיים, אלא גם לצורך בידוד ועמידות של קירות הבית. חשוב לפנות לחברה מוכרת ואמינה כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מתמחה במגוון רחב של עבודות שיפוצים ותיקונים כלליים. צוות עובדים מקצועי ומנוסה, החברה מספקת שירותים נוספים כגון מסגריה, נגריה, עבודות זיגוג, תיקון זכוכית, תיקון וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים בתנור, עבודות חשמל ואינסטלציה, עבודות איטום, ועוד. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button