תיקון ספות בנהריה

תיקון ספות נדרש כאשר יש ספה בבית שיצאה מכלל שימוש בעקבות בעיות שונות כגון רגליות שנשברו, ריפוד שנקרע, או ריפוד שיש עליו כתמי שמן, כתמי סיגריות, או שהמשענת של הספה נשברה וכבר הספה הפכה להיות לא נוחה ולא יציבה. כל הבעיות שצוינו יכולות לשבש את שגרת היום יום וכן לפגוע באיכות החיים של דיירי הבית. ניתן לטפל בבעיות הללו בצורה פשוטה ומהירה על ידי הזמנת שירותי תיקון ספות בנהריה.

הספה בסלון הבית נחשבת לרהיט המרכזי בבית שכן בסלון מתכנסת יחד המשפחה, מקום שבו מארחים , בילוי משפחתי שכולל צפייה בטלוויזיה, קריאת עיתון או ספר וכל פעילות משותפת אחרת. מסיבה זו יש חשיבות רבה לתיקון ספות בנהריה שיתבצע בהקדם האפשרי על מנת לחזור לשגרה.

שירותי תיקון ספות כוללים תיקון של ידיות הספה, תיקון רגליות שנשברו, תיקוני ריפוד כולל החלפת הריפוד מעור, עור סינטטי או מבד, תיקון שברים בשלד הספה, תיקון קרעים וסדקים בריפוד, ניקוי ספות, מילוי מושבים שקועים, צביעת ספות במקרים של צבע דוהה מריפודי עור וכדומה.

תיקון ספות בד

ספות בד הן ספות שיש להן נטייה להתלכלך בקלות, ספות בד מתאימות במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים. היתרון הבולט בספות בד שהן אינן נקרעות ואין בהם הופעה של סדקים כמו בספות מעור. כמו כן ניתן בקלות להחליף ריפוד בספות בד ולחדש את הספה כך שהיא תיראה חדשה לגמרי ותהיה עמידה לאורך זמן.

תיקון ספות בנהריה מספקים שירותי תיקון ומגוון פתרונות לחידוש הספה. תיקון ספות יכול לחסוך הרבה מאד כסף מאחר שעלות התיקון נמוכה מרכישה של ספה חדשה, ומדובר על הזדמנות מיוחדת לחדש את הספה שאוהבים בסלון הבית מבלי להחליף אותה בספה חדשה. כמו כן ניתן להתאים את הריפוד בהתאם להעדפה אישית של הלקוח.

תיקון ספות עור

ספות מעור נחשבות לעמידות ואיכותיות, כמו כן ספות מעור מחזיקות מעמד לאורך שנים ארוכות, אך יש צורך לתחזק אותן על בסיס קבוע כדי לשמור על העור. עם הזמן ספות מעור עלולות לקבל בלאי, יכולים להופיע בהם סדקים, קרעים, שפשופים וכדומה שפוגעים בעור והוא עלול להינזק אם לא מטפלים בבעיה בהקדם. כמו כן שימוש תדיר בספה עם השנים ללא תחזוקה נכונה עלול לגרום לנזקים קשים. מסיבה זו יש לטפל בבעיות השונות שנוצרות בספת העור באופן מיידי ולא להמתין שהנזק יהיה גדול יותר.

שירותי תיקון ספות עור  בנהריה מתבצע בבית הלקוח וכולל תיקונים שונים כגון תיקון קרעים בעור, תיקון סדקים, תיקון תפרים שנפרמו, צביעת ספות עור, תיקון של שריטות, תיקון רגליות , ידיות ועוד.

כיצד לתחזק נכון ספות מעור ובד?

תחזוקה נכונה של ספות כוללת ניקיון של הספה בין פעם לפעמיים בשבוע על ידי שאיבת האבק באמצעות שואב אבק, כמו כן ניתן לרכוש חומרים מיוחדים לניקוי הספה, ישנם חומרים המיועדים להסרת כתמים מהספות כגון כתמי שמן וכתמי סיגריות. חשוב מאד להתאים את סוג החומר לסוג הבד. למשל ניתן למצוא חומרי ניקוי מיוחדים לספות עור או ספות בד בהתאם להוראות היצרן או בהתאם להנחיות מחנות הרהיטים שבה נקנתה הספה. כמו כן לא מומלץ לנקות ספות עור או ספות בד עם חומרים כגון אקונומיקה או אצטון שעלולים לגרום לספה לנזק בלתי הפיך.

כמו כן במידה ומעוניינים בתיקון ספות או ניקוי ספות מומלץ לפנות לחברה מקצועית לתיקון ספות בנהרייה על מנת לבצע את התיקון ברמה המקצועית והאיכותית ביותר.

 

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button