תיקון רהיטים בנשר

הרהיטים הקיימים בבית עלולים להינזק עם השנים, שולחנות, שידות , ארון הספרים ועוד עלולים להישבר, להיסדק, לקבל מכות, שריטות ועוד. מומלץ להיעזר בשירותי תיקון רהיטים בנשר כדי לטפל בהקדם האפשרי ברהיט לפני שמצבו יחמיר.

ריהוט שיצא מכלל שימוש ואינו חיוני יותר עבור דיירי הבית יכול להיות מעיק, חשוב לטפל בבעיה כדי לשפר את איכות החיים של הדיירים וכדי שתהיה בבית אווירה טובה ונעימה. אם למשל הספה בסלון שבורה ואי אפשר לשבת עליה זה יכול ליצור תחושת אי נוחות, כמו כן זה פוגם באסתטיקה של הבית והופך את הסלון למקום שלא נעים לשהות בו.

עד להזמנת חברה מקצועית לתיקון רהיטים בנשר, יש כמה פעולות שניתן לבצע באופן עצמאי. ישנם תיקונים כגון חיזוק ברגים או מסמרים של הריהוט שניתן לבצע ללא עזרתו של איש מקצוע, לגבי תיקון ארונות, אחת הבעיות שעלולה להתרחש עם הזמן זו בעיה בצירי הדלת, במקרים מסוימים יש לרכוש צירי דלת חדשים ולהתקין אותם במקום הצירים הישנים.   

תיקון רהיטים

בשנים האחרונות שדרוג ותיקון רהיטים בנשר הפך להיות טרנד פופולרי. היום כבר לא מחליפים את הריהוט בבית בריהוט חדש, אלא יש מגמה לשיפוץ וחידוש הריהוט הקיים. יש לכך כמה סיבות, הסיבה העיקרית לכך היא חיסכון בהוצאות כספיות, הסיבה השנייה היא שניתן בצורה קלה ופשוטה לשדרג את עיצוב הבית מבלי לוותר על הריהוט הקיים בו, באמצעות חידוש הרהיטים שכולל ניקיון, שיוף וצביעת הרהיט ניתן לשדרג את חזות הבית וליצור עיצוב מרשים ומודרני בעלות נמוכה ביחס לרכישת ריהוט חדש.

ישנם רהיטים ישנים שהועברו בירושה מסבים וסבתות או מקרובי משפחה שונים ויש לריהוט הזה ערך סנטימנטלי, במקרה זה ניתן לחדש את הריהוט הישן ולהפוך אותו ממוזנח ומעופש לריהוט שנראה כאילו נקנה עכשיו, מדובר על דרך טובה לשמר את הערך של הריהוט וכן להפוך אותו לפונקציונלי, כלומר לריהוט שיש בו שימוש והוא חלק מעיצוב הבית.

תיקון ספות

ישנם רהיטים שזקוקים לתיקון ויצאו מכלל שימוש כגון ריפודי בד שנקרעו או ריפוד שהתלכלך מכתמי שמן או סיגריות, יש מקרים שבהם יהיה צורך בהחלפת הריפוד. גם כאשר מחליפים את ריפוד הספה בסלון, ניתן לבחור בצבע שונה מצבע הבד המקורי וכך לבצע חידוש של עיצוב הסלון.

תיקון ארונות

שירותי תיקון רהיטים בנשר כולל החלפת צירים של דלתות, החלפה או תיקון של דלתות הארון, במידה ואחת הדלתות היא מראה סדוקה ניתן לתקן אותה או לחילופין להחליף את המראה, תיקון מנגנון טריקת הדלת, שינוי ארגון הארון הכולל הוספת מדפים או הוספת אזור תלייה , החלפת הגלגלים של הארון, ועוד. בארונות בגדים עלולות להיווצר כמה בעיות, ייתכן שיש לכלוך באזור המסילה ולכן הדלתות נתקעות או שאינן נפתחות בצורה טובה, או שיש צורך בהחלפת מנעולים.

איך בוחרים חברה לתיקון רהיטים?

על מנת לבחור בחברה מקצועית לתיקון רהיטים בנשר, מומלץ לחפש מידע על חברות ברשת האינטרנט, בפורומים, רשתות חברתיות או שניתן לקבל המלצה וביקורת חיובית מקרובי משפחה או חברים ששכרו בעבר את שירותי החברה לתיקון רהיטים בנשר והיו מרוצים מן התוצאה. כאשר פונים לחברה, מומלץ לבקש הצעת מחיר ולבצע השוואת מחירים מול מתחרים.

יש לוודא שהחברה היא בעלת מוניטין, הצוות המקצועי הינו מנוסה ומיומן במגוון התיקונים הנדרשים בהתאם לצרכי הלקוח. כמו כן יש לוודא שהצוות המקצועי שמגיע לבצע את תיקון הרהיטים משתמש בכלים ובטכניקות מתקדמות על מנת לבצע עבודה איכותית וברמת גימור גבוהה.

052-7972661

054-6810100

לסקוב 43, חיפה 3495045

עקבו אחרינו בפייסבוק

כל הזכויות שמורות - יעד שיפוצים

חברה לקידום אתרים בחיפה
האתר נבנה ע"י וובס
Call Now Button