צביעת רהיטים בנהריה

חידוש רהיטים נדרש מעת לעת, כאשר עולה הצורך לשדרג את עיצוב הבית, לרענן את המראה הוויזואלי של סלון הבית, על מנת לבצע חידוש של עיצוב הסלון ניתן לשדרג את הריהוט על ידי צביעת רהיטים מקצועית בנהריה. צביעת רהיטים צריכה להתבצע על ידי חברה אמינה וותיקה שיש לה צוות עובדים מנוסה בצביעת רהיטים בנהריה.

מדוע מומלץ לצבוע רהיטים?

צביעת רהיטים בנהריה הפכה להיות פופולרית מאד בשנים האחרונות, כמו כן צביעת רהיטים תורמת לשינוי האווירה בסלון הבית, מאפשרת לדיירי הבית ליהנות מריהוט מעוצב ומסוגנן בהתאם להעדפה אישית, כמו כן ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים על רכישה של ריהוט חדש לסלון הבית. כיום ניתן לרכוש רהיטים יד שנייה ולחדש אותם בקלות ובמהירות על ידי צביעתם בכל צבע שבוחרים, בהתאם לאופי וסגנון עיצוב הבית ובהתאם להעדפה אישית של הלקוח.

ניתן להתאים צבעים לריהוט הקיים בבית או לצבוע רהיט מסוים בצבע שונה כדי ליצור עיצוב מעניין וחדשני לבית. ניתן להמשיך את קו העיצוב של הסלון ולצבוע את הרהיט באותו הצבע של הריהוט הקיים בסלון. כמו כן התאמת הצבעים מספקת לחלל הבית מראה אחיד והרמוני שמשתלב טוב עם שאר החללים בבית.

במקרים מסוימים יש ברשות הלקוח רהיטים ישנים ושחוקים או רהיטים שכבר יצאו מכלל שימוש, חידוש רהיטים ישנים כגון רהיטים שהועברו בירושה או ריהוט שנקנה ביריד עתיקות או בחנויות לממכר רהיטי יד שנייה יכולים לקבל אפקט מדהים לאחר שצובעים אותם. מומלץ להיעזר בשירותי צביעת רהיטים מקצועיים בנהריה.

ניתן לצבוע רהיטים מעץ בצבעים כהים לצבע בהיר יותר, כגון צבע שמנת, לבן, בז' ואפור, צביעת רהיטים מעץ בצבעים בהירים יכולה להקנות לחלל הבית מראה של מרחב גדול יותר וכניסה של אור. במידה ומעוניינים לשפץ את הרהיט ועדיין לשמור על המראה האותנטי שלו, ניתן להישאר עם הצבע המקורי של הרהיט.

מה זו פוליטורה? ומדוע היא חשובה לחידוש רהיטים?

פוליטורה היא למעשה תערובת מיוחדת של שרף בתוספת תמיסת אלכוהול. באמצעות תערובת הפוליטורה ניתן לחדש ולצבוע רהיטים. תהליך צביעת רהיטים בנהריה על ידי שימוש בטכניקת הפוליטורה הינו תהליך ארוך יותר מכיוון שהוא נעשה על ידי שימוש במטלית רכה הספוגה בתערובת ואותה מורחים על הרהיט. הפוליטורה מתאימה למגוון רחב של סוגי רהיטים וכמה סוגים שונים של צבעים של ריהוט מעץ. כמו כן על מנת לצבוע רהיטים בשיטה זו יש תחילה לנקות אותם היטב, להסיר שכבות של לכלוך ואבק, להסיר שכבות צבע שונות כדי לקבל תוצאה טובה ואיכותית.

חשוב לדעת שהשימוש בטכניקת צביעת רהיטים זו, מצריכה ידע מקצועי ומומלץ לפנות לחברה מקצועית המספקת שירותי צביעת רהיטים בנהריה. יש לוודא שהצוות מכיר ובקיא בכל תהליך הצביעה ושימוש בטכניקות השונות כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

איך למצוא חברת שירותי צביעת רהיטים בנהריה?

על מנת למצוא חברה אמינה ומקצועית המספקת שירותי צביעת רהיטים בנהריה, מומלץ לבקש המלצות וחוות דעת מחברים או מקרובי משפחה ששכרו בעבר את שירותי החברה והיו מרוצים מן התוצאה הסופית. כמו כן מומלץ לבדוק המלצות וחוות דעת שקיימות ברשת האינטרנט, בפורומים, רשתות חברתיות וכדומה, או שניתן לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים. כמו כן מומלץ לבקש לראות תיק עבודות שבו ניתן לקבל התרשמות ראשונית על העבודה שביצעה החברה והאם הלוח מתחבר לסגנון.

בנוסף לכך מומלץ לבקש הצעת מחיר על צביעת הרהיטים ויש לבצע השוואת מחירים מול חברות מתחרות כדי לקבל מידע על המחיר המקובל בשוק לצביעת רהיטים.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button