צביעת רהיטים בנשר

צביעת רהיטים יכולה לשדרג את מראה הבית וליצור חלל מודרני ומעוצב ברמה גבוהה. כמו כן רהיטים ישנים או רהיטים שנשחקו יכולים להפוך לחדשים בזכות מלאכת הצביעה. למשל ריהוט עץ שהתיישן עם הזמן, נראה שחוק, או שמעוניינים לחדש את הרהיט, מומלץ לפנות לאיש מקצוע המבצע צביעת רהיטים בנשר באופן מקצועי.

צביעת רהיטים בנשר הינה הזדמנות מיוחדת לחדש את הספה, השידה או את ארון הבגדים בחדר השינה. ניתן לצבוע מגוון רחב של רהיטים מעץ או ממתכת.

חידוש וצביעת ריהוט מספקת לבית צבעוניות חדשה ומרעננת, ניתן לצבוע ריהוט עץ ישן שצבעו כהה בצבעים בהירים ולשדרג את מראה הבית, למשל ניתן לצבוע את הרהיטים בגוונים של בז', שמנת או אפור בהיר ולהכניס יותר אור לחדר. במידה ויש בסלון רהיטים איכותיים שלא מעוניינים להחליף אותם אך הם נראים שחוקים וישנים, צביעת רהיטים בנשר יכולה להיות פתרון מושלם. כמו כן צביעת רהיטים בנשר בצבע בהיר תוכל לשדרג את עיצוב הבית מן הקצה אל הקצה.

איך בוחרים צבע לריהוט הבית?

על מנת לבחור צבעים מרעננים שיגרמו לשדרוג הסלון או חדר השינה, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים, כמו כן ניתן לבחור צבעים לריהוט על ידי עיון במגזינים לעיצוב הבית, הום סטייל וכדומה שמהם ניתן לשאוב רעיונות לעיצוב. כדי לבחור בצבע הנכון חשוב לבחור את פלטת הצבעים המתאימה לצבע שאותו מעוניינים לשלב בעיצוב. כמו כן יש לבחור את הצבעים בהתאם לצבעים הקיימים כגון צבע הריצוף, הקירות, הריהוט, דלתות , שידות וכדומה.

מומלץ לבחור בצבעים דומיננטיים ובצבעים משלימים. למשל במידה והסלון בצבע לבן ורוב הריהוט בו הוא בגוונים של לבן, בז' או שמנת, ניתן לשבור את המראה הזה ולצבוע את אחד הרהיטים בצבע טורקיז או סגול, מומלץ להשלים את העיצוב על ידי הוספת כריות וחפצי נוי באותו הצבע שבוחרים לרהיט הצבעוני, זו דרך טובה לשדרג את חזות הסלון וליצור מראה מעניין ואטרקטיבי. חשוב לבחור בצבע שאוהבים מאחר שלא צובעים רהיטים לעיתים קרובות, לכן חשוב להיות שלמים עם הבחירה.

באמצעות שינוי הצבע ניתן להשיג מראה חדשני ומודרני לריהוט ישן שלא מעוניינים להחליף, ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים על רכישת סלון או מערכת ישיבה חדשה. צביעת הרהיט תורמת גם לעמידות הרהיט ולשימור שלו לאורך שנים.

 חשוב לבחור בצבע שמתאים לטעם האישי של הדיירים, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שמבצע את הצביעה, לגבי התאמת סוג הצבע לרהיט, העבודה צריכה להתבצע בצורה מקצועית ומיומנת, כדי שלא ייגרם נזק לרהיט ושיחזיק מעמד לאורך זמן. יש לוודא שצביעת רהיטים בנשר נעשית בבית הלקוח, יש מקרים שבהם יש צורך בפירוק הרהיט צביעתו בבית המלאכה ולאחר מכן הצוות המקצועי מחזיר אותו לבית הלקוח ומרכיב אותו מחדש, מדובר ברהיטים מסוימים שלא ניתנים לצביעה בבית הלקוח.  כמו כן יש לוודא שצביעת הריהוט מתבצעת תוך שימוש בצבעים איכותיים על מנת לקבל תוצאה טובה.

כיום קיימות שיטות רבות ומגוונות לחדש רהיטים, אין צורך לזרוק ריהוט שנפגם או התיישן ניתן בדרכים פשוטות מאד לחדש את הרהיט על ידי צביעתו, כך שייראה חדש לגמרי. ריהוט מעץ מלא הוא ריהוט איכותי שמחזיק מעמד שנים, ניתן לחדש אותו בקלות ובמהירות על ידי פנייה לאיש מקצועי שמבצע צביעת רהיטים, לפני שבוחרים צבעי לצביעת הריהוט, כדאי לבקש לראות עבודות קודמות כדי לוודא שהעבודה בוצעה בצורה טובה ואיכותית, כמו כן  מומלץ לבצע השוואת מחירים.

אולי תתעניין גם ב:

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button