שיפוצים בקריות

שיפוצים בקריות

אם מעוניינים לבצע שיפוצים כלליים בקריות, מומלץ לפנות לקבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. שיפוץ הבית כולל בתוכו מגוון רחב של סוגי עבודות כגון עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות גבס, עבודות צביעה וסיוד בתים. במידה ומעוניינים למכור את הנכס, יש צורך בביצוע עבודות שיפוצים מקצועיות, חשוב לדעת ששיפוץ הבית יכול להעלות את ערך הנכס באופן משמעותי.

אילו עבודות שיפוצים נדרשות לפני מכירת הנכס?

עבודות אינסטלציה

במידה ומעוניינים בעבודות שיפוצים בקריות לצורך מכירת הבית, מומלץ לפנות לקבלן שיפוצים בקריות כדי להתייעץ על תוכנית השיפוצים הנדרשת. יש מצבים בהם נדרש שיפוץ תשתיות כגון אינסטלציה הכוללת החלפת צנרת, תיקון של נזילות, דליפות ועוד. כמו כן במידה ויש סדקים או שברים בכיור או בקרמיקה מומלץ לשפץ גם אותם, חשוב ליצור מראה נקי ואלגנטי. במידה ויהיו שינויים במבנה הפנימי של הבית, כתוצאה מכך ייתכן ויהיה צורך בביצוע עבודות חשמל, עבודות גבס ועוד, יש לקחת זאת בחשבון כאשר מתכננים את התקציב לשיפוץ.  

שיפוץ השירותים והאמבטיה

אם מעוניינים להפוך את הבית לאטרקטיבי למכירה, חשוב לשפץ את השירותים והאמבטיה, הכוללים החלפת אסלה, החלפת ריצוף, אפשר לוותר על האמבטיה ולהתקין במקומה מקלחון, מדובר על חיסכון גדול במקום שניתן לנצל למטרות אחרות, ניתן לשדרג את עמדת הכיור יחד עם מראה מסוגננת וליצור מראה מרשים ואלגנטי לחדר האמבטיה. יש לקחת בחשבון ששיפוץ השירותים והאמבטיה הוא אלמנט חשוב וקריטי במכירת הבית. 

שיפוץ המטבח

כמו כן יש חשיבות לשיפוץ המטבח, החלפת ארונות ודלתות, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים כדי לבחור מטבח שישדר מראה יוקרתי ואסתטי לעין, כמו כן חשוב שהמטבח יהיה פונקציונלי עבור הלקוח הפוטנציאלי. ניתן למצוא מטבחים במחירים נוחים. טווח המחירים נע בין 15 ל-50 אלף שקלים, תלוי בעיצוב, בחירת חומרי הגלם, בחירת השיש ועוד. שיפוץ מטבח מצריך גם החלפה של התשתיות, הכוללות חשמל, אינסטלציה ועוד.

ניתן לשנות את עיצוב המטבח בהתאם לסגנון המבוקש, למשל ניתן לעצב את המטבח בסגנון מודרני, נקי ואסתטי, כמו כן ניתן לעצב מטבח כפרי, המשלב אלמנטים מעץ, צבעים חמים וכל סגנון אחר שבו הלקוח חפץ.

עבודות גבס

עבודות עיצוב בגבס מאפשרות חלוקה חדשה של החדרים בבית, ניתן גם להוסיף נישות לצורך אחסון או לצורך עיצובים כגון מדפים עם חפצי נוי, נישות אחסון ספרים, ניתן לעצב פינת משחקים לילדים ובכל אופן ניתן לפרק את הגבס ולשנות את העיצוב, הגמישות של העבודה בגבס מאפשרת ללקוח לעצב את הבית כראות עיניו בצורה פשוטה וקלה.

עיצוב הסלון בגבס מתאים במיוחד למי שמעוניין בשיפוץ אסתטי, פשוט ומהיר ביחס לשיפוצים מורכבים יותר. הגבס הוא חומר שניתן לצביעה, אפשר לשדרג את סגנון הבית, על ידי הוספת חיפויים לקירות ועוד. עבודות גבס משמשות גם לצורך בנייה של מערכות ישיבה, זה מתבצע על ידי לוחות גבס.

איך לבחור קבלן שיפוצים?

כאשר בוחרים קבלן שיפוצים, יש לתאם פגישת ייעוץ ולדון בתוכנית השיפוץ, במסגרת התקציב הנדרש, חלוקת החדרים וכמובן מומלץ לבקש הצעת מחיר, כדי לבצע השוואת מחירים מול קבלני שיפוץ מתחרים. חשוב לבחור בקבלן שיפוצים בקריות שמספק שירות אדיב וסבלני ללקוחות ועובד על פי תוכנית השיפוצים שסוכמה עם הלקוח.

כמו כן יש לוודא שימוש בחומרי גלם איכותיים, כמו כן יש לוודא שקבלן השיפוצים בקריות יכול לעמוד בלוח זמנים ובסוג העבודה הנדרשת. חשוב לבחור בקבלן שיפוצים בעל ניסיון בתחום, ניתן לבקש לראות תיק עבודות או דירה לדוגמא כדי לוודא שהלקוח מתחבר לסגנון העיצוב.  

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button