תיקון ארונות

 תיקון ארונות 

 תיקון ארונות לרוב הוא מצרך מבוקש בבתים שישנם ילדים, רבים מהתיקונים מבוצעים בבתים עם ילדים קטנים שלרוב משתוללים רצים טורקים את דלתות הארון, מתחבאים בתוך הארון תוך כדי משחק ובארונות הזזה הם לעיתים מסיעים את הדלתות בחוסר זהירות, וכתוצאה מכך לגרום למספר בעיות שאחת מהבעיות היא שחיקה.

צירים – ביצוע החלפת צירים שבורים, חלודים, שנעקרו ממקומם או אפילו מקולקלים,

תיקון ארונות מתבצע הן בארונות מטבח והן בארונות בגדים.

כיוון דלתות –במידה ודלת הארון לא נסגרת טוב, ראשית יש לבדוק האם ישנו צורך בהחלפת צירים או שהבעיה היא בכיוון הצירים, במקרים שבהם הצירים אינם מכוונים, יש לכוונם.

החלפת ידית לדלת ארון – ביצוע החלפת ידיות שבורות או חסרות בארון.

הוספת מדפים לארון – ניתן להוסיף מדפים לארון  בגדים, על פי מידה שתימסר מראש.

 שינוי ושחזור דלת ארון – אם ברצונכם להחליף את דלת המטבח או דלת ארון הבגדים שנשבר, ניתן לבצע שחזור דלת. ביצוע נפוץ במיוחד בארונות ישנים, שהלקוח מעוניין במראה נעים יותר לעין, ללא החלפת הארון כולו.

בבתים רבים  ישנם ארונות הזזה – ארונות עם דלתות הנעות על מסילה, ופתיחתם אינה  באמצעות צירים.

גלגל שבור –מדובר בארונות הזזה כאשר גלגל אחד או כמה גלגלים בארון שבורים, הדבר מצריך החלפת גלגל.

מסילה מלוכלכת – לעיתים מצטברים על פני המסילה לכלוך ואבק שמונע מהדלתות לנוע בחופשיות. הלכלוך נכרך סביב הגלגל, ישנה אפשרות לנקות את הגלגל ולפעמים ישנו קושי בניקוי הגלגל כך שנאלצים להחליפו.

רוב תיקון ארונות מתבצע בבית הלקוח לאחר שנמסר לאיש מקצוע מהם הליקויים הקיימים בארון והאם הוא זקוק לתיקון, במידה ואתם זקוקים לתיקון ארונות מומלץ לפנות לאיש מקצוע מומחה ואיכותי היודע לאבחן את מצב הארון בצורה מקצועית.

 חברת יעד שיפוצים בעלת נסיון של למעלה מ-30 שנה תעניק לכם שירות אישי מכל הלב, אמינות, מקצועיות ומחירים הוגנים, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון – 052-797-2661

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button