תיקון דלתות עץ

תיקון דלתות עץ

 

מהם הסיבות המצריכות תיקון דלתות עץ?

ישנם מספר סיבות לכך שאנו נאלצים לתקן דלתות והם: דלת עץ שבורה, חורקת, מנעול ישן שכבר לא עובד, הדלת פגומה ואפילו המשקופים כבר סדוקים. לכן ראשית יש להעריך את מצב הדלת. סוג העץ, מצב ציפוי הדלת, סוג הציפוי ותהליכי רקבון והתפוררות העץ במידה ויש. סיבות אלו ועוד עלולות להשפיע על אופן ביצוע תיקון דלתות העץ. יש להוריד מהדלת את הציפוי, לשייף וללטש אותה באופן מושלם, על מנת להחזיר לעץ  את הניקיון  והניצוץ שלו. לאחר מכן יש לצפות בחומר מותאם אשר יעניק לדלת הגנה וברק לאורך זמן.

סיבת התקלה – האם התקלה במנגנון הנעילה או בדלת עצמה?

 תקלה כתוצאה משחיקה – לרוב דלתות עץ נשחקות בשל פתיחות וסגירות מרובות של הדלת. טריקות אלו גורמות לזעזועים אשר משפיעות על משקל וסוג הדלת, באופן כללי רצוי להתייחס לדלת בעדינות כך שנוכל לאפשר לה אורך חיים ארוך. תקלה במערכת הצירים והמנגנון – המשקופים שבורים או סדוקים, לעיתים ישנו צורך לקצר דלת בשל רצפה שהוגבהה, תיתכן תקלה בצירים או בידיות הדלת, כלומר הדלת לא נסגרת או ננעלת או שמא מנגנון הנעילה התיישן ועוד.

 

בזמן תיקון דלתות עץ ,חשוב לדאוג  למנגנוני הנעילה מיגון וביטחון. בנוסף לכך רצוי לוודא שהדלתות מעץ יהיו עמידות בפני מים, כדי שלא ישנו את צורתם וגודלם בעקבות רטיבות,  יש לדאוג שהדלת שעשויה מעץ עמידה בפני נזקי אקלים, חום ורוחות חזקות. אם ברצונכם לבצע תיקון דלתות עץ כדאי לפנות לחברה מקצועית  בעלי אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים שיוכלו לבצע את תיקון דלתות העץ באופן מקצועי, שידעו לזהות את סיבת התקלה ואופן ביצוע תהליך התיקון, כך שיהיה ניתן למזער את הנזק ככל האפשר וכתוצאה מכך תתקבלנה דלת מרהיבה, תקינה ואיכותית.  

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button