צביעת רהיטים בתנור

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

בתהליך

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

צביעת רהיטים בתנור

 

רהיטים הם ללא ספק כלי עיצובי, לא פעם חלפה בראשנו המחשבה לצורך בשינוי, חידוש ,שיפוץ ואפילו רכישת ריהוט חדש ,על מנת שיתאים לחלל הבית בצורה מרשימה. לא פעם אנחנו נתקלים ברהיט בלוי או דהוי שבעזרת צבע הוא יכול לחזור לחיינו במהרה. באמצעות צביעת רהיטים בתנור, ניתנת לנו האפשרות להשאיר ולחדש רהיט בעל ערך סנטימנטלי שחשוב עבורנו, לשנות  אותו עפ"י טעמנו האישי וכך הרהיט ישאר קרוב לליבנו, מבלי הצורך לזרוק את הרהיט ולרכוש חדש. צביעת רהיטים בתנור יכולה לספק לנו את התחושה של שינוי החלל, שינוי באופי ובאווירת הבית. בנוסף לא מעט אנשים מוותרים על קניית ריהוט חדש ובכך הם חוסכים אלפי שקלים ע"י צביעת רהיטים. בצביעה ניתן להפוך כל רהיט לפריט מקורי, אסתטי, מודרני ואפילו מראה וינטג' עתיק.

צביעת רהיטים בתנור היא שיטת צביעה וציפוי רהיטים. שמה ניתן לה בשל הטכניקה בשימוש שריפת צבעים בתנור של חומרים שאינם עשויים מעץ. חדר הצביעה הוא חדר מבודד, בו מיישמים את צביעת הרהיטים כיעד להשגת תוצאה מקסימלית אחידה וטובה ככל האפשר.

 החדר מחומם לחום לא גבוה שמטרתו לזרז את ייבוש הצבע ולגרום לו להתקשות ולהתייבש במהירות על מנת למנוע מחלקיקי לכלוך ואבק למינהם להדבק אליו בעודו עדיין טרי.

הצביעה נעשית בשימוש של צבע אפוקסי, הצבע מורכב משרף אפוקסי שבעזרתו הוא מחזק את הצביעה וממזג  אותה. תוצאת הצביעה היא יפיפיה ומרהיבה כך שכל רהיט שברצונכם לחדש ולרענן יצא בוהק ויפה. בזכות שיטת צביעת רהיטים בתנור טכניקה זו מבטיחה לנו חוזק ועמידות לאורך זמן.

במידה והחלטתם לחדש את הרהיטים ע"י צביעת רהיטים בתנור חשוב לבצע זאת אצל בעלי מקצוע איכותיים, אנשי מקצוע המומחים בתחום היודעים לאבחן את מצב הרהיט. שהצביעה בה מתבצעת בסביבת עבודה נקייה ובתנאים מתאימים תוך שימוש  בחומרים ובצבעים איכותיים בלבד. כך תתקבלנה תוצאה עמידה נקייה ויפה הן במראה הרהיט והן לאורך תקופת זמן ארוכה יותר.

 

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button