תיקון זכוכית בעתלית

תיקון זכוכית הינו משימה למקצוענים, שירותי תיקון זכוכית בעתלית מספקים שירותים מקצועיים ואמינים לכל סוגי התיקונים הנדרשים, למשל תיקון דלתות זכוכית, תיקון דלתות מקלחונים מזכוכית, התאמת פלטה לשולחן בסלון או בפינת האוכל, תיקון מדפים מזכוכית, תיקון חלונות, ויטרינות, שידות עם פלטת זכוכית המותאמת למידות הלקוח.

כללי תחזוקה לשמירה על הזכוכית

נדרשת תחזוקה שוטפת של רהיטים מזכוכית על מנת לשמר אותם לטווח ארוך, יש לבצע ניקיון יסודי של הזכוכית לפחות פעם אחת בשבוע, על ידי שימוש בחומר ניקוי המותאם לזכוכית. שימוש בחומרים שטינם מתאימים עלול לגרום לזכוכית לאבד את הצבע הטבעי שלה ולגרום לה להיות פחות מבריקה ופחות מרשימה ממה שהיא אמורה להיות. חשוב לבדוק לפני השימוש בחומרי הניקוי האם הם מותאמים להברקת הזכוכית. כמו כן לא מומלץ להשתמש בחומרים שעלולים להזיק לזכוכית כגון אקונומיקה או אצטון.

זכוכית מצריכה תחזוקה שוטפת כדי לשמר אותה מפני בלאי שעלול להיווצר בה עם השנים, כמו כן הזכוכית עלולה לאבד את הצבע שלה ולדהות עם הזמן. ישנם חומרים מסוימים שיוכלו לגרום לזכוכית להיראות חדשה ומבריקה, אך חשוב לברר מראש אילו חומרים מתאימים לניקוי ותחזוקה שוטפת, במידה ונדרש תיקון, מומלץ לפנות לשירותי תיקון זכוכית בעתלית.

על מנת למנוע פגיעה פיזית בזכוכית כגון ניפוץ, שברים, סדקים, שריטות מומלץ להרחיק ילדים קטנים מהזכוכית ולא להניח עליה חפצים כבדים שעלולים לגרום לה נזק בלתי הפיך שמצריך החלפה של פלטת הזכוכית.

סוגים של זכוכית

ישנם סוגים רבים של זכוכית ולכל אחד מהם מותאם לסוג אחר של שימוש פונקציונלי. למשל ישנם זכוכיות המתאימות במיוחד לחלונות או לדלתות, או עבור ויטרינות, ויטראז'ים ועוד.

זכוכית מונוליטית, הינה זכוכית שיש לה עובי של לפחות 4 מ"מ ועובי של 6 מ"מ לפחות. ניתן לגוון את צבע הזכוכית על ידי שימוש בזכוכית מונוליטית. כמו כן ניתן להשתמש בזכוכית רפלקטיבית, מדובר בזכוכית המחזירה את אור השמש ולכן היא מתאימה במיוחד למקומות שבהם יש חשיפה תמידית לקרינת השמש, החלון אינו מתחמם וניתן לשמור על טמפרטורה נעימה בחלל החדר בו מותקנת זכוכית זו.

זכוכית רבודה

זכוכית רבודה או זכוכית מסוג טריפלקס, הינה זכוכית המורכבת משתי שכבות של זכוכית באיכות גבוהה, מדובר בזכוכית עבה ואיכותית במיוחד ומספקת בטחון מלא. זכוכית רבודה הינה זכוכית עמידה במיוחד שאינה מתנפצת בקלות, כמו כן מדובר בזכוכית צבעונית שמגיעה בקשת רחבה של צבעים ומספקת אלמנט ויזואלי מרשים במיוחד.

זכוכית בידודית

זכוכית בידודית הינה זכוכית המאפשרת בידוד תרמי ובידוד אקוסטי כאחד, היא מתאימה להתקנת חלונות למרפסות או חלונות גדולים במיוחד, כמו כן זכוכית בידודית הינה זכוכית חסינה גם מפני פריצות.  

זכוכית שקופה מחוסמת , נחשבת לזכוכית חזקה במיוחד ביחס לזכוכית שקופה רגילה, קיים הבדל מהותי בתהליך ייצור זכוכית רגילה לעומת זכוכית מחוסמת. בתהליך הכנת הזכוכית המחוסמת, מחממים את הזכוכית ב-1000 מעלות צלזיוס במשך כמה דקות ולאחר מכן מקררים את הזכוכית, תהליך החימום והקירור של הזכוכית גורם לה להיות חזקה ועמידה מאד.

כיצד לבחור חברה לתיקון זכוכית?

על מנת לאתר חברה מקצועית לתיקון זכוכית בעתלית מומלץ לגלוש באתרי אינטרנט ובפורומים המספקים מידע על אנשי מקצוע או חברות שעוסקות בתיקון זכוכית מקצועי בעתלית. כמו כן מומלץ לבקש המלצות מקרובי משפחה וחברים שהיו מרוצים מתיקון הזכוכית שבוצע אצלם בבית או במשרד.

מומלץ לבצע השוואת מחירים בהתאם להצעת במחיר שניתנה על ידי חברת תיקון הזכוכית בעתלית, כמו כן חשוב מאד לבחור בחברה אמינה ומנוסה בתחום, יש חשיבות רבה לרמת שירות גבוהה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button