תיקון ספות בנשר

תיקון ספות בנשר

הספה בסלון היא מרכיב וחיוני בכל בית, הסלון הוא מרכז הבית, כל המשפחה יושבת יחד בסלון ובמידה והספה לא נראית במיטבה, יש בה קרעים, סדקים או שברים זה עלול לפגוע באיכות החיים של הדיירים. תיקון ספות בנשר מתבצע על ידי צוות עובדים מקצועי ומיומן, המומחה לכל סוגי התיקונים, כגון תיקון ריפוד או החלפת ריפוד לספה מעור או מבד תוך התאמת הגוון המתאים ביותר לספה ולטעם האישי של הלקוח. כמו כן, חברה לתיקון ספות בחיפה מספקת שירותי תיקון שברים במושבים, תיקון משענת, תיקון רגליות הספה ועוד.

מדוע יש צורך בשירותי תיקון ספות?

במידה והלקוח לא מעוניין להחליף את העיצוב של הסלון ומעוניין להישאר עם אותן ספות, אך יש בהן בלאי מסוים, כגון דהיית צבע בעקבות חשיפה ממושכת לשמש, כתמים קשים, סדקים או שריטות בעור, שפשוף וקילופים של העור, ניתן למצוא פתרון, ניתן לפנות לשירותי תיקון ספות בחיפה על מנת לשדרג את מראה הספה, לחדש אותה ואף לתקן את הבעיות הקיימות בצורה קלה, מהירה ואפקטיבית, מבלי לרכוש סלון חדש. שירותי תיקון ספות בנשר יכולים לספק פתרון אופטימלי עבור מי שלא מוכן לוותר על הספה בבית ומעוניין לחדש אותה כך שתיראה חדשה לגמרי.

תיקון ספות עור

חשוב לדעת שספות עור יוצרות מראה ייחודי ואלגנטי לסלון הבית, אך הן דורשות תחזוקה שוטפת. על מנת לתחזק את ספת העור בצורה הטובה ביותר יש צורך לנקות אותה לעיתים קרובות, יש לשאוב את האבק שהצטבר על הספה במהלך השבוע, לנקות אותה עם מטלית לחה ולייבש היטב.

תיקון ספות בד

הספות הן רהיטים בעלי חשיבות גבוהה כי הן מספקות עיצוב ומשמשות לצורך אירוח, כמו כן הספה מיועדת לצורך מנוחה אחרי יום עבודה, צפייה משותפת של המשפחה בטלוויזיה, קריאת עיתון או ספר ואם רק חשקנו במנוחה או תנומה קלה. במידה והריפוד של הספה קרוע או שיש עליו כתמי שמן, כתמי סיגריות וכדומה, מצבים נוספים שעלולים לקרות הם שברים בשלד הספה, ידיות שבורות או שעלולה להיווצר קריסה של  מושב הספה עקב שחיקה שנוצרת עם השנים. על מנת לפתור את הבעיות הללו יש תורך בהזמנת שירותי תיקון ספות מקצועי. תיקון ספות מתבצע על ידי צוות מנוסה ומקצועי המומחה לכל סוגי הבעיות, השירות ניתן בבית הלקוח, תוך ייעוץ מקצועי.

חשוב מאד לבדוק עלות מול תועלת, יש לוודא ששיפוץ הספה אינו עולה יותר מרכישת ספה חדשה, חברה אמינה ומקצועית לתיקון ספות תוכל לספק את המידע הזה ללקוח על מנת לתכנן מראש את העלויות הנדרשות. ברוב המקרים עלות ספה חדשה תהיה יקרה יותר מתיקון הספה ולכן מומלץ לבצע תיקון ספה בנשר, טרם רכישה של מערכת ישיבה חדשה.

תיקון ספות דורש ידע ומקצועיות בכל מה שקשור להתאמת סוג הריפוד, בחירת סוגי הבד, בחירת הגוון המתאים ביותר לספה, כך שתתקבל התוצאה הטובה ביותר, רמת גימור גבוהה והתאמת הצבעים בהתאם לבחירת הלקוח.

קיימים סוגים רבים של בדים עבור סוגי ספות שונות. חשוב להתאים את גוון הריפוד כך שישתלב בצורה טובה עם עיצוב הבית. החלפת הריפוד תתבצע רק במקרים שבהם קיימים קרעים שלא ניתנים לתיקון. מדובר על הזדמנות טובה להחליף את העיצוב של הסלון, לחדש את צבע הספה על ידי בחירה בגוון שונה לריפוד וליהנות מספה שנראית ממש כמו חדשה במחיר משתלם במיוחד.

חברת יעד שיפוצים כלליים

חברת יעד שיפוצים מתמחה בתיקון וחידוש ספות מבד או מעור, במידה וספת העור נשחקה עם השנים, או שיש צורך בהחלפת ריפוד לספת העור, ניתן לפנות אלינו לצורך תיקון הספה, אנחנו מספקים שירות מקצועי ואמין, מחירים הוגנים והתאמה לצרכי הלקוח.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button