עבודות נגרות

עבודות נגריה נדרשות לצורך שיפוץ דירה או בנייה של בית חדש, עבודות נגרות כוללות הרכבה והתקנה של מדפים, ארונות למטבח או ארונות בגדים, ספריה, מזנון, ארונות לחדר האמבטיה, תיקון רהיטים וכדומה. כמו כן יש צורך בעבודות נגרות כאשר מעוניינים לשפץ או לחדש את אחד מחדרי הבית.

ישנם נגרים שעוסקים בעיקר בתיקון רהיטים כגון ידיות ורגליות שבורות, תיקון מושבים וכדומה. כמו כן ישנם נגרים שעוסקים בתכנון ועיצוב רהיטים וכן בייצור שלהם וכמובן שיש נגרים שעוסקים בשני התחומים גם יחד. אם אתם מעוניינים להזמין ריהוט מנגר כגון הזמנת ארונות מטבח למשל, מומלץ לבחור בנגר שיש עליו המלצות וביקורות חיוביות, כמו כן תוכלו להתייעץ עם קרובי משפחה וחברים ששכרו בעבר את שירותיו והיו מרוצים מן התוצאה הסופית.

עבודות נגרות מקצועיות מצריכות ידע, ניסיון בשילוב של טכניקות מתקדמות. כמו כן נגר מקצועי צריך לשים לב לכל הפרטים הקטנים כדי ליצור מוצר ברמת גימור גבוהה, חשוב לבחור בנגר שיש לכם העדפה לסגנון העיצוב שלו, יש לבדוק את הרמה המקצועית של התוצרים הסופיים, מומלץ לבקש מהנגר לראות תיק עבודות כדי להעריך את רמת המקצועיות.

אם אתם זקוקים לתיקון או חידוש של רהיטים תוכלו לפנות לנגר שיוכל לבצע את העבודה בצורה מקצועית ויסודית, נגר יוכל לתקן ולשפץ רהיטים כגון ספות, ארונות, שידות, תיקוני צבע, החלפת צירים ומסילות, התקנת מדפים  וכדומה.

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מתמחה במגוון שיפוצים ותיקונים כלליים, כמו כן החברה מספקת שירותי נגריה ובניית מטבחים, מסגריה, עבודות זיגוג, עבודות חשמל ואינסטלציה, תיקון וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים בתנור, עבודות איטום ועוד. שירות לקוחות מן השורה הראשונה, התאמה לצרכי הלקוח. צרו איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.  

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button