תיקון ספות

תיקון ספות מיועד עבור מי שמעוניין לשמור את הספה הקיימת ואינו מעוניין ברכישה של ספה חדשה. במקרים מסוימים העדפה היא לתקן את הספה שיש בה בעיה, מאשר לרכוש מערכת ישיבה חדשה שעלולה להגיע לסכומי עתק ביחס לעלות התיקון.

שירותי תיקון ספות הם מגוונים וכוללים תיקון של קרעים, סדקים או תפרים שנפרמו, כמו כן תיקון ספות יכול לכלול גם תיקונים בשלד הספה, הרמת מושבי הספה, תיקון ידניות, רגליות ועוד. חשוב לפנות לחברה מוכרת ואימנה המספקת שירותי תיקון ספות מקצועי. כמו כן חשוב לפנות לחברה שמתמחה בסוג התיקון, אם למשל מדובר בספת עור, חשוב לוודא שהחברה מחזיקה בציוד הנדרש לצורך תיקון ספות מעור. כמו כן ישנו שירות של חידוש ספות, כך שאם בספת העור יש קרעים, סדקים או הצטברות של לכלוך, ניתן לחדש את הספה ולחסוך אלפי שקלים ולהמשיך ליהנות מהסלון שרכשתם במראה מהודר ומרשים.

ספות מקבלות בלאי עם השנים והן דורשות תחזוקה נכונה, מומלץ לנקות את הספות לעיתים קרובות באמצעות מטלית לחה וניקוי באמצעות שואב אבק מידיי שבוע, כמו כן אם מדובר בספת עור מומלץ להרחיק אותה ממקור חום, חשוב לדעת באילו חומרי ניקיון להשתמש כדי לא לגרום נזק לספה. כמו כן אם הספה נראית בלויה וישנה ניתן לחדש אותה, לצבוע אותה, להחליף את הבד והיא תיראה חדשה לחלוטין.

 

אולי תתעניין גם ב:

חברת יעד שיפוצים מתמחה במגוון רחב של שיפוצים כלליים, החברה מספקת ללקוחות שירותי תיקונים, שיפוצים, בניית מטבחים, תיקון וחידוש רהיטים, צביעת רהיטים, שירותי מסגריה, נגריה, עבודות זיגוג, איטום גגות, ריצוף, עבודות חשמל, אינסטלציה ועוד.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button