צביעת רהיטים בקריות

במהלך השנים האחרונות חידוש ושיפוץ רהיטים הפך להיות טרנד פופולרי במיוחד. כיום כבר לא זורקים ריהוט ישן וקונים חדש במקומו. ניתן לחדש רהיטים מעץ, רהיטים שנראים ישנים או ריהוט שהועבר בירושה ומעוניינים לשפץ ולהקנות לו מראה חדש ומרענן. על מנת לבצע חידוש של רהיטים, יש לפנות לשירותי צביעת רהיטים בקריות.

כיצד מבצעים צביעת רהיטים בקריות?

צביעת רהיטים בקריות יכולה להתבסס על כמה שיטות שונות. השלב הראשון בצביעת רהיטים הוא ניקוי והסרה של שאריות צבע, כמו כן יש לנקות היטב את הרהיט מאבק, כתמים וכל הצטברות של לכלוך. השלב הבא לאחר ניקיון הרהיט הוא שיוף. בתחילה משתמשים בנייר שיוף בהתאם לשכבת הצבע הקיימת על הרהיט. מומלץ להשתמש בנייר שיוף שיאפשר עבודה טובה יותר על הרהיט. השלב השני הוא צביעת פריימר, מדובר בשכבת חומר שמורחים אותה לפני הצבע והיא נועדה לקשור את הצבע אל חומר הגלם, במקרה הזה לעץ. לאחר מכן, מורחים שכבת צבע אקרילי וממתינים עד שהרהיט יהיה יבש לחלוטין. בסיום התהליך מומלץ למרוח שכבת לק שקוף שנועדה להגן על שכבת הצבע.

כדי שניתן יהיה ליהנות מחידוש הרהיט, מומלץ לפנות לחברה מקצועית שמבצעת צביעת רהיטים בקריות. ישנן טכניקות שונות ומגוונות לצביעת רהיטים, לא די בשימוש במברשת וצבעים, יש צורך בחומרים נוספים כדי שהצביעה תתבצע בצורה מקצועית ואיכותית.

צביעה במברשת

צביעה במברשת היא טכניקה הפשוטה והקלה ביותר לביצוע, מדובר על שיטה פופולרית שניתן לצבוע באמצעותה כל רהיט. צביעת רהיטים בקריות על ידי מברשת נחשבת לשיטה חסכונית יותר, היא מאפשרת שליטה מדויקת יותר בכמות הצבע, כמו כן המברשת מאפשרת יכולת דיוק גבוהה של צביעה ולכן ניתן להשתמש בה במשטחי עץ גדולים ורחבים וגם במשטחים קטנים יותר.

צביעת רהיטים בהתזה

צביעת רהיטים בהתזה הינה טכניקה המאפשרת צביעת עץ באמצעות ריסוס של צבע על גבי הרהיט. באמצעות שיטת צביעה בריסוס ניתן לצבוע משטחי עץ גדולים ובכל לקצר את תהליך הצביעה שכן מדובר בשיטת צביעת רהיטים בקריות שנחשבת לפשוטה ומהירה. כמו כן צביעה בהתזה תורמת לקיצור תהליך חידוש הרהיט והיא נחשבת ליעיל במיוחד, מאחר שהצבע מתפזר בצורה שווה על כל שטח הרהיט.

יש לאפשר לחברת צביעת הרהיטים לבחור את שיטת הצביעה המתאימה ביותר על פי סוג הרהיט וגודלו. מומלץ לבחור בחברה מקצועית לצביעת רהיטים בקריות כדי ליהנות מרהיט שנראה חדש לגמרי, כאילו הוא נקנה עכשיו.

שיטת צביעה "דיסטרסינג"

מדובר בשיטת צביעת רהיטים מיוחדת שמקנה לרהיטים מראה מיושן. כמו כן מדובר בטרנד עיצובי חדשני שניתן למצוא בבתים רבים בישראל. פירוש המילה דיסטרסינג זה התיישנות.

שיטות לציפוי רהיטים

נגרים מקצועיים ואנשי מקצוע שעוסקים בשיטות שונות וסוגי ציפוי שונים. למשל ציפוי פורמייקה שמיועד עבור משטחים שונים, מדובר בציפוי עמיד במיוחד.

ציפוי פולמיר – זהו ציפוי סינטטי שעשוי מחומר שנקרא PVC, היתרון בציפוי פולמיר שהוא מספק לרהיט מראה אחיד. כמו כן יש לציפוי פולמיר עמידות גבוהה בפני חום, מים ורטיבות, שריטות, סדקים, פגיעות ועוד.

ציפוי פורניר – מדובר בציפוי מיוחד שעשוי משתי שכבות של עץ הדבוקות זו לזו.

צביעת שלייפלייק – הציפוי מקנה לרהיט מראה מרשים במיוחד, מדובר בשיטת ציפוי רהיטים איכותית מאד, אך יש לקחת בחשבון שהציפוי אינו עמיד בניגוד לציפויים אחרים.

איך לבחור חברה לצביעת רהיטים בקריות?

על מנת לבחור בחברה מקצועית לצביעת רהיטים כדאי לחפש המלצות וביקורות חיוביות ברשת האינטרנט, בפורומים וברשתות חברתיות. כמו כן מומלץ להתייעץ עם קרובי משפחה וחברים קרובים כדי לאתר חברה מקצועית לצביעת רהיטים בקריות.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button