תיקון זכוכית בחיפה

זכוכית הינה חומר גלם המשמש למטרות רבות, ניתן לייצר מזכוכית המון פריטי נוי, כלי אוכל, ריהוט ועוד. הזכוכית מיוצרת בתהליך מיוחד של תערובת חול עם חומרים נוספים בתהליך בעירה שמתבצע בטמפרטורה גבוהה במיוחד. הזכוכית יכולה לשנות את התכונות שלה על ידי תהליכים כימיים שונים. כמו כן ניתן ליצור זכוכית בצבעים שונים, ניתן לשנות את המרקם שלה, את מידת החוזק שלה ועוד.

זכוכית היא חומר שיש לשמור ולהגן עליו מפני שברים, סדקים, שחיקת החומר שנעשית עם השנים. עלות תיקון זכוכית בחיפה משתנה בהתאם לגודל הזכוכית ובהתאם לסוג שלה.

תיקון חלון זכוכית

במידה והחלון נשבר או נסדק ניתן לפנות למומחה לתיקון חלונות מזכוכית על מנת לקבל את המענה הטוב ביותר לבעיה. אם החלון נשבר אין צורך מייד להחליף אותו, כדאי לבדוק האם ניתן לתקן אותו, במידה וכן ניתן לחסוך בעלויות החלפת החלון שוודאי יהיו גבוהות יותר מתיקון זכוכית בחיפה.

תיקון דלתות זכוכית

דלת זכוכית בניגוד לדלתות מסוגים אחרים עלולה להינזק בקלות, ממכות, שבירות, שריטות ועוד. כאשר קיימת בעיה בדלת יש לפנות למומחה בתיקוני זכוכית או לזגג מקצועי שיגיע לפתור את הבעיה באופן מקצועי ומהיר. דלתות זכוכית מחייבות תיקון מיידי אחרת הנזק עלול להחמיר.

ישנן תקלות רבות בדלתות זכוכית כגון שחיקה של הדלת, צירים שיוצאים מן המסילה, בעיות במנעול הדלת, בעיות בצילינדר, כמו כן ייתכן שהדלת שוקלת הרבה ובמידה והדלת נטרקת זה עלול לגרום לנזק. חשוב לדעת שכדי לתקן דלתות זכוכית מומלץ לפנות לאיש מקצוע שיש לו וותק וניסיון בתחום תיקון דלתות זכוכית בחיפה.

עבודות זכוכית

עבודות זכוכית הן רבות ומגוונות וניתן לייצר מגוון רחב של מוצרים מזכוכית מעוצבים ברמת גימור גבוהה ובהתאם לצרכי הלקוח.

מעקות מזכוכית

באמצעות זכוכית ניתן ליצור מעקות למדרגות הבית, מעקות למרפסת או מעקות לבריכת שחייה. יש חשיבות רבה להתקנת מעקות בהתאם לתקן הישראלי, חשוב לברר מול הזגג שהוא עובד על פי התקנים המקובלים. ניתן לבחור את סוג הזכוכית עבור המעקות, כגון זכוכית מחוסמת, זכוכית חלבית או זכוכית צבעונית בהתאם לבחירת הלקוח.

מקלחונים

באמצעות זכוכית ניתן ליצור מקלחונים מעוצבים, ישנם כמה סוגים של מקלחונים מזכוכית כגון מקלחונים פינתיים, מקלחון הזזה ועוד. לפני שבוחרים מקלחון לחדר האמבטיה, יש לוודא שהזכוכית מתאימה ושהיא נחשבת חזקה ועמידה לאורך שנים. מומלץ להתייעץ עם הזגג לפני התקנת המקלחון לגבי בחירת הזכוכית. ישנה חשיבות רבה לבחור בזכוכית עבה במיוחד , בעובי שאינו קטן מ-8 מ"מ. ניתן לבחור בזכוכית שקופה, חלבית, או זכוכית מלאה, כמו כן ניתן לבחור בזכוכית עם הדפס כדי לספק לחדר האמבטיה מראה עיצובי ומיוחד.

מחיצות זכוכית

מחיצות לבית או למשרד מיועדות להפרדה של אזורים. ניתן לבחור מחיצות זכוכית מתוך מגוון רחב של סוגים, ישנן מחיצות זכוכית שקופות, אטומות (חלביות) או צבעוניות. הזכוכית מייצרת אפקט עיצוב מרשים בבית או במשרד. חשוב לדעת שמחיצות זכוכית בעובי מסוים משמשות לצורך יצירת חדר אקוסטי.

כמו כן ניתן להשתמש במחיצות זכוכית גם במשרדים כאשר מעוניינים ליצור סביבות עבודה נפרדות לעובדים או יצירת חלל עבור מנהל המשרד.

דלתות זכוכית

זכוכית מיועדת ליצירת דלתות מעוצבות ברמה גבוהה, דלתות זכוכית עשויות בדרך כלל מזכוכית מחוסמת שנחשבת לזכוכית עבה ועמידה יותר. קיימת חשיבות רבה לבחירת זכוכית איכותית ועמידה לדלתות זכוכית מאחר שהן בשימוש בלתי פוסק ולכן יש צורך בבחירת זכוכית חזקה ועמידה ככל שניתן כדי למזער נזקים כגון שברים או סדקים בזכוכית.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button