תיקון רהיטים

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

בתהליך

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

תיקון רהיטים

 

מדוע כדאי לתקן רהיטים?

רהיט או פריט יכולים להיות בעלי ערך סנטימנטלי רב, שידה ישנה שקיבלנו בירושה מסבתא, כיסא נדנדה עתיק שעבר בדורות במשפחה ועוד. רהיטים משמשים את רובנו לנוחיות ולהרגשה נעימה אם זה בבית  או במשרד. אנו יושבים על כיסאות העץ סביב השולחן בפינת האוכל, אנו נחים ומתרווחים על הספה לקריאת ספר או כדי לצפות בטלוויזיה. 

כיום שרהיט נשבר אין צורך לזרוק אותו, ולא חייבים לרכוש רהיט חדש. כיום ישנן חברות לתיקון רהיטים שיכולות להפיח חיים חדשים ברהיטים ולהקנות להם מראה מרענן ומרהיב, כמו כן ניתן לחדש את הרהיט על ידי שחזור מצבו המקורי. לפעמים רהיטים מתבלים, נשברים ואנו לא רוצים להיפרד מהם, אבל מצד שני הם לא במצב טוב בכדי להשאיר אותם בבית, לעיתים הם שבורים ואין בהם שום תועלת  ולכן מומלץ לפנות לחברת תיקון רהיטים כדי שנוכל להמשיך ליהנות מהריהוט האהוב עלינו מבלי שנצטרך לבזבז זמן וכסף על רכישה של ריהוט חדש לא כל אחד יכול ורוצה לרכוש ריהוט חדש ומצד שני רובנו רוצים מידיי פעם לחדש ולהכניס צבעים  מרעננים לבית ורעיון  תיקון רהיטים הוא נהדר.

 

תיקון רהיטים עתיקים נקרא בשמו המקורי רסטורציה מכיון שמטרתו היא לשחזר את הרהיט כפי שנראה במקור, לפני מאות השנים שקדמו לו וייצרו אותו. בעבר השתמשו בשיטות בנייה עתיקות בשילוב של ניסור וחיבור, כיום ישנן שיטות מודרניות הכוללות שימוש בדבקים ומסמרים.

 

כמו כן, ישנה גם העדפה שמשפיעה על מראה הרהיט העתיק. כגון חיפוי וצביעה. לא תמיד ניתן לבצע ולהגיע לדגם המקוריישנו קושי כמובן להשיג את הבד המקורי או לתקן את מבנהו. במקרים אלו ישנו צורך להחליף את סוג בד הריפוד או להחליף את המנגנון הפנימי למען הנוחות והבטיחות. הרעיון הכללי בתיקון רהיטים הוא להשאיר את הרהיט בצורתו המקורית ללא שינוי קיצוני  על מנת לשמרו ככל שניתן.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button