פוליטורה לרהיטים

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

בתהליך

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

פוליטורה לרהיטים

צבע פוליטורה לרהיטים הוא למעשה תערובת תמיסה מדוללת של שרף עצים טבעי מהולה עם אלכוהול המיועדת לשימור וחידוש רהיטים. בדומה לשמן, הפוליטורה נספגת בעץ ומספקת כשכבת מגן מדהייה ומאור השמש  ובמקביל מעניקה לרהיט מראה יחודי.

 צביעת הרהיט בפוליטורה נצבעת בצבעים ובגוונים שקופים ובהמשך הרהיט נצבע בגימור לכה, הלכה שומרת על טקסטורת העץ ובנוסף מאריכה את חייו של הרהיט.

  בעבר היה נהוג לחדש את הרהיט הנצבע  בפוליטורה מדי תקופה, כיום הרהיטים עוברים תהליך של ריסוס בלכה המורכבת מחומרים פלסטיים אשר מבטיחה הגנה מירבית לאורך חייו של הרהיט.

תהליך הצביעה בפוליטורה לרהיטים ארוך מזה של הצביעה בלכה מכיוון שהוא מתבצע על ידי מריחה במטלית רכה הנספגת בחומר, ולא כמו בצביעה הידועה בהברשה או ריסוס. ניתן לבחור את הגוונים השונים מתוך מבחר רחב של צבעים. היא יעילה מאוד בצביעת גוונים כהים והפיכתם לבהירים, בנוסף ניתן לבצע התאמה אישית בבחירת גוונים על-פי דרישה וטעם אישי. על מנת שתהליך צביעת השכבה בפוליטורה יצליח היא תלויה מאוד בהכנה מוקדמת של העץ לצביעה. לפני מריחת פוליטורה לרהיטים יש לבצע תחילה מס' פעולות. ראשית יש להקפיד לשייף את פני העץ ביסודיות, לאחר מכן יש לנקות את שטח העץ מלכלוך, שמנים ואבק באופן מושלם. פני השטח צריכים להיות נקיים מאוד ומשוייפים באופן מקצועי.

 

ההבדל המרכזי שמבדיל בין פוליטורה ללכה הוא שהפוליטורה נספגת בעץ, כך  שמתקבלת למעשה תחושה נעימה של מגע העץ ברהיט  ולא מגע של שכבת מגן כמו בלכה. הכנת החומר ויישומו על שטח הרהיט נדרשת מקצוענות רבה ולכן כדאי  לפנות לאנשי מקצוע המומחים בתחום צביעת פוליטורה לרהיטים, על מנת שיתקבל רהיט הנצבע ברמה גבוהה, הן באיכות הצבע והן בגימור.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button