תיקון ספות בחיפה

תיקון ספות בחיפה

הספה בסלון הבית מהווה את מרכז הבית בו כל המשפחה מתכנסת יחד לבילוי משפחתי, צפייה בטלוויזיה ועוד. הספה עלולה להינזק עם  השנים מסיבות שונות, שירותי תיקון ספות כוללים מתן מענה לבעיות כגון שברים בשלד הספה, קרעים בריפוד, סדקים בספות עור, צביעת ספות, הסרה של כתמים קשים כגון כתמי שמן או כתמי סיגריות וכדומה. תיקון ספות בחיפה יכול לחסוך זמן רב וגם כסף, כמו כן תיקון ספות גורם לספה להיראות חדשה לחלוטין, כך שאין צורך ברכישה של ספה או מערכת ישיבה שלמה, מה שעלול לגרור להוצאות של עשרות אלפי שקלים ויותר.

שירותי תיקון ספות בחיפה

שירותי תיקון ספות ניתנים בבית הלקוח, מלבד מקרים חריגים שבהם לא ניתן לבצע את התיקון בבית הלקוח ויש צורך להעביר את הספה לבית המלאכה שבו מבצעים תיקון מקיף יותר בהתאם לנדרש, במידה ויש צורך בהחלפת ריפוד, יש לבחור את הבד המתאים ביותר לריפוד הספה, במידה והלקוח מעוניין לשנות את הגוון של הספה, ניתן לבקש מבעל מקצוע להתאים גוון אחר של בד.

החלפת הריפוד נדרשת בעיקר במצבים בהם הנזק שנגרם לספה גדול ואין אפשרות לתקן את הספה, כמו כן במידה והלקוח מעוניין לשנות את העיצוב של הספה. מדובר בחיסכון כספי משמעותי, מאחר שרכישה של ספה חדשה יכולה להיות גבוה בהרבה מתיקון הספה, כמו כן הספה תיראה חדשה לגמרי.

שירותי תיקון ספות מציעים מעבר להחלפת הריפוד או תיקון הסדקים, גם שרות תיקונים של שלד הספה, תיקון ידיות המסעד, קריסת משענת או מושב, פרימה של התפרים בספה ועוד.

תיקון ספות עור או בד

במידה והספה בסלון ניזוקה כתוצאה מקרעים או סדקים בעור, יש צורך בהזמנת שירותי תיקון ספות בחיפה.  ספות עור הן רהיט שמעניק לסלון הבית מראה יוקרתי ואלגנטי, עם זאת הן דורשות תחזוקה שוטפת השירות כולל תיקן הנזקים באמצעות טכניקות שונות ותוך שימוש בחומרים איכותיים המתאימים לתיקון הספה, בנוסף לכך, ספות עור ניתנות לניקוי על ידי צביעתן.

במקרים בהם הריפוד של הספה קרוע או התמלא בכתמים קשים, יש צורך בשירותי ניקוי ספות או תיקון הנזק שנגרם. יש מצבים של שקיעת המושבים של הספה ואז היא הופכת להיות לא נוחה לישיבה, כמו כן אם הספה נראית בלויה היא עלולה לפגום במראה הוויזואלי וליצור סביבה לא נעימה עבור דיירי הבית. במידה ונגרם נזק לספה מומלץ לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. לדוגמא אם יש בספה כתמים קשים של נוזלים, כדאי לטפל בבעיה בהקדם האפשרי, מאחר שהריפוד עלול להתמלא בעובש ולגרום לנזק גדול יותר. הזמנת שירותי תיקון ספות בחיפה נדרש על מנת לתקן את הספה בהקדם וכדי ליהנות מספה שנראית חדשה ולתרום לאיכות חיים טובה יותר עבור דיירי הבית. 

צביעת ספות עור

 יש צורך בהתאמה של הצבע לספת העור של הלקוח. צביעת הספות מתבצעת בבית הלקוח וכבר באותו היום, ניתן ליהנות מספה שנראית חדשה לגמרי. צביעת ספות מתאימה במיוחד למצבים בהם יש שריטות, קריעות, חתכים בעור או קילופים ושפשופים. מדובר על פתרון מושלם לחידוש הספה.

לפני שפונים לחברת שירותי תיקון ספות, מומלץ לבדוק האם משתלם יותר לתקן את הספה או לרכוש ספה חדשה, ברוב המקרים עלות הספה תהיה יקרה יותר מן התיקון בעיקר אם מדובר בספות שעשויות מעור.

חברה לתיקון ספות בחיפה

חברת לתיקון ספות צריכה לספק ללקוחות שירות אמין ואדיב. כמו כן החברה מציעה מחיר הוגן והקשבה לצרכי הלקוח. כמו כן יש לבקש המלצות מחברים או מקרובי משפחה על חברה מומלצת.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button