חידוש רהיטים

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

מהו חידוש רהיטים?

חידוש רהיט הוא  בעצם לקיחת רהיט קיים שחלקו ישן, שבור רעוע או סדוק ובעזרת תיקון חידוש או צבע, הרהיט הישן משודרג ומעוצב לרהיט חדש  וכך ניתן לשנות בעזרת עיצוב את מראהו הכללי של חלל הבית או המשרד בעלות לא גבוהה.

  1. ישנה עלות גבוהה בהחלפת ריהוט ישן בחדש
  2. ברהיט ישן ישנו עיצוב מיוחד שאינו חוזר על עצמו בייצור רהיטים חדשים.
  3. רהיט ישן מעורר בנו רגש סנטימנטלי יקר וחשוב לליבנו.
  4. בנוסף בשנים האחרונות נושא תרבות המחזור תפס תאוצה והלהיטות בחידוש רהיטים חזק מתמיד יחד עם הרצון  להתחדש לרענן ולהישאר מודרניים.

הסרת גימורים ישנים  בחידוש רהיטים יש להסיר את הגימורים הקיימים על הרהיט עבור התוצאה הסופית שתהיה אחידה וויזואלית ותחזיק מעמד זמן רב יותר

בדיקת איכות הרהיט – לאחר הסרת הגימור הישן, יש לוודא שהרהיט אינו פגום, שרוט או פצוע במידה וכן זה השלב שבו צריך לטפל. בנוסף ישנו צורך בצביעה בצבע מקשר (הידוע גם בשם פריימר). לאחר הצבע המקשר יש להמתין עד שהרהיט יבש לחלוטין. במקרים של ריהוט עץ – מומלץ להשתמש  במוצר שנקרא מרק לעץ – זוהי תרכובת המכילה שבבי עץ אמיתי אשר ניתנים למריחה וניתן בעזרתה לבצע מילוי חורים וסדקים בקלות.

 צביעת הרהיט –  שלב אחרון בתהליך חידוש רהיטים בשלב זה בתהליך החידוש אנו מעניקים לרהיט את המראה הסופי. למעשה זהו  צביעה של כל אותם מקומות שרוצים להבליט ברהיט.

  יש שירצו לשמור על מראה עץ טבעי ללא צבע ,יש המעוניינים במראה ווש (צביעה שקופה) בו רואים את הגוון אך עדיין רואים את  המרקם של העץ ויש שיבקשו צבע אטום.

לאחר חידוש הרהיטים יש לדעת כיצד ניתן לשמור על הרהיטים המחודשים.

בתהליך הניקיון חשוב מאוד, לא להשתמש בחומרי ניקוי חזקים, לא לשפוך מים חמים, רצוי שלא להשאיר את הרהיט באופן קבוע בשמש, אין לשפשף את הרהיט בחומרים קשים וחזקים כגון: ברזלית וסקוץ' ואין להשתמש במוצרים על בסיס אלכוהול כל אלו יכולים להזיק  לציפוי ולשכבה העליונה של הרהיט.

השיטה המוצלחת היא להעביר מטלית לחה בצורה עדינה על הרהיט ולאחר מכן לייבש במטלית יבשה או נייר סופג.

לכן יש לבחור בחברה שמתמחה בחידוש רהיטים. חברה המעניקה שרות מקצועי ואדיב,המציגה רמה גבוהה של זמינות, חברה רצינית, שמשתמשת בחומרים טובים ועמידים ושתוכל לספק לכם אחריות ארוכת טווח.

 

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button