תיקון ספות בקריות

תיקון ספות בקריות

במידה ומעוניינים לעצב מחדש את הסלון, ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות, מבלי לרכוש מערכת ישיבה חדשה. כיום ישנם אפשרויות שונות לעיצוב ושדרוג הסלון. ניתן לחדש את ספת הסלון במחיר משתלם במיוחד. שירות תיקון ספות מקצועי מספק הרבה מעבר לשירות סטנדרטי, בין אם הספה עשויה מבד או מעור, ניתן לחדש או לתקן אותה בצורה מקצועית ויעילה.

שירותי תיקון ספות מתבצעים בבית הלקוח על ידי צוות מקצועי ומנוסה שמתמחה במתן פתרונות למגוון רחב של בעיות שעלולות להיווצר בספה.

מדוע יש צורך בשירותי תיקון ספות?

בעיות שעלולות להתרחש נובעות בעיקר משחיקה של הספה עם השנים. במידה ומדובר בספת עור, הריפוד עלול להיסדק, להיקרע או לקבל בלאי מסוים, כגון שפשופים על הבד שיוצרים מראה לא אחיד ולא אסתטי לעין, כמו כן הופעת כתמים על הספה כתוצאה מתחזוקה לא נכונה שלה, שימוש בחומרים מזיקים לעור שעלולים לגרום לה נזק. שירותי תיקון ספות בקריות יוכלו לתקן את הספה, לנקות את ריפוד העור או במידת הצורך להחליף אותו.

בעיות כגון דהיית ריפוד העור, שקיעת מושבים שנוצרה עם השנים, קריסת מושבים, תפרים פרומים ובעיות נוספות שעלולות להיווצר עם הזמן דורשות הזמנה של חברה לתיקון ספות בקריות . החברה מספקת שירות מקצועי, תוך שימוש בכלים ובציוד מתקדם, שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ומותאמים לסוג הספה, כמו כן אנשי המקצוע יודעים כיצד להתאים את סוג התיקון לסוג הספה ולריפוד כדי לקבל המענה ההולם ביותר עבור הלקוח, החברה לוקחת אחריות על ביצוע העבודה.

כיצד לתחזק את הספה בצורה נכונה?

בבתים בהם יש ילדים קטנים, יש לקחת בחשבון שהספה עלולה להתלכלך ולספוג כתמים שיש לטפל בהם באופן מיידי, חשוב לדעת שבמידה ולא מטפלים בכתמים על ספת הסלון בתוך זמן קצר עלול להיגרם לספה נזק, עקב חדירה של נוזלים לתוך הספה והופעת עובשים, ריחות לא נעימים וכדומה.

 חשוב להשתמש בחומרי ניקוי שמתאימים לסוג הספה או לסוג העור, מומלץ להתייעץ עם החברה המשווקת את הספה לגבי סוג החומרים הנדרשים לניקוי הספה, במידה ויש צורך בתיקון הספה בקריות, החברה שמבצעת את התיקון תוכל לספק מידע על דרכים לתחזוקה נכונה של הספה, כך שהיא תישמר לאורך שנים.

 יש חשיבות רבה לתחזוקה נכונה של הספה, הכוללת ניקיון יסודי של הספה, הסרת כתמים כבר בשלב הופעתם, כמו כן יש לשאוב את האבק לפחות פעמיים בשבוע.

בנוגע לספות שעשויות מבד, חשוב לדעת שבדים סינטטיים קלים יותר לתחזוקה מאשר בדים טבעיים כגון צמר, פשתן, כותנה וכדומה. כמו כן התחזוקה של הספה והשימוש בחומרי הניקוי משתנים בהתאם לסוג הבד ויש לעקוב אחר הוראות היצרן.

תיקון ספות בקריות

תיקון ספות בקריות שנעשה על ידי צוות מקצועי ומנוסה יוכל לספק ללקוחות מגוון רחב של פתרונות במחירים נוחים, צוות תיקון ספות בקריות מתמחים בתיקון וחידוש ספות, תיקון שברים, תיקון מושבים, משענת, החלפת ריפוד תוך התאמה לסוג הספה ולבחירת הלקוח. על ידי תיקון ספות בקריות ניתן לחדש את הספה כך שהיא תיראה חדשה לחלוטין. תיקון הספה יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים על רכישה של סלון חדש, החברה מספקת את השירות בבית הלקוח בצורה מקצועית, נוחה ויעילה.

ספת הסלון היא מרכז הבית, חשוב שהיא תהיה נעימה, נוחה ואסתטית לעין, במידה ונוצרת בעיה כלשהי בספה, לא מומלץ להזניח אותה, חברת יעד שיפוצים תשמח לספק ללקוחות שירות אדיב ומקצועי הכולל תיקון ספות בבית הלקוח, ליווי מקצועי בהתאמת הפתרון עבור הבעיה בספה, בחירת והתאמה של גוון הספה או החלפה של הצבע בהתאם לבחירת הלקוח.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button