תיקון רהיטים בחיפה

תיקון רהיטים נדרש מעת לעת כאשר הריהוט מתיישן ויש צורך לחדש אותו. תיקון רהיטים בחיפה יכול להיות הזדמנות נהדרת לשינוי ורענון עיצוב הבית. חידוש רהיטים הוא אופציה חסכונית במיוחד, ניתן לתקן ולחדש את הספה בסלון או את הכורסא בפינת הישיבה מבלי לרכוש אחת חדשה. ניתן לחדש את הרהיטים כך שייראו חדשים ואפילו יקבלו טאצ' חדשני ומקורי.

מדוע יש צורך בשירותי תיקון רהיטים?

שירותי תיקון רהיטים בחיפה מספק ללקוח שירותי תיקון וחידוש רהיטים כגון ספות, ארונות בגדים וארונות מטבח, שידות, מיטות ועוד. תיקון רהיטים כולל חידוש ריפוד שנקרע או נפגע, ריפוד מלוכלך, שקיעה של מושבים, תיקון ידיות ורגליות של ספות, תיקון שברים בספה, קרעים בריפוד והחלפת ריפוד התאם לסוג הריהוט, תיקון תפרים שנפרמו ועוד.

שלבים בתיקון רהיטים

השלב הראשון בתיקון רהיטים בחיפה הוא ניקוי המתבצע בצורה יסודית, על מנת לנקות את הרהיט בצורה טובה יש צורך בשימוש בחומרי ניקוי מיוחדים המתאימים לניקוי עץ, חשוב להתאים את חומר הניקוי לסוג הרהיט כדי לא לגרום לו נזק, תיקון רהיטים כולל בתוכו גם תיקון שברים ושיוף, במידה והרהיט נפגע עם הזמן כתוצאה מהצטברות לכלוך או פגעי מזג האוויר, שיוף הרהיט הינו שלב חשוב וקריטי כדי להעניק לו מראה חדש, כמו כן בעת פעולת השיוף מסירים את הגימור של הרהיט על מנת להגיע לשכבה עמוקה יותר. לאחר מכן מבצעים הכנה לצביעת הרהיט. ניתן לצבוע את התנור על ידי שימוש בתנור, צביעה בתנור מיועדת לריהוט גדול יותר כגון ארונות בגדים למשל. 

השלב הבא במלאכת תיקון רהיטים בחיפה היא צביעת הרהיט, כדי לתת לו מראה מבריק ישנו תהליך נוסף הכולל שימון הרהיט. כמו כן ניתן להחליף את צבע הרהיט, כיום ישנו מגוון רחב של צבעי עץ וצבעים המותאמים במיוחד לרהיטים, מדובר בהזדמנות לשנות את גוון הריהוט, לחדש אותו כך שהרהיט ייראה חדש לגמרי.

גם לגבי בחירת הצבעים, חשוב להתאים את צבע העץ לסוג הרהיט, על מנת לבצע את הצביעה בצורה המקצועית ביותר מומלץ לפנות לשירותי תיקון רהיטים מקצועי בחיפה, ישנה חשיבות רבה לבחירת צבע המגן על העץ מפני שריטות וסדקים.

יש לקחת בחשבון ששדרוג עיצוב הבית הינו הוצאה כספית גדולה, אך ניתן במגוון דרכים פשוטות להוזיל את עלויות השדרוג, על ידי תיקון וחידוש רהיטים בחיפה. רכישת ספה או מערכת ישיבה חדשה יכולה להסתכם בהוצאה של אלפי שקלים, זה תלוי בבחירת חומרי הגלם, למשל מערכות ישיבה מעור עולות עשרות אלפי שקלים, על מנת לחסוך את העלויות ניתן לפנות לחברה מקצועית המספקת שירותי תיקון רהיטים.

חברה לתיקון רהיטים מספקת שירותי תיקון ונגריה כך שהריהוט ייראה כאילו נקנה עכשיו מהחנות, חברה לתיקון רהיטים בחיפה מספקת שירות מקצועי ואמין, ניסיון רב שנים בתיקון וחידוש רהיטים. תיקון רהיטים בחיפה מתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן. השירות ניתן בבית הלקוח, אלא אם יש צורך בתיקון נרחב יותר ואז יש צורך בהובלת הרהיט אל בית המלאכה בו מתקנים את הרהיט. תיקון וחידוש רהיטים מתאים במיוחד למי שיש לו ריהוט ריהוט שנפגם כתוצאה מחשיפה לשמש או ריהוט שבור או ישן והוא מעוניין לחדש אותו ולהעניק לו מראה מבריק כך שייראה כאילו נקנה עכשיו, כמו כן, למי שיש  ריהוט שיצא מכלל שימוש לא צריך לזרוק או להעביר הלאה, ניתן לפנות לחברה מקצועית המספקת שירותי תיקון רהיטים בחיפה כדי לבצע תיקון וחידוש הרהיט.  

אולי תתעניין גם ב:

 

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button